Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Evden Eve Nakliyat Firmaları
Blog

En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları 2020

Evden eve nakliyat firmaları 2020 yılında da taşınma işlemlerinizde Türkiye’nin en iyi şirketleri nasıl seçilir? Hizmetleri nelerdir? En iyi evden eve firmaları nasıl belirlenir? Aklınıza takılan taşınma ile ilgili nakliye firması seçimi konularını işleyeceğiz.

Zahmetli bir ev taşıma süreci beklentisi içinde iseniz, evinizin eşyalarının hasarsız ve zamanında ulaşması ile ilgili endişeleriniz varsa, sizlere doğru evden eve nakliye firması nasıl seçilir? firma hakkında edinmeniz gereken bilgiler nelerdir? Bunları birlikte ele alalım.

Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Seçilir?

Ev taşınma işlemi için sizlere teklif sunacak firmaları seçerken bilmeniz gerekenler, öncelikle firmanın tüm yetki belgelerine sahip olup olmadığıdır. Ülkemizde faaliyet gösteren firmaların bir çoğu yetki belgeleri konusunda farklı sektörlere veya yetkisiz taşımacılık işlemleri gerçekleştirmekte. Özellikle ev taşımacılığı özel bir alan ve sadece bu alanda hizmet veren C3 yetki belgesine sahip şirketler tarafından gerçekleştirilmekte.

Evden Eve Nakliyat Firmaları
Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşımacılık öncesi firmadan yetki belgesini istemeniz ve doğruluğunu kontrol etmenizde fayda var. Özellikle hizmet sektörü olarak geçen taşımacılık sektörü müşteri memnuniyetini uluslararası standartlara uygun olarak sağlamalıdır. Bunun için firmanın ISO 9001 kalite belgesini sizlere göstermesini isteyin.

Evden Eve Nakliyat Firmaları 2021

Yetki belgeleri, vergi levhası, sertifikaları, kalite belgesi ve uluslararası lojistik çözüm ortakları gibi tüm detayları sizlere sunmalarını istemelisiniz. Bir çok firmanın tam yetkili olmadığını, depolama, paketleme ve taşınma aşamalarında aracı firmalar kullandığını unutmayın. Evinizin değerli eşyalarının uzman olmayan ve yetkisiz ellerde taşınmasını istemezsiniz. Bir çok nakliye sıkıntısı uzmanlığı taşınma firması olmayan işletmeler nedeni ile kötü ve istenmeyen taşınma hikayeleri oluşturmakta.

Bir çok kişi hayatında oldukça az taşınma gerçekleştirir. Sizde taşınma teklifi aldığınız nakliye firmasına referans müşteri bilgileri isteyin. Onların firma hakkında yorumlarına, taşımacılık önerilerine ve daha önce ev taşımış olan çevrenizdeki insanlardan tavsiyeler almalısınız. Bunların dışında bir çok firma sizlere aynı hizmetleri sunmayı vaat etmekte. Seçim yapmadan önce yazılı teklif ve teklif sonrası tüm detayların yazılı olduğu resmi bir taşımacılık sözleşmesi imzalaması gerekmekte.

Yasal olarak sizlerinde haklarını koruyan, aynı zamanda kurumsal taşımacılık şirketlerininde sunacakları hizmetleri açıkça belli eden taşıma sözleşmeleri hazırlanması şarttır. Böylelikle sizlerde ev taşıma işlemleriniz sonuçlana kadar yasal olarak güvence altında olursunuz. Olumsuz bir durumda sözleşmenin yükümleri çerçevesinde tüm yasal işlemleri yapma ve oluşan durumu giderme hakkına sahip olarak hizmet alırsınız.

En iyi nakliye firmaları yukarıda yer alan detaylara göre sizlere işlem gerçekleştiren firmalardır. Bir çoğu yasal olarak faturanızı, sözleşmenizi ve eşya sigortası dahil olarak tüm işlemleri tamamlayan yetkilendirilmiş firmalardır. Bu firmaları seçerken mutlaka önceden firma hakkında olumlu veya olumsuz tüm sorularınızı, iletişim numaralarından görüşerek fikir sahibi olmalısınız.

En İyi Yurt Dışı Evden Eve Firması

Yurt dışına taşımacılık hizmetleri sunan şirketimiz 2020 yılında da sizlere Türkiye’nin en iyi evden eve firması olarak hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’den tüm Dünya geneline 44 ülkede taşımacılık çözümleri sunan Alfa Omega World Movers en iyi taşımacılık şirketleri arasında yer almakta. Ülkemizde C3 yetkilendirme belgesi, FQC, UND, EUROVAN ve ISO 9001 kalite belgelerine sahip, kendi araçlarımız ve personellerimiz ile evinizi dünya geneline taşıyoruz.

Firmamız sizlere evden eve taşımacılık öncesinde ücretsiz metreküp hesaplama ve iş planı için ekspertiz sunmakta. Ekspertiz sonrası size en uygun taşınma yöntemini ve tarihleri birlikte belirliyoruz. Sizlere sadece rahat ve konforlu bir ev taşıma keyfini çıkarmak kalıyor.

Sizlere en uygun evden eve nakliye firması için bizlere +90 444 56 93 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    1 Comment