Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Yurt dışı Eşya Taşma Fiyatları
Bizden Haberler

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Yurtdışı eşya taşıma fiyatları konusunda araştırma yapmak isteyen hemen her birey çeşitli fiyatlarla karşılaşır. Ancak yurtdışına yapılacak eşya taşımaları konusunda kesin fiyatlar ve ücretler ile ilgili bilgilere sahip olmada önce yurt dışına eşya taşımanın ne demek olduğunu iyice anlamak gerekir.

Yurtdışına eşya taşımacılığı; bir ülkeden başka bir ülkeye taşınacak eşyaların evden veya işyerinden alınarak teslim noktasına ulaştırılmasına kadar geçen sürede gerçekleştirilen işlemlerin tümüne denir. Yurtdışı eşya taşıma faaliyetinde hem iç nakliye hem de uluslararası alanda gerçekleştirilen nakliye fiyatları dâhil edilir. Ancak bazı nakliye firmaları iç nakliyeyi fiyatlara dâhil etmemeyi tercih edebiliyor. Bu nedenle yurtdışına eşya taşıma faaliyeti gerçekleştirecekseniz fiyat araştırması yaparken ince detaylar konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir.

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları 2021

Bu konuda belki de dikkat edilecek en önemli husus taşıması yapılacak eşyaların kaç metreküp olduğu konusudur. Söz konusu nedenle evim kaç metreküp sorusuna doğru cevap bulmak oldukça önemlidir.

Yurdışı Ev Taşıma için Metreküp Hesaplama?

Evim kaç metreküp sorusuna cevap bulmak istiyorsanız izleyeceğiniz yöntem oldukça basittir. Metreküp hesaplamak için ister klasik hesaplama yöntemi ister online hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken yol ise elinize bir mezura almak olacaktır. Eşyalarınızın en, boy ve yüksekliklerini santimetre cinsinden tek tek ölçerek bir hesap makinesi ile birbirine çarpmanız sizlere o eşyanın kaç metreküp olduğunu söyleyecektir.

Evdeki bütün eşyaları bu yöntemle ölçüp hesaplamanız ve bütün rakamları toplamanız sonucunda evinizin kaç metreküp olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu işlemleri tek tek yapmaktan yorulacağınızı düşünüyor ve daha kolay bir şekilde hesaplama yapmak istiyorsanız internetteki hesaplama programları sayesinde bütün değerleri bir defa girerek toplam metreküp değerini kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Evinizin kaç metreküp olduğunu size saniyeler içinde söyleyecek olan söz konusu programlar ile hata riskini de olabildiğince minimize etme şansına sahip olabileceksiniz. Ancak evinizin kaç metreküp olduğunu hesaplarken tek bir değere sahip olmanız istifleme ve eşya yerleşimi konusunda verimli bir sonuç elde edilememesine neden olabilir.

Bu nedenle eşyaların tek tek kaç metreküp olduğunu bilmek sizin için daha faydalı olabilir.

Yurtdışı Ev Nakliyesi
Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Ne Zaman Taşınacağım?

Taşınma zamanı yurtdışı taşımacılığı konusunda fiyatları belirleyen oldukça önemli hususlar arasında yer alır. Nitekim bazı lokasyonlarda mevsimsel olarak fiyat değişiklikleri gözle görülür derecede ciddi olur. Bu değişimleri takip ederek siz de daha ucuza bir nakliye hizmetinden faydalanabileceğinizi aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

Yurtdışı eşya taşıma fiyatları üzerinde doğrudan etkili olan mevsimsel değişkenleri göz önünde bulundurduktan sonra ne zaman taşınacağınız sizin için de bazen önem teşkil eder. Örneğin yağışlı havaların yoğun olduğu ve havanın nispeten daha soğuk olduğu bir zaman diliminde ev veya ofis eşyası taşınması kişiler açısından daha zor bir hal alabilir.

Ancak yurtdışına gönderilen malların azaldığı bu dönemlerde nakliye firmalarının daha ucuz fiyatlar belirlemesi sizler açısından oldukça avantajlı olur.

Kış ve sonbahar aylarında yurtdışı eşya taşıma fiyatları daha avantajlıdır. Bu nedenle bu ayları tercih ederek bütçenizi koruyabilir ve daha avantajlı bir hale gelebilirsiniz.

Yurtdışı Ev Eşyalarının Paketlenmesi

Ev eşyalarınızı yurtdışı nakliye firmaları ile bir ülkeden başka bir ülkeye göndermeye karar verdiğinizde paketleme işleminin oldukça önemli bir hal alacağını kesinlikle aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Zira binlerce kilometre yol gidecek eşyalarınızın zarar görmesini kesinlikle istemezsiniz. Bu anlamda hizmet alacağınız nakliye firmasının ev eşyalarını paketleme konusunda tecrübeli ve titiz olmasına oldukça önem vermeniz gerekir.

Paketleme ve eşyaların taşınması sırasında eşyaları zarar gören ve bu konudan mustarip tanıdıklarınızın varlığı sizleri asla tedirgin etmemeli. Gerek balonlu naylon gerekse de köpük vb. malzemelerle eşyalarınızın tam güvenlikli bir şekilde paketlenmesini ve daha sonra taşınmasını sağlayan nakliye firmaları sayesinde siz de gönül rahatlığı ile yurtdışı eşya taşıma hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Paketleme ve güvenli taşıma hizmetinin yurtdışı eşya taşıma fiyatları üzerinde yükseltici bir faktör olduğu söylense de aslında durum hiç de öyle değildir. İşine önem veren ve müşteri memnuniyeti konusunda asla taviz vermeyen firmalar paketleme hizmeti için ekstradan ücret talep etmez. Ayrıca eşyalarınızın güvenliğini garanti etmek adına sigorta ve kasko seçeneklerini de sunar.

Yurdışı Ev Taşıma Gümrükleme Hizmeti

Ev eşyalarınızın taşınması ve gümrükleme yurtdışı nakliye konusunda oldukça deneyimli firmamız tarafından incelikle takip edilir. Daha önce yüzlerce ev taşıma faaliyetini güven içerisinde gerçekleştiren firmamız sizin de eşyalarınızı güven içinde taşır. Gümrükleme faaliyeti noktasında sizden istenen belgeleri toplamanıza yardımcı olan firmamız geri kalan her türlü işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlar. Yurtdışı gümrük vergisiz ev eşya taşıma detayları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Eşyaların gümrüğe takılması veya herhangi başka bir soruna yer vermeden nakliye işlemini gerçekleştiren yurtdışı eşya taşıma firmamız yurtdışı eşya taşıma fiyatları konusunda da fark yaratır.

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları
Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Yurtdışı Ev Taşıma Sonrası Eşyaların Montajı

Yurtdışı eşya nakliyat fiyatları konusunda belirleyici faktörlerden bir tanesi de eşyaların eve kurulumudur. Eşyalarınızı evinizden alan ve evinize kadar getiren firmamız evinizin içerisinde kurulum faaliyetlerini de yaparak herhangi bir sorun yaşamadan eşyalarınızı kullanabilmenize imkân tanır.

Eşyaların eve kurulumu yurtdışı eşya taşıma konusunda en çok tercih edilen hizmetlerdendir. Zira eşyaların kurulması sırasında yaşanan aksaklıklar yurtdışı eşya taşıması konusunda en çok yakınılan durumdur.

Yurtdışı Ev Taşımacılık Güzergah Listesi

TÜRKİYE, İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, ANTALYA, ALANYA başta olmak üzere ALMANYA, FRANSA, HOLLANDA, MACARİSTAN, BELÇİKA, İSPANYA, İTALYA, POLONYA, NORVEÇ, İSVEÇ başta olmak üzere tüm Avrupa Yurtdışı ev taşıma hizmetimiz ile tüm dünya geneline evinizi güvenle taşıyoruz.
İstanbul’dan kalkış veya Türkiye tüm il ve ilçelerine varış şekilde uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Bulunduğunuz konumdan ülkemize ve ülkemizden tüm dünya ülkelerine sigortalı ve montaj dahil ev eşyaları taşıma çözümleri yanı sıra, kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyat Teklifi Al

Yurdışı ev eşya taşıma fiyatı ve iş planı ile sizlere özel bir çalışma yaparak, en uygun koşullarda ve tarihte tam zamanında, gümrükleme, paketleme, ambalajlı taşıma ile yerinde kurulum dahil, sigortalı yurtdışı ev taşımacılık fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizlere +90 444 56 93 numaralı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan Instagram hesabımızdan DM yolu ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyat Teklif Formu

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu