Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Portekiz Nakliye
Blog

Türkiye’den Portekiz’e Ev Taşıma

Portekiz Evden Eve Nakliyat Avrupa ülkeleri arasında denizyolu, karayolu ve havayolu üzerinden evinizi farklı ülkelere taşırken de sizlere hizmet vermekteyiz. Ev eşyalarınızın ülkeler arası güvenle ulaşması için Alfa Omega World Movers olarak evinizi yeni adresine taşıyoruz. Portekiz ev eşyası taşıma ülkelere göre değişen yasal işlemlerin tamamlanması ile gerçekleştirilebilecek bir taşınma işlemidir. Ülkeler taşınma işlemleri sırasında yasal ve gümrük işlemleri için prosedürler uygulamakta. Şirketimiz sizlere tam kapsamlı ‘door to door’ denilen kurulum ve montaj ile gümrükleme ve sigorta dahil taşımacılık sunmakta.

İçindekiler

Portekiz Eşya Taşıma Süresi

Taşınma işlemleri hizmet kalitesi ve uluslararası yeterlilik belgelerine sahip firmalar tarafından yapıldığında oldukça kolay ve güvenli bir taşınma sizlere hizmet olarak sağlanır. Gümrük evrakları ile evin yerinde paketlenmesi ile yapılacak olan işlemlerin başlama sürelerine göre uluslararası Portekiz nakliye işlemleri planlanan tarihler arasında gerçekleştirilir.

Taşınma süreleri tercih edilecek yönteme göre değişiklik göstermekte, denizyolu, karayolu ve havayolu seçenekleri arasından yapılan taşınma türü, gidilecek mesafe ile ihtiyacınız olan taşımacılık çözümlerimiz Portekiz ev nakliyesi için taşınma süresini net olarak belirlemekte.

Portekiz’e taşınma için ihtiyacınız olan tüm süreçlerle ilgili detaylı bilgi ve iş planı, gümrük işlemleri ve ücretsiz keşif; Portekiz taşıma fiyat teklifi için bizlere ulaşabilirsiniz. +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan tüm sorularınız için ulaşabilirsiniz.

Portekiz Zati Eşya Taşıma Nedir?

Zati eşya evinizde yaşam alanında kullandığınız ürünlere genel olarak verilen isimdir. Bu ürünler tv, oturma odası, mobilyalarınız oturma odanız, perdeleriniz, halılarınız, mutfak araç ve gereçleri ile mobilya ürünleriniz gibi tüm ev eşyalarınıza zati ev eşyaları denilmekte. Portekiz zati eşya taşımacılığı zati kapsam dışında kalan ürünler ve ticari ürünler taşınması gerçekleştirilmez. Ülkelere göre taşınması yasak olan ürünler ile ticari kapsama girecek ürünler zati adı ile taşınmamakta.

Portekiz Ev Taşıma İşlemleri

Ev taşıma ülkeler arasında yapılacak ise oldukça fazla etkin ve doğru iş planı ve ekipler ile gerçekleştirilmesi gerekmekte. Hızlı, sigortalı ve gümrük işlemleri ile evinizi Türkiye’den Portekiz’e ya da Portekiz’den Türkiye’ye eşya taşıma işlemleriniz yetki belgeleri; uluslararası taşıma acenteleri ve kendi araç ve ekipleri ile hizmet sağlayan firmaları tercih etmeniz doğrultusunda uluslararası standartlarda taşınma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız IAM, UND, EUROVAN başta olmak üzere Portekiz’de faaliyet gösteren uluslararası lojistik çözüm ortaklarımız ve acentelerimiz ile nakliye hizmetlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz.

Portekiz Ev Taşıma Firmaları

Kurumsal kimliğe sahip bir çok firma sizlere nakliye hizmetleriniz için taşınma çözümleri sağlar. Bu firmaların bir çoğu uluslararası nakliye ağları ve platformları üzerinde acenteleri bulunmayan; nadir olarak belirlediğiniz ülkeler arası taşınma sağlayan firmalardır.

Sorunsuz bir nakliye işlemi için acenteleri, ve uluslararası lojistik ağlarına kayıtlı daha önce bir çok kez gideceğiniz ülkeye taşınma işlemi gerçekleştirmiş firmalar olması oldukça önemli. Taşınma işleminizi yurt dışı olarak gerçekleştireceğiniz zaman Portekiz eşya taşıma şirketleri arasından fiyatı en ucuz olanları değil, referansları ve gideceğiniz ülkede acenteleri ile kurulum dahil hizmet verebilecek firmaları tercih etmeniz önemli.

