Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye’den gidiş dönüş yurt dışı ev taşımacılığı; sigortalı ve sözleşmeli nakliyat seferleri sunuyoruz. En uygun fiyatlı uluslararası taşımacılık çözümlerimiz ile paketleme, gümrükleme, depolama, sigortalı ve sözleşmeli olarak yerinde kurulum dahil uluslararası ev eşya taşımacılığı sağlıyoruz.

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları kendi araçlarımız ve personellerimiz ile karayolu üzerinden; denizyolu ve havayolu üzerinden uluslararası nakliyat çözümleri sağlamaktayız. Evinizin Türkiye’den başta Avrupa ülkelerine ve tüm dünya geneline; sigortalı, sözleşmeli ve kurulum montaj dahil ev taşımacılığı sağlıyoruz.

Şirketimiz sizlere gidiş ve dönüş seferlerimiz ile size özel bir taşınma hizmeti sunmakta. Eşyaların yerinde paketlenmesi, depolanması, gümrüklenmesi, sigortalı ve sözleşmeli olarak sizlere yerinde kurulum dahil yurt dışı evden eve nakliyat tam kapsamlı olarak sağlamaktayız.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Alfa Omega World Movers olarak Türkiye’den kalkış ve Türkiye’ye varış gümrükleme işlemleri dahil; ‘Door to Door’ kapıdan kapıya nakliyat kapsamında hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz, sözleşmeli, sigortalı ve yerinde kurulum dahil tüm süreçleri sizler için şirketimiz üstleniyor. Gümrük aşamasından evinizde eşyaların montajına kadar sizlere profesyonel yurt dışı taşıma çözümleri sunuyoruz. Uluslararası ev taşımacılığın da ALFA OMEGA WORLD MOVERS olarak EUROVAN ve IAM üyelikleri dışında UND ve ISO kalite belgelerine sahiptir.

Uluslararası Ev Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliye firmaları arasında tam kapsamlı olarak yetkilendirilmiş ev taşımacılığı işlemleri için Alfa Omega World Movers sizlere hizmet vermek için hazır. Türkiye’den Avrupa ülkelerine nakliyat karayolu taşıma, havayolu taşıma ve deniz yolu taşımacılık çözümlerimiz ile ev eşyalarınızı yerinde kurulum dahil taşımaktayız. Hizmetlerimiz içerisinde size özel taşımacılık çözümleri, tüm risk poliçesi ile güvenli yurt dışı nakliye hizmetleri sağlıyoruz. Uluslararası nakliyat şirketi olarak aklınıza takılan ve firmamıza yöneltilen bazı sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Ev Taşıma Firması

Uluslararası olarak evinizi bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmasını istediğinizde, ihtiyacınız olabilecek belli başlı hizmetler mevcut. Özellikle eşya depolama, paketleme, yerinde kurulum, sigorta ve gümrük işlemleri gibi temel ve olmaz ise olmaz hizmetler devreye girmekte. Tam kapsamlı bir taşınma işleminde gerek deniz yolu konteyner taşımacılığı, gerekse karayolu taşımacılığı olsun tüm taşınma yöntemleri için geçerli bir servis hizmetidir. Şirketimizde sizlere aşağıda yer alan uluslararası taşınma çözümlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda daha fazlasını sunmakta.

 • Uluslararası Nakliyat
 • Uluslararası Evden Eve Nakliyat
 • Uluslararası Eşya Depolama
 • Uluslararası Gümrükleme
 • Uluslararası Araç Taşıma
 • Uluslararası Evcil Hayvan Taşıma
 • Uluslararası Zati Eşya Taşıma

Nakliye hizmetlerimiz sizlere özel çözümler ile konteyner, havayolu ve karayolu üzerinden Türkiye’den Avrupa ve tüm Dünya geneline taşımacılık sağlamaktayız.

Uluslararası Eşya Taşıma Hizmetleri

Evinizi dünya genelinde 44 ülkeye kendi araçlarımız ve personelimizde taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Dünya geneline deniz yolu, kara yolu, ve hava yolu üzerinden ev taşıma işlemleriniz gerçekleştirmekteyiz.

Uluslararası ev taşımacılık standartlarına uygun olarak ev eşyalarınız ambalajlanması, gümrüklenmesi, sigortalanması sonrası yeni adresinde kurulumuna kadar tüm nakliye aşamalarını şirketimiz yapmakta.

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları

Yurt dışında bir yer taşınmak için farklı gerekçeleriniz olabilir. Bu gerekçelerin başında genellikle yeni bir iş gelir. Eğitim aldığı alanda ya da uzmanlığına göre yeni bir iş bulan kişiler, sıfırdan bir hayata başlayacakları ülkeye taşınırken bazen eşyalarını da götürmek ister. Bu süreçte devreye uluslararası evden eve nakliyat firmaları girer. Firma tercihinizi doğru yapmanız, eşyalarınızın gideceği ülkeye herhangi bir hasara uğramadan ulaşmasını sağlar. Alfa Omega World Movers’ı tercih etmeniz halinde kaliteli bir hizmet alarak yeni yaşamınıza iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Son teknoloji koruyucu malzemelerle paketlenen ve gerekli durumlarda sökülerek taşınan parçaların; kırılması, devrilmesi ya da hasar alarak çalışamaz hale gelmesi engellenir.

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yurt dışına taşınmak üzere olanlar, Türkiye’den çıkış yapacakları tarih kesinleştikten sonra aynı ya da yakın tarihler için firmamızla iletişime geçebilir. Bu sayede yeni evinize ulaştığınız zaman, eşyalarınız da hazır bir vaziyette sizi bekler. Bu hizmet için ne kadar bir ödeme yapmanız gerektiğine yapılacak ekspertiz çalışması neticesinde karar verilir. Eşya sayınız, varış noktasının uzaklığı, kullanılacak taşımacılık yöntemi; fiyat üzerinde etkili olan detaylardan bazılarıdır. Her zaman size uygun seçenekler sunan Alfa Omega World Moverssayesinde masraflarınızı minimum seviyede tutarak iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatlarında Uygun Seçenekler

Uluslararası ev taşıma fiyatlarında cazip seçenekler sunan firmamızın daha pek çok avantajı vardır. Bunların başında tüm eşyalarınızın yol boyunca sigortalanması gelir. Böylece herhangi bir hasar söz konusu olduğunda, maddi kayıplarınızın giderilmesi hedeflenir. Aynı zamanda gümrük işlemlerinde de sizin hiçbir zahmete katlanmamanız için tüm süreç alanında profesyonel firmamız tarafından yönetilir. Sizin verdiğiniz vekâletle gümrüklerde karşılaşılanprosedürler, sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Varış noktasına ulaşıldığında da size hizmet vermeye devam eden Alfa Omega World Movers; sökülen dolap, masa gibi eşyaların yeniden kurulumunu yapar.

Uluslararası Ev Taşımada Vergiler Fiyatlara Dâhil mi?

Uluslararası evden eve nakliyatta vergiler, taşımanın yapılacağı ülkeye göre değişkenlik gösterir. Yurt dışından Türkiye’ye yerleşmek amacıyla gelenlere, ev eşyalarında vergi muafiyeti uygulanır. Bu sayede taşınma masraflarınıza bir yenisi eklenmeden yeni hayatınıza ilk adımı atabilirsiniz. Farklı bir ülkeye gidenler içinse firmamız, gümrük vergisiz taşıma avantajı sunar. Sadece ekspertiz çalışması sonucu belirlenecek ücreti ödeyerek, Avrupa’da ya da dünyanın farklı bir noktasında yeni bir yaşam kurarken eşyalarınızı da yanınızda götürebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşımada Profesyonel Yaklaşım

Alfa Omega World Movers, uzun yıllara dayanan deneyimiyle uluslararası taşımacılıkta en güvenilir adreslerin başında gelir. Türkiye’nin her yerinden bize başvurabilir; taşımacılıkta güvenle ve kaliteyle tanışabilirsiniz. Sunduğumuz fiyat seçeneklerini öğrenmek için “Teklif İste” butonunu tıklamanız yeterlidir. Bizimle iletişime geçmek içinse “WhatsApp İletişim Hattı” butonunu kullanabilirsiniz.

Uluslararası Ev Nakliyat Firmaları

Ülkemizde hizmet veren firmalar arasında kendi araçları ve personeli ile sizlere uluslararası ev nakliye çözümleri sunan Alfa Omega tüm yasal işlemleri tamamlamış, yeterlilik belgeleri ve uluslararası nakliye partner şirketleri ile güvenli bir taşınma sunmak için titizlikle çalışmakta.

Ülkemizde EUROVAN, İAM, FQC, UND başta olmak üzere tüm uluslararası nakliye şirketleri için geçerli olan Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı C3 yetki belgesi ile taşıma işlerinizi temiz ve titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Nakliyat Sigortası

Alfa Omega World Movers olarak tüm kullanılmış ev eşyalarınızı değerinde sigortalı olarak taşınmasını sağlıyoruz. Sigorta poliçesi ile eşyalarınızı belirleyeceğiniz değer üzerinden güvenle nakledilmesi, olası hazarlarda tazmin kapsamına alınmasını uluslararası evden eve sigortası ile gerçekleştiriyoruz. 

Alfa Omega World Movers Alman Hamburg Kravag sigorta firması ile çalışmakta. Özel ve değeri yüksek olan, poliçeye özel tazminat tutarları için sizlere dilediğini koşulları kapsayan all risk evden eve sigortası düzenliyoruz. 

Uluslararası taşıma sigortası ile ev eşyalarınız daha güvenli ve tazminat koruması ile yeni adresine ulaştırılmakta.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma

Zati eşya taşıması ve uluslararası ev nakliyesi aşamaları dışında, motorlu araç nakli, deniz, kara, hava yolu üzerinden nakliyat, evcil hayvan nakli ile birlikte gümrükleme dahil ihtiyacınız olan yurt dışı taşınma işlemlerini sizlere en uygun koşullar ve şartlarla gerçekleştiriyoruz. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurt dışı evden eve nakliyat fiyatları, gidilecek ülke, eşyaların kapsadığı alan, sigorta poliçe tutarı gibi detaylar üzerinden ücret hesaplanmaktadır. Uluslararası nakliye fiyatları eşya kapasitesine göre belirlenmekte, en uygun fiyatlı uluslararası nakliye teklifi için Alfa Omega World Movers sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta. 

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Eşyalarınız ücretsiz olarak yerinde görülür, metre küp hesaplanması ile sigorta detayları gibi bilgiler sonrası sizlere en uygun fiyatlı uluslararası evden eve fiyat teklifi olarak iletilir.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliye fiyatı almak ve detaylı bilgilendirilme için bizlere +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan veya aşağıda yer alan nakliye teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Ekibimiz sizlere arayıp tüm detayları ve sorularınıza cevap verecek ve sizleri bilgilendirecekler.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 hattımızdan taşınma öncesi sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda yer alan WhatsApp ve Teklif formu üzerinden bizlere talep oluşturabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  • 1. Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

   Uluslararası ev taşıma ücretleri taşınacak eşyaların metreküp hacimleri, taşınacak yöntem, ve gideceği ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Uluslararası evden eve taşıma fiyatları en uygun şekilde sizlere sağlayabilmek için ücretsiz keşif, iş planı ve fiyat teklifi hazırlıyoruz.

  • 2. Uluslararası Evden Eve Nakliyat Sigortası Mevcut Mu?

   Uluslararası parça eşya nakliyat hizmetleri ile Dünya geneline Türkiye’den veya dönüş olarak parsiyel eşya taşımacılığı sağlamaktayız. Uluslararası parsiyel eşya taşımacılığı ile ev eşyalarınızı Avrupa ülkelerine karayolu, denizyolu ve havayolu üzerinden naklediyoruz.

  • 3. Karayolu Taşıma Dışında Farklı Taşıma Yolları Mevcut Mu?

   Alfa Omega World Movers 44 ülkede faaliyet gösteren EUROVAN ve IAM üyeliği kapsamında kendi araç ve ekipleri ile karayolu, denizyolu, havayolu olacak şekilde hızlı ve güvenli bir taşınma sunmakta. Ayrıca 44 ülke dışında kalan tüm ülkelere partner şirketlerimiz aracılığı ile ev taşıması hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

  • 4. Uluslararası ev taşımacılığında gümrük işlemleri nasıl yapılmakta?

   Şirketimiz taşınma aşamalarını tam kapsamlı olarak üstlenir. Uluslararası ev nakliyesi gümrük işlemlerini zati kullanılmış olması ve gerekli şartların olması durumda gümrük vergisinden muaf şekilde sizin adınıza gerçekleştirmekte, ev eşyalarınızın yerinde kurulmasına kadar tüm süreçleri sizlere tek bir firma olarak sunmaktayız.
    

  • 5. Uluslararası ev taşıma için gerekli gümrük evrakları?

   1-Kimlik Fotokopisi
   2-Pasaport Fotokopisi
   3-Vekaletname(Noter Onaylı)
   4-Nüfus Dairesinden Adres Bilgisi Raporu
   5-Kaymakamlıktan Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi
   6-Uçak bileti
   7-Gideceği ülkenin ikametgahı
    

  • 6. Uluslararası Evden Eve Taşıma Aşamalarında Mobilya Montaj Nasıl Yapılmakta?

   Uluslararası mobilya taşıma işlemlerinde ev eşyalarınızın evinizden sökülmesi ve yeni yerinde kurulmasını sağlamaktayız.
    

  • 7. Uluslararası Havayolu Nakliyat Hizmetiniz Var Mı?

   Havayolu üzerinden uluslararası taşımacılık çözümleri sağlamaktayız. Türkiye’den veya Türkiye’ye havayolu üzerinden yurt dışı havayolu taşımacılığı sağlamaktayız.
    

  • 8. Uluslararası Avrupa Nakliyat Gidiş Dönüş Seferleri Nelerdir?

   Uluslararası Avrupa ülkelerine nakliyat için aylık düzenli olarak gidiş ve dönüş seferlerimiz ile sizlere karayolu üzerinden Türkiye’ye gidiş ve dönüş nakliye sağlamaktayız. Detaylı bilgi ve seferlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.
    

  • 9. Uluslararası Parça Eşya Taşımacılığı Mümkün Mü?

   Uluslararası olarak parsiyel ev eşyalarınızı komple taşınmasını istemiyorsanız, sizlere yurt dışı parça ev eşyası taşımacılığı sağlamaktayız. Kara, Deniz ve Havayolu üzerinden uluslararası parça ev eşyası nakliyesi fiyatları ve detayları için bizlere ulaşabilirsiniz.
    

  • 10. Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Ne Demek?

   Zati ev eşyası tabiri uluslararası lojistik firmaları tarafından oldukça kullanılır. Bu terim kullanılmış ev eşyası anlamına gelmektedir.