Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Yurtdışı Asansörlü Nakliye
Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Asansörlü Taşımacılık

Uluslararası Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz asasında yer alan bina dışı asansör sistemi ile eşyalarınız daha güvenli taşınmasını sağlayan; araçlarımız ile yüksek katlı ve yük taşıma asansörü bulunmayan binalarda yaygın olarak kullanılan asansörlü taşımacılık çözümleri sağlamaktayız.

Teleskopik asansörlü taşıma çözümlerimiz içerisinde tüm Avrupa başta olmak üzere ülkemiz geneli gidiş ve dönüş seferlerimizde yük asansörü ile ev taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Alfa Omega World Movers Asansörlü ev taşımacılığı ve parça eşya taşıma konusunda sizlere en uygun koşullarda hizmet vermekte.

 • Ev ve Ofis eşyaları dahil tüm parça ve komple taşımacılık hizmetlerinde asansörlü taşıma araçları kullanmaktayız.
 • Avrupa ülkeleri arasında veya Avrupa’dan Türkiye’ye asansörlü taşımacılık çözümleri sağlamaktayız.
 • Asansörlü nakliyat hem ülkemiz içi alım ve teslimde geçerlidir.
 • Türkiye’den yurtdışına ev taşıma ve eşya gönderimi için varış noktasında asansörlü teslimat.
 • Yurtdışı asansörlü evden eve taşımacılık firmaları arasında kendi araçları ve ekibi ile hizmet veren Alfa Omega World Movers taşınma işlemlerini kolaylaştırmakta.

Nakliye asansörleri sizlere zaman ve hasarsız bir taşınma sağlamakta. Asansörlü ofis taşımacılı, Asansörlü ev taşımacılığı dışında tüm yük asansörü için geçerli olacak şekilde eşya ve ürünlerinizi çıkacakları kata taşınmasını dış asansör sistemleri ile sağlıyoruz.

Yurtdışı Asansörlü Nakliye

Plaza ve yüksek binalar ile dar merdivenleri bulunan yapılar, bina alanına büyük araçların girmedi yerler, yük asansörünün olmadığı çok katlı binalarda özellikle tercih edilen taşıma türlerinden biridir. Firmamız Alfa Omega World Movers sizlerin tüm yurt dışı taşınma işlemleri ve Avrupa başta olmak üzere asansörlü nakliye hizmeti almanızı sağlamakta.

Yurtdışı Asansörlü Nakliye
Uluslararası Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat Hakkında Sık Sorulan Sorular

Yurtdışındaki evime eşyalar asansörlü taşımacılık ile çıkartılır mı?

Avrupa başta olmak üzere taşındığınız ülkeye göre bina dışından eşyalarınızın ulaşması gerekiyor veya sizin özel isteğinize uygun olarak asansörlü taşıma sağlamaktayız.

Parça eşya taşımacılıkta asansörlü nakliyat hizmeti var mı?

Taşınmasını sağladığımız eşyalarınız için sağladığımız hizmetler arasından uygun görülen tüm taşıma yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Parça ve parsiyel, koli ve parça eşyalarınız için asansörlü teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Nakliye Asansörü kaç kata kadar kurulur?

Yük asansörlü bina dışından kurulan, özel araçlar üzerinde sadece bu iş kullanılan araçlardır. Boyutları ve ebatları dışında yükseklikne göre farklılıklar göstermektedir. Alfa Omega World Mover firması olarak ihtiyacınız olan kata kurulabilecek boyutlarda dış asansör sağlamaktayız. 15-30 kata kadar olaşabilecek nakliye asansörlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Asansörlü Taşımacılık Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=crZtWYC9dtE
Uluslararası Asansörlü Nakliyat

Avrupa Asansörlü Taşımacılık

Almanya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Büyük Britanya
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlanda
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
İngiltere
İzlanda
Kıbrıs
Letonya
Liechtenstein
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Avrupa asansörlü nakliyat firmaları arasında kendi araçları ile hizmet veren Alfa Omega World Movers Türkiye’den Avrupa ülkelerine veya Avrupa’dan Türkiye’ye asansörlü nakliye hizmeti sağlamakta.

Türkiye Asansörlü Taşımacılık

Adana
Çankırı
İzmir
Ordu
Bayburt
Adıyaman
Çorum
Kars
Rize
Karaman
Afyon
Denizli
Kastamonu
Sakarya
Kırıkkale
Ağrı
Diyarbakır
Kayseri
Samsun
Batman
Amasya
Edirne
Kırklareli
Siirt
Şırnak
Ankara
Elazığ
Kırşehir
Sinop
Bartın
Antalya
Erzincan
Kocaeli
Sivas
Ardahan
Artvin
Erzurum
Konya
Tekirdağ
Iğdır
Aydın
Eskişehir
Kütahya
Tokat
Yalova
Balıkesir
Gaziantep
Malatya
Trabzon
Karabük
Bilecik
Giresun
Manisa
Tunceli
Kilis
Bingöl
Gümüşhane
Kahramanmaraş
Şanlıurfa
Osmaniye
Bitlis
Hakkari
Mardin
Uşak
Düzce
Bolu
Hatay
Muğla
Van
Burdur
Isparta
Muş
Yozgat
Bursa
Mersin
Nevşehir
Zonguldak
Çanakkale
İstanbul
Niğde
Aksaray

Ülke genelinden varış veya kalkış olacak şekilde yurtdışı taşınması aşamalarında ihtiyaç duyulan asansörlü ev taşıma hizmeti yukarıdaki ülkeler ve Türkiye il ve ilçelerinde geçerlidir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Asansörlü Taşımacılık Fiyat Teklifi “İçin aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 bizlere aşağıda yer alan teklif formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Uluslararası Asansörlü Taşımacılık hakkında tüm sorularınız için bizlere WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız uzman ekibimiz tarafından cevaplanır; ücretsiz ekspertiz ile yerinde en uygun çözümler sizlere sunulur. Taşınma aşamasında ihtiyaç duyulacak tüm hizmetler uzman ekibimiz tarafından sizlere önerilecektir. En uygun ve güvenli nakliyat için sigortalı ve sözleşmeli olarak çalışmaktayız.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
   

  Bir cevap yazın