Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Nakliyat Nedir
Blog

Uluslararası Nakliyat Nedir?

Uluslararası Nakliyat Nedir ? Eşyaların, ürünlerin veya malzemelerin farklı ülkeler arasında taşınma işlemlerinin gerçekleştirilmesine uluslararası nakliyat adı verilmektedir. Son yıllarda giderek artan bu nakliyat türünde kara, deniz ve hava taşımacılığı kullanılabilmektedir.

Alfa Omega World Movers olarak hizmet verdiğimiz sektörümüzde kişilerin ihtiyaç duyduğu uluslararası taşımacılık işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşınacak olan eşya veya malzemelerin güvenliğini sağlayarak, uzman kadromuzla birlikte gerçekleştirdiğimiz taşıma planlamalarımız çerçevesinde herhangi bir aksilik veya sorun oluşmasının da önüne geçerek güvenilir taşımacılık hizmetleri sağlamaktayız.

Hangi Ülkelere Uluslararası Nakliyat Hizmeti Sağlamaktayız?

Uluslararası eşya veya malzeme taşımacılığı gerek mesafenin uzaklığı gerek gümrük kontrolleri gerekse de yasal yükümlülükler gibi pek çok ibareyi beraberinde getiren zahmetli bir işlem sürecidir. Ancak bizler Alfa Omega World Movers olarak müşterilerimizin bu işlemleri hem daha kolay hem de daha güvenilir olarak gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktayız.

Dünya Geneline Ev Taşıma
Dünya Geneline Ev Taşıma

Bünyemizde sunduğumuz International Movers hizmetimiz ile birlikte Türkiye’den;

Bu sayede müşterilerimizin yurt dışında da alıştıkları düzeni tekrar oluşturabilmelerine imkan sağlamaktayız.

Ayrıca bu sektörde hizmet veren pek çok firmaya karşı bünyemizde sunduğumuz evcil hayvan taşıma hizmetimiz sayesinde de müşterilerimizin en değerli yoldaşlarından ayrılmalarının önüne geçmekteyiz.

Uluslararası Nakliyat Hizmetimizin Fiyatlarını Nasıl Belirlemekteyiz?

Farklı ülkelere gerçekleştirilen taşınma işlemlerinde taşınma fiyatlarını etkileyen pek çok etken vardır. Bu etkenler en genel anlamda; mesafe, eşya türü, eşya sayısı ve hangi taşıma yolunun seçileceği gibi belli başlı maddeler halinde listelenebilmektedir.

Bizler Alfa Omega World Movers olarak eşya veya malzemelerin taşınacağı mesafeyi analiz edip bu mesafenin hangi yollarla aşılabileceğini belirledikten sonra müşterilerimizin eşyalarını karayolu nakliyat başta olmak üzere, deniz yolu, hava yolu ve demir yolu seçeneklerinden en uygun olan yol ile taşımaktayız. Eşyaların sayısı ve eşyaların ağırlığı gibi temel etkenleri belirledikten sonra da piyasada yer alan pek çok firmaya karşın en uygun fiyat aralığını müşterilerimize sunmaktayız.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde alanında uzman kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla birlikte müşteri odaklı çalışma prensibimizi de kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmekteyiz.

Uluslararası Hizmetlerimiz

Ev ve Eşya Taşımacılık çözümleri için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu