Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Denizyolu Nakliyesi
Bizden Haberler

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı; dünyanın en önemli limanları arasında hizmet veren şirketimiz acentelerimiz ile deniz aşırı ülkeler başta olmak üzere tüm dünya geneline ev taşıma işlemleri gerçekleştirmekte.

Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa olmak  üzere dünyanın liman ve ticaret kentlerine evinizi yeni yaşam alanlarına taşımaktayız. Yeni bir hayata başlamak istediğinizde sizlere alıştığınız ev ortamını yeni adresini taşımaktayız.

Uluslararası ev taşıma hizmetlerimiz tam kapsamlı olarak tüm risklere karşı sigortalı; paketleme, gümrükleme, ve yerinde kurulumuna kadar dahil bir paket sistem olarak taşınmakta. Lojistik sektöründe önde gelen gemi firmaları ve acente çözümlerimiz, ülkelere göre alternatif rota ve armatör opsiyonları ile en uygun taşımacılık sunmaktayız.

Şirketimiz sizlere en uygun denizyolu üzerinden ev taşımacılığı çözümleri sunmakta. Türkiye’den tüm dünya geneline denizyolu ev nakliyesi olarak; Avrupa limanları, Amerika limanları, Asya limanları ile kıtalar arası deniz aşırı ülkelere ev eşyalarınızı taşıyoruz.

Şirketimiz Alfa Omega World Movers olarak sizlere ticari olmayan taşımalarda; ev eşyası taşıma, araç taşıma ve evcil hayvan taşıma konularında denizyolu üzerinden hizmet vermekte.

Denizyolu ev eşya taşıma öncesinde ihtiyacınız olan ev eşya depolama hizmetini sizlere 3 aylık süresini ücretsiz olarak sağlamaktayız. Sizlerde taşınma aşamalarında zaman kazandıracak; eşyalarınızın güvenle depolanması sağlanır.

Konteyner Ev Taşımacılığı

Denizyolu üzerinden konteyner ev taşıma ihtiyaçlarınızda sizlere en uygun koşullarda çözümler sağlıyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile eşyalarınız için en uygun taşınma yöntemini birlikte belirliyoruz. İş planı ve sevkiyat tarihleri ile eşyalarınız için en uygun taşınma zamanında sizlere tam kapsamlı taşıma sunuyoruz.

Denizyolu taşımacılığı
Denizyolu Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızın evinizden alınması depolanması, gümrüklenmesi, sigortalanması, ile liman üzerinden yeni adresinize ulaşması ve kurulum dahil olarak teslimi sağlamaktayız. Profesyonel denizyolu ev nakliyat hizmetimiz için detaylı bilgi almak ve sorularınız için bizlere +90 444 56 93 numaralı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Denizyolu Ev Taşıma Fiyatları

Denizyolu üzerinden konteyner aracılığı ile ev taşıma fiyatları konusunda en uygun fiyat avantajı sağlamaktayız. Eurovan bünyesinde IAM ve UND gibi çözüm ortaklarımız ile dünya genelinde denizyolu ev taşıma fiyatı en uygun acenteler ile güvenli ve profesyonel taşımacılığı sağlıyoruz.

Denizyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Denizyolu nakliye fiyatları ve ihtiyacınız olan ev taşıma aşamaları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki taşıma teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Denizyolu Ev Taşıma Ücretleri; Denizyolu Ev Taşıma en uygun fiyat teklifi için bizlere +90 444 56 93 numaraları telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    2 Comments