Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Geçici Depolama
Eşya Depolama

Geçici Depolama Alanı

Geçici Depolama Alanı; Eşyaların belirli süre depolama hizmetleri, ev eşyalarını belirlediğiniz tarihler arasında geçici olarak depolanması için sizlere İstanbul başta olmak üzere, Türkiye genelinde ve yurt dışında depolama sağlamaktayız.

Depolama çözümleri içerisinde taşınma öncesi ve sonrası ihtiyacınız olan süre boyunca eşyalarınızın 7/24 güvenlikli, antre depolarımızda, depolama raf sistemleri üzerinde depolama sandığı ile paketli ve ambalajlı sandıklarda saklanmakta.

İçindekiler

Geçici Depolama Alanı

 • Depolama Nedir?
 • Depolama Alanı
 • Depolama Birimi
 • Depolama Dolabı
 • Eşya Depolama
 • Akıllı Depolama
 • Depolama Rafları
 • Ev Eşyası Depolama
 • Ev Eşya Depolama
 • Ev Depolama
 • Pratik Depolama
 • Geçici Eşya Depolama
 • Geçici Ev Eşyası Depolama
 • Evden Eve Depolama
 • Evden Eve Nakliyat Depolama
 • Depolama Firmaları
 • Depolama Şirketleri
 • Depolama Uygulaması

Akıllı Eşya Depoları Sistemleri

Geçici Depolama Alanı
Geçici Depolama

Depolama Hizmetleri

Ev eşyaları depolama aşaması öncesinde tüm ürünleriniz uluslararası depolama ve taşınma standartlarına uygun olarak paketlenir. Paketlenen ürünleriniz hasar görmeyecek durumda tutulması, yeni adresine ulaşıncaya kadar ilk paketleme gününde olduğu gibi teslim edilmesi ile son bulur.

Depolarımızda saklama koşulları, güvenlik önlemleri ve eşyaların paketli olarak yeni adresine ulaşıncaya kadar barındırılmasını kapsar. Firmamız Alfa Omega World Movers ülkemizde akıllı depolama sistemi, 7/24 Güvenlik, eşya depolama sigortası ile muhafaza edilir.

Eşya Depolama Hizmetleri
Eşya Depolama Hizmetleri

Zati Ev Eşyalarınızın depolarda saklanılması ve barındırılması konusunda hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında tüm detaylı bilgiler için sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlere konu altında yer alan teklif formu aracılığıyla hızlı ulaşabilirsiniz.

Geçici Eşya Depolama Hizmeti

Adana
Çankırı
İzmir
Ordu
Bayburt
Adıyaman
Çorum
Kars
Rize
Karaman
Afyon
Denizli
Kastamonu
Sakarya
Kırıkkale
Ağrı
Diyarbakır
Kayseri
Samsun
Batman
Amasya
Edirne
Kırklareli
Siirt
Şırnak
Ankara
Elazığ
Kırşehir
Sinop
Bartın
Antalya
Erzincan
Kocaeli
Sivas
Ardahan
Artvin
Erzurum
Konya
Tekirdağ
Iğdır
Bilecik
Giresun
Manisa
Tunceli
Kilis
Aydın
Eskişehir
Kütahya
Tokat
Yalova
Balıkesir
Gaziantep
Malatya
Trabzon
Karabük
Bingöl
Gümüşhane
Kahramanmaraş
Şanlıurfa
Osmaniye
Bitlis
Hakkari
Mardin
Uşak
Düzce
Van
Burdur
Isparta
Muş
Yozgat
Bolu
Hatay
Muğla
Bursa
Mersin
Nevşehir
Zonguldak
Çanakkale
İstanbul
Niğde
Aksaray

Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerimizde eşyalarınızı depolarda konusunda hizmet sunmaktayız. Sizlere en uygun koşullarda antre depo ve ev deposu çözümleri sunmaktayız.

Eşya Depolama Konusunda Sık Sorulan Sorular

Eşyalarımı yurt dışına götürmeden geçici olarak depolarda ne kadar süre tutabilirim?

Eşyalarınızı depolarımızda dilediğiniz süre tutabilirsiniz. Aylık depolama ile yıllık depolama gibi sizlerin ihtiyacı olan süre depolarımızda barındırılır.

Eşyalarım depoda ne kadar güvenli?

Tüm eşyalarınız paketleme standarlarına uygun, 7/24 güvenlik, raf sistemli ve depo sandıkları ile korunur. Tüm depolarımız yangın, sel, ve olağan üstü durumlar için sigortalıdır. Ayrıca ev eşyalarınız depolama sigortası ile özel olarak güvenceye alınır.

Eşya depolama fiyatı nasıl belirlenir?

Eşya depolama hizmetimi fiyatlandırılması eşyanın kapladığı metreküp, sigorta tutarı ve eşyaların kalacağı süreye göre belirlenir.

Ücretsiz Depolama Alanı

Yurt dışı ve uluslararası taşımacılık hizmetini sağlayacağımız hizmetlerimizde firmamız bu sürede sizlere ücretsiz eşya depolama hizmeti sunmakta.

Eşyalarınız depolarımızda 3 aya kadar ücretiz olarak tutulmakta. Sözleşme sonrası belirtilen ücretsiz ev eşyası depolama hizmeti sonrası, depolama devam etmesi durumunda yeni bir depolama teklifi sunmaktayız. En uygun fiyatlı eşya depolama firması olarak sizlere çözümler sunmaktayız.

Depolama Şirketleri

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya deposu fiyatı için en uygun koşullarda depolama ve fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan eşya depolama fiyat teklif formu doldurmanız yeterli. Ekibimiz sizlere en kısa sürede depolama fiyatları ve kampanyalarımız hakkında sizlere detaylı bir bilgilendirme yapacaklar.

Depolama şirketi olarak sizlere tüm ekip ve ekipmanlarımız ile çözüm sağlamaktayız. Detaylı bir bilgi almak için +90 444 56 93 numaralarımız bizlere ulaşabilirsiniz.

Ev Depolama Fiyatları

Taşımacılık öncesi depolama, taşınma sonrası depolama veya diğer depolama ihtiyaçlarınızda Alfa Omega World Movers depolama şirketi olarak Ev depolama fiyat teklifi almak, ve detaylı konuda bilgilendirilmek için aşağıdaki formu doldurmanız ve bizlere ulaştırmanız yeterlidir.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Bir yanıt yazın