Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Eşya Depolama
Hizmetlerimiz

Uluslararası Depo

Uluslararası Depolama çözümlerimiz ile taşınma öncesi veya ihtiyacınız olan kiralık eşya depolama hizmetimizle kişiye özel uluslararası depo imkanı sağlıyoruz. Depolama konusunda Türkiye merkezli İstanbul lojistik depolarımız ve Avrupa ülkelerinde yer alan acente ağımızla yurt dışı eşya deposu çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Eşya Depolama Hizmetleri

Kişisel depolama alanlarımızda ev eşyalarınızı dilediğiniz süre depolama çözümleri ile güvenle saklayabilirsiniz. Taşıma, paketleme ve depolama başta olmak üzere, sigortalı ve sözleşmeli olarak eşya depolarımız ile sizlere ihtiyacınız olan metreküp kadar size özel depo çözümleri sunuyoruz.

Ülkemizde Türkiye İstanbul lojistik merkezimizde uluslararası evden eve nakliyat hizmetimize bağlı olarak ihtiyaç duyulan depolama hizmeti ilk 3 aya kadar firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Uluslararası Depolama

Uluslararası kiralık eşya depoları standartlarına uygun olarak hazırlanmış, antre depolarımız akıllı depo sistemine uygun olarak düzenlenmiştir. Depolarımızda metreküp hacimlerine göre anahtarı sadece sizde bulunan alanlarda eşyalarınız güvenle saklanır. Depolarımızda eşyalarınız ısıl işlem görmüş sandıklarda, ısı ve nem sistemli, 7/24 güvenlik ve alarm sistemleri, haşere ve bakterilere karşı düzenli olarak ilaçlama gerçekleştirilen depolarımızda güvenle, her türlü felakete vb afetlere karşı sigortalı olarak depolanır.

depolama
Uluslararası Depolama

Uluslararası lojistik depoları özellikle Avrupa başta olmak üzere tüm Dünya genelinde acentelerimiz aracılığı ile aynı standart depo çözümleri sağlanarak eşyalarınız depolanır.

Eşya Depolama Fiyatları ne kadar?

Eşyaların metreküp hacimleri, sigorta bedeli, paketleme ve nakliye gibi detaylar ile eşyaların depolanacak süreye göre depolama fiyatları değişmektedir. Size özel fiyat ve en uygun eşya depolama ücretleri için bizlere 444 56 93 numaralı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Taşıma Öncesi Depolama Ücretleri ne kadar?

Uluslararası ev taşımacılığı firmamız tarafından sağlandığında 3 aya kadar depolama ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ek süre alımlarında en uygun depolama ücreti sizlere sunulur.

Kişiye Özel Depolama nedir?

Eşyalarınız depolarımızda hacimlerine göre belirlenen sandıklarda, depolama alanlarımızda anahtarı sizlerde olacak şekilde ve sadece sizin erişebildiğiniz depolama alanlarına verilen isimdir.

Eşyalarımı kaç gün depolama imkanı sunuyorsunuz.

Taşımacılık öncesi 3 aya kadar ücretsiz firmamız tarafından müşterilerimize sunulmakta. Dilediğiniz süre eşyalarınız aylık, yıllık ve hatta 3 yıllık gibi sürelerde depolama çözümleri sağlamaktayız.

Depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, sorularınız ve fiyat teklifi için bizlere için bizlere aşağıdaki teklif formu, whatsapp canlı destek hattı ile iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası eşya depolama; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan veya aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu