Profesyonel Paketleme

Profesyonel paketleme; nakliye hizmeti almak isteyen bireylerin nakliyeye konu olacak eşyaları paketleme konusunda profesyonel destek almasını ifade eden bir hizmettir.

paketleme

Nakliye ve özellikle uluslararası nakliye; eşyaların uzun yol gittiği, çevresel şartlardan etkilendiği ve zarar görebildiği bir süreçtir. Alfa Omega World Movers olarak eşyalarınıza maksimum seviyede özen göstererek nakliye hizmeti sunsak da örneğin gemi ile giden bir eşyanın iyi paketlenmemesi durumunda nemden etkilenmesi kaçınılmaz olur. Bu nedenle profesyonel paketleme hem eşyalarınızın korunması hem de bizlerin sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmesi açısından değerlidir. Nakliyede güven konusunun yanı sıra paketleme için zamanı olmayan bireylerin de en çok tercih ettiği profesyonel paketleme hizmeti Alfa Omega World Movers kalitesi ile bambaşka bir hizmet olarak karşınıza çıkar!

paketleme 2

Profesyonel Paketleme Süreci Nasıl İşler?

Nakliye konusunda firmamıza ulaştıktan sonra gerekli şartlarda anlaşma sağlandığı takdirde ekstradan paketleme hizmeti alacağınızı belirterek süreci başlatabilirsiniz. Eşyalarınızın hacmi ve sayısına bağlı olarak adresinize gelen ekiplerimiz nakliyeden bir gün öncesinde paketleme işlemlerinin tamamlanmasını hedefler. Burada amaç nakliye sürecinin planlanan sürede gerçekleştirilmesidir. Paketleme işlemlerini kaliteli bir şekilde kısa sürede tamamlayan çalışanlarımız hem eşyaların zarar görmemesi hem de taşıma sırasında bir problem çıkmaması adına paketlemeyi dengeli bir şekilde yapar.

paketleme 4

Sağlıklı ve güvenilir bir taşımanın olmazsa olmazı olan paketleme sonrasında nakliye aracının adrese gelmesi ile işlemlerin önemli aşaması olan uluslararası nakliye başlamış olur. Bu noktadan sonra görev nakliyenin hedef destinasyona güvenilir bir şekilde ulaştırılmasıdır. Söz konusu süreçte rol oynayan çok farklı etken olsa da paketleme esnasında kullanılan malzemeler kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

paketleme 5

Profesyonel Paketleme Sırasında Kullanılan Malzemeler

paketleme 3

Alfa Omega World Movers kalitesinden faydalanmak ve güvenilir bir nakliye süreci yaşamak için bizlere başvurduğunuzda sizlere hem profesyonel paketleme hem de kaliteli nakliye hizmeti sunarız. Paketleme konusunda kaliteli ambalaj kağıtları, kartonlar ve koliler kullanırken kırılacak veya zarar görebilecek eşyalarınızın balonlu naylonlar ve streçlerle koruma altına alınmasını amaçlarız. Kullandığımız ambalaj ve koruma malzemelerini tamamen sizin eşyalarınız için tedarik ettiğimizi ve tek kullanımlık olduklarını belirtmek gerekir. Siz de Alfa Omega World Movers kalitesi ile profesyonel paketlemeden faydalanabilirsiniz.