Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı; ofis değişikliği esnasında ofis eşyalarının zarar görmemesi ve güvenle yeni ofise nakledilmesini kapsayan oldukça önemli hizmetlerden bir tanesidir.

Ofis genellikle evrak ve değerli materyallerin çok bol olduğu, bilgisayar hafızalarındaki bilgilerin şirketlerin en önemli unsurları olarak kabul edildiği alanlardır. Bu nedenle ofis çalışanları ve firma sahipleri ofisteki en ufak bir materyalin dahi zarar görmesini istemez. Söz konusu zararın ortaya çıkabileceği en yüksek ihtimalli durum taşınma sürecidir. Taşınma sürecinin büyük riskler taşıması bilgi ve belgeler konusunda özel bir hizmet olan ofis taşımacılığına başvurulmasına neden olur.

Alfa Omega World Movers olarak ofis taşıması konusunda yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerle sizlere en kapsamlı ve güvenilir hizmetleri sunuyoruz.

Ofis Taşımacılığı Aşamaları

Ofisininzin güven içinde yeni adresine taşınmasını istiyorsanız bizler ile iletişime geçerek taşımacılık sürecini başlatabilirsiniz. Süreç başladığında aşağıdaki aşamalarla ofisinizin taşınması sağlanır.

Tespit Aşaması

Ofisinizde var olan taşınacak eşyanın belirlenmesi amacı güden bu hizmet ile nakliyenin sağlıklı ilerlemesi için bir planlama yapılır. Rastgele bir ofis taşımasında karşılaşılabilecek sorunların oldukça fazla olduğu hesaba katıldığında belirleme safhasının değeri oldukça fazladır.

Kolileme Aşaması

Eşyalarınızın güvenle taşınması aşamasında oldukça önemli olan kolilemeyi tespit aşamasında sonra gerçekleştiriyoruz. Kolilenmeye hazır olmayan eşyalarınızı ise demonte hale getirerek daha kolay taşınacak duruma getiriyoruz. Bu safhada gösterdiğimiz hassasiyet ofis taşımacılığı hizmetinin en önemli noktasıdır.

Nakliye ve Montaj Aşaması

Eşyaların nakliyesi ve diğer ofisteki haline geri getirilmesi hizmetlerini kapsayan bu safha ile ofis taşımacılığı tam anlamı ile tamamlanmış olur. Alfa Omega World Movers olarak tüm safhalarda gösterdiğimiz hassasiyet ile sizlere en kaliteli hizmetleri ulaştırırız.

Ofis Taşımacılığı ve Alfa Omega World Movers

Uluslararası nakliyat ve evden eve taşımacılık başta olmak üzere her türlü nakliye konusunda maksimum tecrübe ile sizlere hizmet sunan Alfa Omega World Movers; son dönemlerin en çok rağbet gören hizmetlerinden bir tanesi olan ofis taşımacılığında da kalitesini hissettiriyor. Sizlerden gelen talepleri en kısa sürede harika bir şekilde karşılamayı amaçlayan firmamız tecrübe ve bilgi birikimi ile hareket ederek olası zararları ön alıcı önlemlerle engelliyor. Uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.