Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Akıllı Depolama
Eşya Depolama

Akıllı Depolama Sistemi

Akıllı depolama sistemi özellikleri ile sizlere depolama çözümleri sunuyoruz. Türkiye’de ve Yurt dışında yer alan depolama alanlarımız ile ev eşyalarınızı akıllı depolarda saklanması ve teslimat süresine kadar güvenle depolanması sağlanılmaktadır.

Eşya depolama özellikle, uluslararası evden eve nakliyat çözümlerimiz içerisinde ihtiyaç duyulmasının yanı sıra, dilerseniz sadece depolama hizmetlerimizden de kısa ve uzun dönemli eşya depolama alanı temin edebilirsiniz.

Akıllı Depolama Nedir?

Eşyalarınızın özel hazırlanmış lojistik depolarında, 7/24 güvenlik, ısıl işlem görmüş alanlar, hijyen ve ısı ölçerler, haşere sitemleri ve nem durumları gibi güvenlik kameraları, yangın, alarm sistemleri ile kurulmuş depolama alanıdır. Bu depolar, aynı zamanda sadece sizlerin kullanabilecekleri özel alanlar sunar ve anahtarları ile sizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

yurt disi depolarimiz 03
Akıllı Depolama Sistemi

Alfa Omega World Movers Depolama hizmetleri, uluslararası nakliyat öncesi veya sonrası merkez depolarımızda eşyalarınızı teslim tarihine kadar depolamakta. Ayrıca sadece depolama ihtiyaçlarınızda depolarımızda eşyalarınızı güvenle barınmasını sağlayabilirsiniz.

Yurt Dışı Depolarımız

Yurt dışında yer alan depolarımız ve Türkiye’de yer alan merkez depolarımız ile eşyalarınızı dilediğiniz süre depolanmasını sağlamaktayız.

Fazla ev eşyalarını veya depolama için dönemsel olarak ihtiyaç fazlası ürünler ile komple eşyaların depolanması için sizlere en uygun depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Depolanacak eşyaların yerinden alınması, paketlenmesi ve depolama sonrası yerine teslimatına kadar tüm süreç şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Akıllı Eşya Depolama Fiyat Teklifi ve Detaylı bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Akıllı Depo Fiyatları; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için bizlere +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan ve aşağıdaki teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    2 Comments

      Bir cevap yazın