Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Nakliye Şirketleri
Blog

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası nakliye firmaları Türkiye’den Dünya geneline ev eşyaları ve ticari malların taşınmasını sağlamakta. Ülkemizde denizcilik ve ulaştırma bakanlığı ile karayolları genel müdürlüğünün taşımacılık sektörü ile ilgili sektörlere uyguladığı tüm yenilikleri ve zorunlulukları uluslararası nakliye şirketleri olarak yerine getirmektedir.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği kapsamında yer alan şirketler UND üyeliği bulunan taşımacılık firmaları Türkiye’den Dünya geneline uluslararası standartlarda hizmet vermekteler.

Yetki belgeleri ve kalite standartları uygunluklarını tamamlayan, uluslararası faaliyette bulunan nakliye şirketleri ISO 9001, CE yetki belgesi, IAM, UND, FQC gibi sektör tarafından uygunluk koşullarını tamamlamakla yükümlüdür. Alfa Omega şirketimizin sahip olduğu belgeler için tıklayın!

Uluslararası Taşıma Şirketleri Listesi

Dünya genelinde Taşımacılık hizmetleri sunun firmalar yurt içi ve yurt dışı nakliye platformları ve acentelik ağları üzerinden hizmet vermekte. Uluslararası taşımacılık dernekleri ile nakliye acenteliği üzerinden çalışmalarını sürdürmekte.

Şirketimiz Alfa Omega World Movers ise IAM, EUROVAN, FQC acentelikleri ve temsilcilikleri ile 202q yılında da sizlere Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm Dünya geneline karayolu, denizyolu ve havayolu üzerinden taşıma hizmetleri sunmakta.

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları
Uluslararası Nakliye Firmaları

Zati ev eşyaları ile ticari ürünler kapsamında sektörün ihtiyaçlarına uygun, bölgesel ve uluslararası ülkeler içi ve dışına ihtiyacınız olan ev nakliyesi ve yan hizmetleri sunulmakta.

Şirketler Door to Door kapsamında sizlere eşya depolama, paketleme, gümrükleme ve yerinde kurulum dahil olarak sigortalı yurt dışı ev taşıma firmaları arasında Alfa Omega sizlere ve kurumsal çözüm ortaklarına hizmet vermekte.

 • Almanya Nakliye Firmaları
 • İngiltere Nakliye Firmaları
 • Hollanda Nakliye Firmaları
 • Fransa Nakliye Firmaları
 • İspanya Nakliye Firmaları

Avrupa ülkelerine ve dünya geneline nakliye hizmetleri hakkında tüm sorularınız ve fiyat teklifi gibi detaylar için aşağıdaki iletişim formu üzerinden veya +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Online olarak alınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Bizlere Whatsapp destek hattımızda aşağıdaki link üzerinden canlı olarak ulaşabilirsiniz. Nakliye firmaları arasında en uygun fiyat teklifi, iş planı ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden hemen yararlanabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Bir cevap yazın