Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Amerika Evden Eve
Bizden Haberler

Amerika’ya Taşınmak

Amerika Nakliye; Amerika Birleşik Devletleri hayallerin peşinden Amerikan rüyası ile hayatlarına ABD’de devam etmek isteyenler için ev taşıma konusu oldukça önemli bir hal almakta. Diğer Avrupa ülkeleri gibi karayolu aracılığı ile hızlı ve ekspres taşımacılık olamayacağı için özellikle eşyaların güvenle ulaşması ve tüm işlemlerin kusursuz yapılması önemli.

Amerika ev taşıma işlemlerini ‘International Movers Usa‘ olarak full kapsamlı olarak yerine getirecek firmalar arasında yer almakta. Sizlere International Movers Usa to Turkey olarak USA’dan Türkiye’ye ev taşıma konusunda tam kapsamlı kurulum dahil taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Alfa Omega World Movers olarak Amerika’ya nakliye işlemlerinizde ev eşyalarınızın paketlenmesi, sigortalanması, gümrüklenmesi ve yeni adresinde montajına kadar tüm süreçleri firmamız ve dünya çapındaki acentelerimiz sayesinde sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Amerika’ya Nakliye Şirketleri

Amerika Nakliye
Amerika Nakliye

Amerika nakliyat aşamalarında eşya depolama, ofis taşıma, motorlu araç taşıma, evcil hayvan taşıma, diplomatik taşıma, sigortalı ve ambalajlama dahil kapıdan kapıya ev taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Ticari olmayan taşımacılık çözümleri için bizlere aşağıdaki Amerika nakliye teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Amerika Gümrük Vergisiz Ev Taşıma

USA gümrük vergisiz ev eşyası taşıma konusunda sizlere destek vermekteyiz. Firmamız uluslararası Cenevre kanunlarına uygun koşulları sağlamanız durumunda ev eşyalarınızı Türkiye’ye veya Amerika’ya yada diğer dünya ülkelerine gümrük vergisiz ödemeden evinize ulaşmasını sağlamakta.

Amerika Birleşik Devletleri gümrük vergisiz nakliye konusunda detaylı bilgi ve sorularınız için bizlere +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Amerika Zati Ev Eşyası Taşımacılık

USA zati eşya nakliyesi hizmetlerimiz ile evinizde kullandığınız tüm ev eşyaları, mobilyalar, televizyon ve oturma odası vb tüm ihtiyaç ürünlerinizin komple veya parça olarak taşınmasını kapsar. Alfa Omega olarak Amerika zati eşya nakliyesi konusunda sizlere denizyolu ve havayolu üzerinden taşımacılık çözümleri sağlamakta.

Amerika Parça Eşya Taşıma

USA parça eşya gönderimi konusunda hizmetlerimiz içerisinde hem ekonomik bir çözüm arayanlar için hemde az eşya götürmek isteyenlere Amerika parça eşya göndermek konusunda yardımcı oluyoruz. Şirketimiz Amerika Birleşik Devletine parça eşya, koli ve kutu gibi hacimsel olarak daha az olan ürünlerinizin de gönderimi sağlamakta.

Amerika Konteyner Taşımacılığı

Amerika deniz yolu konteyner nakliye konusunda ev eşyaları, otomobil ve araçlarınız, evcil hayvanlarınız ile parça ve komple ev eşyalarınızı taşımaktayız. Amerika diplomatik taşıma hizmetlerimiz ile de USA diplomat taşımacılığı gibi tüm ticari olmayan taşınma işlemlerinizi C3 yetki belgesi kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi almak ve sorularınız bizlere ulaşabilirsiniz.

Amerika genel olarak dünya genelinden her yıl düzenli olarak vatandaşlık ve geçici oturum izinleri ile kapılarını açıyor. Amerika Birleşik Devletleri aynı zamanda uluslararası şirketlerin bir çoğunun genel merkezi olarak dünya genelinde ticari faaliyetlerini sürdürmekte. Şirketler arası personel transferi ve terfi veya iş başvuruları sonucu hayatlarını Amerika’da sürdürmek zorunda olanlar için taşınma ihtiyaçlarını şirketimiz gibi uluslararası sertifikaları tam donanımlı firmalar tarafından gerçekleştirilmekte.

Şirketimiz UND, IAM, FUQ, EUROVAN gibi uluslararası nakliye sektörünün en önemli temsilcilikleri ile sertifikalarına sahiptir. Kalite politikası olarak ISO 9001 kalite belgesine ve uluslararası nakliyat ve lojistik alanında sizlere güvenli bir ev taşıma sözü vermekte.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    1 Comment

      Bir cevap yazın