Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Ofis Nakliyesi
Ofis Taşımacılığı

Uluslararası Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, uluslararası nakliye hizmetleri içerisinde Türkiye’den gidiş veya dönüş seferleri ile ofis eşyalarınızın Dünya ülkeleri arasında nakliyesini sağlıyoruz. Sözleşmeli ve sigortalı olarak tam kapsamlı bir taşımacılık hizmet ile eşyaların paketlenmesi; gümrüklenmesi ve yeni adresinde kurulumuna kadar tüm süreç firmamız tarafından sağlanmakta.

Ofis eşyalarının taşınması aşamasında, depolama ihtiyaçlarınız dahil, şirketimiz sizlere karayolu, denizyolu ve havayolu üzerinden uluslararası ofis nakliye çözümleri sunmakta.

Dünya’nın bir çok noktasına acentelerimiz ve iş ortaklarımız; Avrupa ülkelerine kendi öz mal araçlarımız ve personelimiz ile ofis eşyalarının taşınmasını sağlamaktayız. Eşyaların metreküp hacimlerine göre yerinde paketleme, depolama; sigortalı ve sözleşmeli olarak varacakları yerde kurulum ve montajına kadar sizlere kapsamlı bir yurt dışı taşıma sunuyoruz.

Uluslararası Ofis Nakliyesi

Türkiye’den veya Dünya’nın herhangi bir ülkesinden ofis eşyalarınızı ve iş yeri taşıma çözümleri ile sizlere en uygun taşımacılık hizmetleri sağlıyoruz. Ev eşyalarının taşınması gibi aynı zamanda ofis eşyaları nakliyesi ihtiyaçlarınızda şirketimiz; ALFA OMEGA WORLD MOVER INTERNATİONAL MOVERS sizlere ofis ve iş yeri taşımacılığı çözümleri de sunmakta.

tasinma hazirliklari
Ofis Taşımacılığı

Eşyaların yerinde paketlenmesi ve varış noktasına kurulumuna kadar tüm süreç firmamız tarafından sözleşmeli ve sigortalı olarak sağlanmaktadır.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal firmanızın yurt dışına taşınması, yeni adresinde kurulum ve montaja kadar tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızda sizlere çözümler sunuyoruz. Avrupa ülkelerine başta olmak üzere kendi öz mal araçlarımız ve profesyonel taşımacılık personellerimiz; gidiş ve dönüş seferlerimiz ile sizlere uluslararası kurumsal ofis nakliyesi hizmetleri sağlamaktayız.

Sigorta Mevcut Mu?

Tüm taşımacılık işlemlerinde fatura tutarında nakliye sigorta poliçesi düzenlenmekte. İhtiyacınız olan ek poliçe için sizlere destek sağlamaktayız.

Taşımacılık Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Tüm nakliye işlemlerimizde taşımacılık sözleşmesi gerçekleştirmekteyiz.

Ofis Eşyalarının paketlemesi nasıl yapılıyor?

Tüm süreçte paketleme işlemleri uzman personelimiz tarafından yerinde gerçekleştirilmekte. Aynı şekilde varış noktasında kurulum ekibimiz tarafından sağlanır.

Uluslararası Ofis Taşımacılığı Fiyatı Ne kadar?

Taşımacılık gidiş ve geliş ülkeleri, metreküp hacimleri, taşımacılık türü ve sigorta bedelleri ile istenilecek ek hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Bu süreçte sizlere en uygun ofis nakliye fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ofis ve Kurumsal İşyeri Taşıma; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan veya aşağıdaki teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ofis Nakliyat Fiyat Teklif Formu

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu