Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Havayolu Taşımacılığı
Blog

Havayolu Taşımacılığı ile Ev Nakliyesi

Havayolu taşımacılığı dünya genelinde en yaygın ve hızlı taşıma yöntemlerinden biridir. Özellikle hız konusunda en popüler taşınma yöntemi olarak havayolu nakliyesi kullanılmakta. Güvenli bir nakliye işlemi, hızlı bir taşınma ihtiyacınız da uçak kargo firmaları aracılığı ile zamandan kazanabilirsiniz.

Uçak kargosu ile parça ev eşyası gönderimi başta olmak üzere, evcil hayvan taşımacılığı, otomobil taşımacılığı gibi ihtiyacınız olan nakliye hizmeti sunulmakta. Şirketimiz Alfa Omega sizlere havayolu ile ev eşyası, parça eşya, evcil hayvan taşıma, araç ve otomobil nakliyesi, diplomatik taşıma ve vip nakliye hizmetleri sunmakta.

Havayolu Taşımacılığı Nedir?

Havayolu nakliyesi, iki havalimanı arasında süre olarak diğer ulaşım araçlarına göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşen bir ulaşım türüne havayolu taşıma denir.

Havayolu Kargo Taşımacılığı

Kargo taşımacılığında uluslararası ve şehirler arası hızlı ve güvenli bir taşıma yöntemi olarak kullanılır. Kargo parça eşya ve ticari malların dışında zati ev eşyası taşımacılığı hizmeti de sağlanmaktadır.

Havayolu Ev Taşımacılığı

Havayolu ev nakliyesi konusunda hava alanlarından diğer ülke ve şehir hava alanına teslimat sonrası evinize ulaştırılır. Ev eşyalarının uluslararası evden eve çözümleri sunan nakliye şirketleri arasında firmamız sizlere havayolu ev nakliyat çözümleri ile hizmet vermekte.

Ürünleriniz evinizden paketlenmesi, gümrüklenmesi, sigortalanması ile birlikte hava yolu ile gönderilmesi, varış noktasından alınması ve evinizde kurulumuna kadar tam kapsamlı bir taşınma çözümü sunmakta.

Havayolu evden eve nakliyat diğer yöntemlere göre maliyetli bir taşınma işlemidir. Ancak acil taşınmalar ve hassas ürünlere sahip, diplomatik taşıma işlemlerinde en fazla tercih edilen yöntemlerin başında gelmekte.

Kara yolu ve deniz yoluna kıyasla en uzak mesafelere karşın havayolu ev nakliyesi ürünlerin sizlere çok kısa sürede ulaşmasını sağlamakta. Vip taşınma özel eşyalarınız için kullanılmakta.

Taşınma konusunda detaylı bilgi almak için bizlere aşağıdaki canlı whatsapp hattımızdan veya iletişim numaramız +90 444 56 93‘den veya aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Havayolu Ev Taşıma Fiyatları; Havayolu nakliye fiyat teklifi almak için bizlere +90 444 56 93 numaraları telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    1 Comment

      Bir cevap yazın