Profesyonel nakliye firmaları taşınma aşamasında ihtiyacınız olacak tüm nakliye çözümleri ile gümrük işlemlerinde sorun yaşamanızı engelleyecek şekilde gümrük vergisi olmadan taşınma şartlarına uygun nakliyesini gerçekleştirmekte.

Portekiz Ev Nakliyat Çözümleri

Portekiz başta olmak üzere Avrupa ülkeleri ve dünya geneline Portekiz evden eve nakliyat çözümleri kapıdan kapıya olacak şekilde; deniz, kara ve havayolu üzerinden ev taşıma çözümleri sağlamaktayız. Şirketimiz taşınma aşamasında ambalajlama ve paketleme, gümrükleme, sigortalı ve kurulum montaj dahil ev nakliyatı çözümleri sunmakta.

Eşyaların zarar görmeden taşınması, gümrük aşamasında eşyaların el konulmadan, gümrük vergisi olmaksızın taşınmasına uygun şartların sağlanılması ile full bir ev taşıma kapsamında hizmet vermekteyiz.

Portekiz’e ev taşımak isteyen; Türk vatandaşları veya diğer ülke vatandaşları için en uygun taşınma zamanı ve hizmet çözümlerimiz ile ev taşımacılığı sağlıyoruz. Ücretsiz ve kapsamlı ekspertiz sonucu, eşyaların durumuna göre ekip seçiminden, gidilecek ülkede kurulumuna kadar tüm detayları planlanır ve sizlere güvenli bir ev taşıma hizmeti almak kalır.

Portekiz’e Eşya Göndermek

Portekiz’e komple ev taşıma dışında isterseniz parça olarak ev eşyalarınızın taşınmasını hizmet alarak isteyebilirsiniz. Portekiz’e parça eşya taşıma çözümlerimizde metreküp olarak bir ev eşyasından küçük olan eşyalarınız ve koli vb zati kapsamına giren eşyaların taşınmasını sağlamaktayız.

Mobilya ve kurulum gerektiren ürünlerin ayrıca yerinde teslimat sonrası kurulmasına kadar ek kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.

Portekiz Evden Eve Hizmeti Nasıl Alabilirim?

44 ülkede kendi araçları üzerinden faaliyet göstermekteyiz. Alfa Omega World Movers olarak Türkiye’den Portekiz’e evden eve taşımacılık yeni bir ülkede yaşam için alıştığınız evinizi eski haliyle taşıyoruz. Sizlerin gideceğiniz ülkede alışma zamanınızı yabancılık çekmeden atmanıza yardımcı olacak ev ortamını yeni adresinde sağlıyoruz.

Portekiz Evden Eve Nakliyat
Portekiz Evden Eve Nakliyat

Eşyaların kurulması ve yerinde montaj ve tüm size kolaylık sağlayacak hizmet seçeneklerimiz ile paketlemeden yeni evinize montaja kadar geçen tüm süreçlerde size doğru taşınma hizmetini sağlamaktayız.

Portekiz Ev Taşıma Fiyatları

Portekiz evden eve taşımacılık çözümleri için fiyat teklifi ve ekspertiz hizmetimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız. Ayrıca müşterilerimizi 3 aylık eşya depolama hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Portekiz evden eve nakliyat ve yurt dışına nakliyede olduğu gibi taşınmayı düşündüğünüz il ve ilçe, varış noktası, eşyaların metreküp olarak hacimleri, ürünlerin sigorta bedeli gibi belirleyici etkenler sonrası fiyatlandırma gerçekleştirilir.

Kilometre ve metreküp tarifelerine ek olarak istenilen ekstra hizmetler de dikkate alınarak en uygun fiyat teklifimiz size saatler içinde ulaştırmaktayız.

Portekiz Ücretsiz Ekspertiz

Taşınma işlemleri için iş planı ve ücretsiz ekspertiz planlama ve taşıma hizmetiniz için detaylı bilgi almak için telefon numaramız ve aşağıdaki teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Portekiz Nakliye Hizmeti, Portekiz evden eve taşıma en uygun fiyat teklifi almak için bizlere +90 444 56 93 numaraları telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    1 Comment

      Bir yanıt yazın