Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Taşınma Sonrası Ev Yerleştirme
Blog

Nakliyat Sonrası Ev Nasıl Yerleştirilmeli?

Nakliyat sonrası aşamaları tüm adımları ile karmaşık gözükse de doğru planlama ve iyi bir firma seçimi ile oldukça basit ve kolay bir süreç haline gelmekte. Evden Eve Nakliyat işlemi; aslında görüldüğü gibi yorucu bir işlem değil, aksine en uygun firma seçimi ile pratik ve kolay bir aşamaya gelmekte.

Nakliye öncesi ve sonrası aşamalarını planlamak, almanız gereken tedbirleri, önemli detayları ve işleyişi hazırlamanıza yardımcı olur. Özellikle çok işlemli uluslararası taşınma işlemlerinde; aksaklıkları önlemek için her zaman iş planı hazırlayan, sözleşme ve sizlere yapılacak işin tüm detayları bildiren nakliye firmaları ile çalışmalısınız.

Nakliye firması seçimi oldukça önemli olduğu gibi, sizinde taşınma aşamasında işin takibi için hazır olmanız gerekmekte. Nakliye işlemleri gerçekleşmesi aşamalarında, rahat ve sorunsuz bir nakliye için tüm yasal haklarınızı, taşınma işleminin detaylarını yazılı bir sözleşme ile sizlere ileten firmalar ile çalıştığınızda sorunsuz bir nakliye için ilk adımı atmış olursunuz.

Eşyaların rahat bir şekilde taşınması ve yeni evinizde kurulması için eşyalarınızın yerleşim yeri planını hazırlayabilirsiniz. Yeni evinize taşınma aşamalarında heyecanlı, telaşlı ve mutluluk yanı sıra stresli ve yorgun bir nakliye süreci yaşayabilirsiniz.

Eşyaların yerleşiminde, yorgun olmanız evinizin yerleştirilmesini güçleştirir. Yorgunlukla plansız hareket etmeniz durumunda taşınma işlemi sizi olumsuz etkileyebilir. Eşyaların tesliminden önce ortamın temizlenmesi, yeni eşyaların yerleştirilmesinde temizlenmesi ile hemen düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. İşte bu tüm olumsuzları önlemek için nakliye sonrası evinize eşyaların tesliminde; daha önceden plan yaptığınız yerleşime uygun eşyalarınızı nakliye personellerine yerleştirmesini sağlayabilirsiniz. Yeni yaşam alanında eski alışkanlıklarınız ve eşya düzeni ile yeni yaşayacağınız ülkeye alışmanıza kendinizi eski huzurlu evinizde hissetmenize yardımcı olacak.

Nakliye Sonrası Eşyaların Yerleştirilmesi

Eşyalarınız eski evinizden alınması aşamasında; mobilya ürünlerinin sökülmesi, özel ürünlerin paketlenmesi, mermer, cam, tablo vb eşyalarınız için özel ısıl işlemli sandıkların kullanılması sağlanmakta. Eşyaların korunması, ambalaj ve paketleme aşamalarında gidilecek ülkeye göre en uygun taşınma kolileri ile kullanılmakta.

Nakliyat Sonrası
Nakliyat Sonrası

Sizlerde ev eşyalarının yerleştirilmesi, ürünlerinizin yerinde tekrardan kurulması, özel ambalajlı ürünlerin yeni adresinizde hasarsız olarak teslimi gerçekleştirilmekte. Şirketimiz profesyonel olarak eşyalarınızı teslimi sonrası tüm paketleme malzemelerinin çöplerini alıp çıkmakta.

Yeni bir ülkede yeni bir evde eski düzenli eşyalarınızın kurulumu dahil olarak sizlere nakliye çözümleri sunmaktayız. Detaylı nakliye planlaması, ücretsiz ekspertiz ve fiyat teklifi için bizlere aşağıdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nakliye Detayları

Nakliye Detayları ve iş planı için; bizlere iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen sorularınız ve destek için arayın; +90 444 56 93 dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu