Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Zati Eşya Gümrükleme
Gümrük Müşavirliği

Gümrük İşlemleri

Gümrük işlemleri tüm yurt dışı taşımacılık işlemlerinde Alfa Omega World Movers olarak tüm süreçleri sizler adına gerçekleştirmekte. Yurt dışına ev taşımacılığı gümrükleme başta olmak üzere tüm işlemlerinizde resmi evrakların hazırlanması sonrası gümrükleme işlemlerinin tümü şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Gümrük İşlemleri

 • Karayolu Ev Taşımacılığı Gümrüğü
 • Havayolu Ev Taşımacılığı Gümrüğü
 • Denizyolu Ev Taşımacılığı Gümrüğü
 • Yurtdışı Ev Taşıma Gümrüğü
 • Yurtdışı Araba Taşıma Gümrüğü
 • Yurtdışı Evcil Hayvan Taşıma Gümrüğü
 • Zati Eşya Taşıma Gümrüğü
 • Ev Taşıma Gümrüklemesi

Uluslararası Ev Taşıma Gümrük Hizmetleri

Gümrük İşlemleri Nedir?

Gümrükleme nedir? Gümrükleme; Yabancı bir ülkeyle gerçekleştirilen dış ticaret faaliyetlerinde, ürün veya hizmetlerin gümrük sahalarından geçişi sırasında ülkeyle olan ilişki ve işlemlerin yürütülmesine denilir. Ülkelerin kara suları, iç suları ve hava sahası gümrük bölgesine dâhildir.

Gümrük İşlemlerinin Kolaylaştırılması Yönetmeliği

GİK yönetmeliği olarak bilinen yönetmelik hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

İthalat ve İhracat Gümrükleme

Gümrükleme İşlemleri Soruları

Yurtdışı ev taşıma işlemi için gümrük işlemlerinde hangi evraklar istenilmektedir?

Türkiye’den çıkış işlemlerinde istenilen evraklar, hizmet türüne değişiklik gösterebilir. Genel olarak Vekaletname, Pasaport fotokopisi, Gümrüğe şahsi dilekçe, Eşya listesi, Adli Sicil Kaydı, Tarihçeli Yerleşim Raporu ve Uçak Bileti rezervasyonu ile birlikte istenilen belgeler tarafınıza iletilir ve tüm süreç sizin adınıza vekalet sonrası gerçekleştirilir.

Türkiye’den Zati Eşya Taşımı gümrüğü her ilde yapılır mı?

Zati eşya taşıma işlemlerinde gümrük işlemleriniz İstanbul dışında yapılmamaktadır. Türkiye’nin her hangi bir ilinden yurt dışına taşınma aşamasında eşyalarınız diğer illerden İstanbul’a getirilmekte ve işlemlerinizi İstanbul gümrüğünde yapılması zati eşyalarda zorunludur.

Vergisiz Gümrük İşlemleri yapılabilir mi?

Zati eşya gümrük işlemlerinde Türkiye’den çıkışlarınızda Cenevre kanununa göre 12 aydan az oturum yaptığınız bir ülkeye gümrük vergisiz eşyalarınızı taşımanız mümkün. Daha detaylı bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim formu veya +90 444 56 93 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Vergisiz Taşıma

Uluslararası vergisiz taşıma işlemleri için Alfa Omega World Movers yurt dışı ev taşıma aşamalarında gerekli tüm yasal evraklar ve firmamıza vereceğiniz vekalet ile Cenevre kanunlarına uygunluğu üzerinden vergisiz ev taşıma çözümleri sağlamaktayız. Daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Avrupa Ev Taşıma Gümrükleme İşlemleri

Almanya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlanda
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
İngiltere
İzlanda
Kıbrıs
Letonya
Liechtenstein
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Avrupa ülkelerine Türkiye’den ev taşıma gümrüğü konusunda tüm çözümleri firmamız Alfa Omega World Movers olarak üstleniyoruz. Avrupa’nın tüm ülkelerine gümrük vergisiz ev taşıma hizmeti detayları için aşağıdaki iletişim formu veya +90 444 56 93 bizlere ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Gümrük İşlemleri

Alfa Omega World Movers Bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat teklifi için bizlere aşağıdaki form üzerinden talep gönderebilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  3 Comments

   Bir cevap yazın