Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Gümrük Vergisiz Ev Taşımacılığı
Gümrük Müşavirliği

Gümrük Vergisiz Ev Taşıma

Gümrük vergisi Ülkelerin kendi sınır kapılarında yurt dışından getirilen ticari veya zati eşyalar için vergi tarifeleri üzerinden hesapladıkları tutarın ödenmesi gerekmektedir. Ticari tüm ürünler özel bir ülkeler arası anlaşma yok ise vergiye tabirdir. Ancak ülkeler arasında geçici veya dönemsel olarak vergi muafiyeti kapsamında ülkeler arasında vergisiz taşımacılık mümkün olmakta.

Ev eşyaları ise Cenevre kanunu kapsamında taşınmakta ve şartlarına uygun olunması halinde gümrük vergisiz yurt dışı nakliye işlemi gerçekleştirilmekte.

Gümrüksüz Ev Taşımacılığı

 • Vergisiz Ev Eşyası Taşıma
 • Gümrük Vergisiz Ev Eşyası Taşıma
 • Gümrük Vergisiz Türkiye Ev Taşıma
 • Gümrük Vergisiz Avrupa Nakliye
 • Gümrük Vergi Olmadan Ev Taşıma
Gümrük Müdürlüğü
Gümrük Vergisiz Ev Taşıma

Cenevre Kanunları Kapsamında Yurt Dışı Ev Taşıma

Taşınmak istediğiniz ülkeye göre ev eşyalarınızı gümrük vergisine tâbii olmadan taşınmasını sağlayabilirsiniz. Tüm şartlar ve koşullar hakkında detaylı bilgi almak için +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan veya aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gümrüksüz Ev Taşımacılığı Soruları

Türkiye’den Avrupa ülkelerine taşınması durumunda gümrük vergisi çıkar mı?

Taşıyacağınız ürünler kullanılmış zati eşyası kapsamında olması gerekmektedir. Zati eşyalarınız Türkiye’den Avrupa’ya veya tüm Avrupa’dan Türkiye’ye ev taşıması aşmasında gümrük vergisiz ev taşıma çözümleri sağlamaktayız.

Ticari Mal Taşımasında Gümrük vergisi var mı?

Uluslararası taşımacılık ihtiyaçlarınızda ticari mallar gümrük vergisi kapsamında ürün cinsi, miktarı ve ülke vergi oranlarına göre gümrük kapsamında vergilendirilmekte. Ülkeler arası özel anlaşmalar dışında ticari malların vergisiz geçmesi mümkün değildir. Şirketimiz ticari olmayan zati ev eşyalarını taşımaktadır.

Avrupa’dan Türkiye’ye gümrük vergisiz zati eşya taşımacılığı yapılmakta mı?

Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye ev eşyası göndermeniz durumunda Cenevre kanunları kapsamında olması durumunda gümrük vergisiz taşınmanız gerçekleştirilmektedir.

Karayolu, denizyolu ve havayolu ev taşımacılığında gümrük vergisiz ev nakliyesi gerçekleştirilmekte. Gümrük işlemlerinde firmamıza vereceğiniz vekalet ile tüm işlemleri sizler adına gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye geneline taşıma ile Avrupa’nın 44 ülkesine kendi araçlarımız ile gümrüksüz evden eve nakliyat sunmaktayız. Cenevre kanunlarının geçerli olduğu tüm ülkelerde şartlarına uygun olan tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızı şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmekteyiz. Dünya geneline gümrüksüz eşya taşımacılığı için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere kendi araçlarımız ve personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Vergisiz Ev Taşımacılık Çözümleri

Vergisiz ev taşıma şartlarına uygun olan tüm müşterilerimiz için gümrük işlemleri ve yasal izinler başta olmak üzere taşımacılık için gerekli gümrük işlemleri sizler adınıza yapılmaktadır.

Vergisiz taşımacılık işlemlerine uygun olarak ev taşıma çözümleri için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı ve tüm koşulların sizlere aktarılması, danışmanlık ile sizlere en uygun fiyat teklifi ile iş planı yapmaktayız. Sizlere sadece taşınma işlemleri için onay vermek kalır. Şirketimiz eşyalarınızın yerinden alınması ve yerine kurulum dahil taşınmasını sağlamakta.

Gümrük Vergisiz Ev Taşıma Teklifi

Gümrük vergisiz ev taşımacılığı konusunda fiyat teklifi ve ücretsiz ekspertiz ile iş planı hazırlayabiliriz. Bizlere tüm sorularınız için aşağıdaki iletişim formu üzerinden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Alfa Omega World Movers, Bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Bir cevap yazın