Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Evrak ve Arşiv Depolama
Eşya Depolama

Evrak ve Arşiv Depolama

Evrak ve Arşiv Depolama; gerçek ve tüzel, kurum ve kuruluşların ürettiği arşivleri, özel depolama sistemlerimizle güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz. Alfa Omega World Movers olarak, İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere, arşiv depolama çözümleri için tüzel ve gerçek kişilere kurumsal evrak depolama hizmetleri sunmakta. İhtiyacınız olan evrak depolama sistemleri ile kurum ve kuruluşlarınızın yasal sorumluluk kapsamında evraklarını dilediğiniz süre depolanması ve imka edilmesi süreçleriniz de sizlere hizmet sağlıyoruz.

ARŞİV DEPOLAMA

Arşiv Depolama
Arşiv Depolama Hizmetleri

Merkezi konumda bulunan Depolarımız, Dosyalar, belgeler ve benzeri evraklarınızın dışında ekstra olarak ekipmanları ve ofis eşyalarınızı da depolarımız da dilediğiniz süre barındırabilirsiniz. Uluslararası standartlarda hazırlanan depolarımız, size özel alanlar, evrak dolap ve raf sistemleri, otomatik kapılar, nem ve rutubet ile haşere karşı önlemleri alınmış, 7/24 saat güvenlik ve güvenlik kamera sistemleri ile hizmet vermekte. Arşivlerinizin dilediğiniz gün, ay ve yıllık olarak kiralık arşiv depoları hizmetlerimizle sizlere çözum sunuyoruz.

Uzun süreli kurumsal firma arşiv deposu, anlaşmalı banka, anonim şirket, limited şirket ve kurumsal işletmelerin resmi evraklarının saklanılması, imkası gibi tüm taleplerinizde sizlere hizmet veriyoruz. Kurumsal arşiv evrak depolama ihtiyaçlarınızda ALFA OMEGA WORLD MOVERS olarak en uygun metre kare, kapalı arşiv depolarımızla sizlere büyük, küçük ve orta boy depo imkanı sunuyoruz. Dilerseniz ek hizmet taleplerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüme ulaştırılmakta.

Evrak Depolama

Evrak depoları içerisinde kapalı sistem, raflı ve size özel barınma alanları ile kullnabileceğiniz, evrak depolarımızla sizlere çözümler sunuyoruz. Evrak yoğunluğu bulunan depolama alanlarında ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlar için evrak barındırma çözümleri sunuyoruz.

İstanbul’un merkez lokasyonları içerisinde firmanızın evraklarının yerinden alınması, ihtiyacınız doğrultusunda size özel küçük boy evrak depolama, orta boy evrak depolama alanlarımız ve büyük boy evrak depolama hacimlerimizle dilediğiniz alan kadar evraklarınızı dilediğiniz süre depoluyoruz.

Evrak Depolama
Evrak Depolama Hizmetleri

Alfa Omega World Movers Depolama çözümleri içerisinde nakliye hizmetlerinden, yerinde paketleme imkanlarımız ve sözleşmeli olarak evraklarınız size özel depo alanlarında güvenle saklanır. Dilediğiniz zaman evraklarınıza ulaşabilirsiniz. Sözleşmeli kiralık evrak depoları %100 güvenli, sigortalı, 7 gün 24 saat güvenlik, kapalı otomtik raf ve depo alanlarımızla evraklarınızı saklıyoruz.

Evrak ve Arşiv Depolama Fiyatları 2022

Evrak depolama fiyatları, arşiv depolama fiyatları 2022 yılında güncellendi. Firmamız en uyun depolama fiyatları ile Türkiye’nin Avrupa standartlarında evrak arşiv depolama sistemleriyle hizmet sunmakta. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun evrak ve arşiv depolama ücretleri için bizlere aşağıdaki iletişim formu ve +(90) 444 56 93 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu