Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Eurovan 2020
Bizden Haberler

Eurovan Ailesi olarak Almanya Berlin’de bir araya geldik

Eurovan ailesi olarak Almanya’nın Berlin şehrinde acentelerimiz ile bir araya geldik. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen etkinliklerimizde yeni acentelerimiz, çözüm ortaklarımız ve hizmet sağlamak için aramıza katılan tüm bayilerimiz ile yıllık genel planlama, fikir alışverişi, müşteri talepleri ve sektörün gelişmesi için gereken tüm konular masaya yatırıldı.

Tüm Eurovan bünyesinde yer alan katılımcılar ve temsilciler ile 2020 lojistik sektörü konusunda oluşturacağımız çözüm ortaklıkları; iş geliştirme, acenteler arası diyalogların daha güncel tutulması amacı ile bir araya geldik.

Şirketimiz AlfaOmega World Movers; olarak her yıl düzenli olarak katıldığı toplantılar ile ülkemizi temsil etmekte ve Eurovan Ailesi olarak Ülkemizde Avrupa standartlarında taşınma hizmetleri sunmakta.

EUROVAN Nedir?

EUROVAN
EUROVAN

EUROVAN bağımsız önde gelen yerel taşınma şirketlerinden oluşan bir kuruluştur ve her şirket yerel taşınma işlerini sürdürmektedir.

EUROVAN’ın genel merkezi, Avrupa’nın ortasında, Almanya’nın Mannheim kentindedir. Tüm ortaklar Avrupa’daki hareketlerini merkeze kaydetme olanağına sahiptir, böylece boş kilometre ömrü azalır ve parasal tasarrufları yansıtan kombinasyonlar bulunur.

Geçiş kıtalarınız varsa, doğrudan ortaklarla iletişime geçebilir ve yerel uzmanlıklarından doğrudan yararlanabilirsiniz.

Tanınmış markasıyla EUROVAN’ın ortakları, dünya çapındaki RFQ’lara cevap verirken şirketlerini ve hizmetlerini daha verimli bir şekilde “satma” seçeneğine sahiptir (Teklif talepleri): Bir ağ ile desteklenmek (ve sadece acentelere sahip olmak) bazen belirleyici olabilir büyük şirketler ve hesaplarda karar vericiler için bir faktör. EUROVAN sadece bir antetli kağıt üzerindeki başka bir logo değildir, güvenilir ve iyi işleyen bir ağ anlamına gelir.

Eurovan 2020 Toplantısı

Eurovan Almanya Berlin Toplantısı 2020

Eurovan Türkiye olarak sizlere ve Dünya çapındaki taşınma ihtiyaçlarınıza karayolu, denizyolu ve havayolu taşınma çözümleri sunuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için tüm kurum ve kuruluşlarımızla kalite standartlarımızı artırmaya devam ediyoruz.

Tüm yurt dışı nakliye işlemlerinizde ihtiyacınız olan tüm taşınma hizmetlerini sizlere güvenle sağlıyoruz. Bizlere taşınma ile ilgili sorularınız ve düşünceleriniz için aşağıdaki form üzerinden ve iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Taşınma Sorularınız

Hizmetlerimiz ve Taşınma işlemleri için bizleri; Hemen arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu