Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
tasima kutulari ve tasima malzemeleri
Blog

Taşıma Kutuları ve Taşıma Malzemeleri

Taşıma Kutuları ve Taşıma Malzemeleri uluslararası nakliye standartlarına uygun olarak tavsiye edilen ürünler ile nakliyenizi gerçekleştirmektedir. Zati taşımacılığı diğer nakliye hizmetlerine göre daha fazla özen isteyen bir süreç gerektirmekte.

Özellikle tam hacimi belli olmayan, daha fazla hassas ürünler nedeniyle paketleme ve ambalajlama profesyonel ekip ve ekipmanlar ile gerçekleştirilmekte. ALFA OMEGA WORLD MOVERS, ister yurt dışına taşınıyor veya Türkiye’ye taşınıyor olun, kutuları taşımak, malzemeleri taşımak ve en uygun ev nakliyesi için ideal paketlemeyi yerinde uzman personellerimizle yapıyoruz.

Çeşitli dinamik kutu boyutları, balonlu naylon, ambalaj bandı ve daha çok seçenek sunuyoruz. Hassas ya da kırılgan eşyaları taşımak için sarf malzemeleri ve malzemeler ya da özel paketleme konusu ile ilgili uzman tavsiyesine ihtiyacınız olduğunda, size yardımcı olmamıza izin verin. Profesyonel taşıma hizmetleri ayarlamanıza da yardımcı olabiliriz.

EŞYA PAKETLEME ÖRNEKLERİ

Taşınmanıza yardımcı olmamız gereken bazı unsurlar:

 • TV Hareketli kutular
 • Dolap dinamik kutular
 • Resim dinamik kutular
 • Büyük dinamik kutular
 • Ağır hizmet tipi dinamik kutular
 • Hareketli kutular
 • Bant Tabancası
 • Kabarcık sargısı
 • Polietilen torbalar
 • Ambalaj ve streç bant
 • Elektronik ambalaj kutuları

Taşınma ekipmanları uzman kadrolar tarafından uygulanan ambalaj malzemeleri ile güvenle nakliyesi sağlanır. Karayolu, Denizyolu ve havayolu üzerinden uluslararası bir nakliye sürecinde hasarsız olarak ulaşması için kullanılacak ekipmanları sağlıyoruz. Yinede sizlere profesyonel ekibimizle tam kapsamlı sigorta poliçesi ile eşyalarınızı olası doğal afetlere karşı koruma altına alıyoruz.

Taşınma malzemeleri, ihtiyaç duyulacak ürünlere göre özel olarak hazırlanan ürünlerdir. Kullanılacak korucu malzemele eşyanın boyutlarına, hassaslık durumuna, korunması gereken yapısına göre değişiklik göstermekte. Örneğin mutlak tezgahları, mermer vb ürünleriniz ısıl işlem görmüş sandıklar ile taşınmakta, mutfak eşyalarınız özel balonculuk korucu ürünlerle sarılarak paketlenir ve nakliye sonuna kadar güvenle taşınır. Profesyonel ekibimiz ayırdığınız eşyalarınızı güvenle ilgili özel ambalajlar ile paketleme işlemi yapmakta, araçlara yüklenilmesi ve yeni adresinde ilgili bölümler teslimatına kadar tüm süreç bizler tarafından yapılır. Sizlere de kaliteli bir nakliye hizmeti almanın memnuniyeti kalır. En uygum taşıma teklifi için aşağıda yer alan iletişim formu, WhatsApp destek hattımızdan bizlere ulaşabiliriniz. Ücretsiz keşif ve yerinde paketleme dahil, resmi sözleşmeli, sigorta güvencesi ile eviniz dilediğiniz ülkeye nakliyesini %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirelim. 

Hareketli Kutular ya da Hareketli Malzemeler mi arıyorsunuz?

Ne aradığınızı bize bildirin ve taşınmanız için en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olalım!

Evinizi ya da Ofisinizi Taşımak mı? İhtiyacınız Olan Malzemeler Bizde

Taşınmanın yoğun olabileceğini biliyoruz. Ele alınması gereken birçok şey varken, Uluslararası ev nakliyesi çözümleri ile ALFA OMEGA WORLD MOVERS şirketi olarak taşınmanızda size yardım etmemize izin verin. Güçlü kutuları ve ihtiyacınız olacak bütün gerekli malzemeleri sizler için sağlıyoruz. Paketleme ve nakliye uzmanı olduğumuz için, tek boyutlu ürünler için özel kutular yapabilir, kaç kutuya ihtiyacınız olacağını ve hangi paketleme malzemelerinin taşınıyor olursanız olun en uygun şekilde çalışacağını yardımcı olabiliriz.

Battaniye sargılı, koruyucu kaplamalı ya da özel kasalı dinamik bir minibüs planlamasına bile yardımcı olabiliriz. Ekibimiz ücretsiz keşif ile iş planı hazırlıyor ve ihtiyacınız olan nakliye çözümlerini sizlere resmi teklif ile iletiyoruz. Hareketini mi planlıyorsun? Belirli kutu boyutları ve fiyatlandırma ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Taşıma Kutuları ve Taşıma Malzemeleri Hakkında Genel Cevaplar

Ne tür taşıma malzemeleri satıyorsunuz?

Taşınmanız için güvenilir bir biçimde paketlemeniz gereken çoğu şeyi satıyoruz. Balonlu naylon, özel kasalar, bant, paketleme yastıkları ve için bize gelin. Sarf malzemeleri değişiklik gösterebilir, bu nedenden dolayı stokta ne olduğunu öğrenmek için lütfen bizi arayın.

Taşınma hizmetleri sunuyor musunuz?

UPS Mağazası taşınma hizmetleri sunmasa da mahalli bir nakliye şirketi bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Benim için taşıma kutularımı toplar mısın?

Taşıma hizmetleri, taşınmanız için en kırılgan eşyalarınızı paketlemenize yardım etmemizi isteyin. Özel dikkat gerektiren hoş çininiz ya da sanat eseriniz var mı? Sizin için paketleme hizmetleri sağlayabiliriz. Oraya sağlam bir biçimde ulaşmak için aşağı yukarı her şeyi paketleyebilir.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu