Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Yurtdışı Mobilya Taşıma
Blog

Yurtdışı Mobilya Gönderimi

Yurtdışı mobilya taşıma çözümlerimiz ile evinizdeki kullandığınız mobilyaları Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dilediğiniz ülkeye gönderebilirsiniz. Uluslararası mobilya eşyaları taşımak için Alfa Omega World olarak sizlere, evinizden alınması, mobilyaların sökülmesi, paketlenmesi, sigortalanması, gümrüklenmesi ve yeni adresinde mobilyaların kurulumuna kadar detaylı taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Yurtdışı Mobilya Yollama

Yurtdışına ev eşyalarını göndermek istediğinizde kendi kullandığınız 2.el mobilyalarını rahatlıkla dilediğiniz ülkeye mobilya gönderimi sağlayabilirsiniz. Uluslararası zati eşya taşıma içerisinde yer alan mobilyalar ürünleri en uygun koşullar ile sigortalı ve paketleme, montaj dahil taşınmakta.

Yurtdışı Mobilya Taşıma Gümrük İşlemleri

Ticari olmayan mobilya ürünleri Türkiye’den yurt dışını gönderimi sırasında gümrük evrakları ile sizler adına tüm işlemleri Alfa Omega World Movers gümrükleme işlemleri kendi bünyemizde sağlıyoruz.

Gümrük müşavirliği hizmetlerimiz içerisinde gönderimini yapacağınız tüm ürünler, komple ev taşıma ve parça eşya dahil olmak üzere Türkiye çıkışı ve gelişi gümrük işlemleri şirketimiz tarafından sizlerden alınan vekaletle gerçekleştirilmekte.

Sizlere sorunsuz bir taşımacılık için tüm imkanlarımız ile destek vermekte, en iyi hizmeti almanız için gayret sarf etmekteyiz.

Yurtdışı Kullanılmış Mobilya Göndermek

Mobilya özellikle Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşları ve ülkemize yerleşen veya dönemli gelenler tarafından tercih edilen taşınma aşamalarından biridir. Bir çok kişi eski mobilyalarını yurt dışına yazlık veya depolama amaçlı veya evlerinde kullanmak için ev eşyalarını ve mobilya ürünlerine nakliye hizmeti almakta. Mobilya ürünleri taşınması aşamasında en büyük sorun mobilyaların sökülmesi ve tekrar yeni yerinde kurulması aşamasıdır. Bu aşama uzman mobilyacı personeller tarafından yapılmaktadır.

Alfa Omega World Movers mobilyacı personelleri ile işlemlerinizi güvenle ve uzmanlıkla gerçekleştirmekte. Ayrıca kurulum dahil olarak gönderdiğiniz eşyalarınız yeni yerinde tekrar bir mobilyacı aramanıza gerek kalmadan, taşıma gününde kurulur. Sizlere aynı gün sonunda keyifle oturmak kalır.

Yurtdışı Mobilya Taşımacılığı

Zati ev eşya taşımacılığı içerisinde Mobilya gönderimi konusunda sizlere tüm Avrupa geneline evinizin mobilyalarını ister parça, ister komple olarak taşımaktayız.

Avrupa Ülkeleri Mobilya Taşıma

Almanya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Büyük Britanya
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlanda
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Kıbrıs
Letonya
Liechtenstein
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Yukarıda yer alan tüm Avrupa ülkelerine Türkiye’den mobilya eşyalarınızı taşımaktayız. Türkiye’de yer alan mobilyalarınızı Avrupa’nın tüm ülkelerine ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Mobilya Taşımacılık

Adana
Çankırı
İzmir
Ordu
Bayburt
Adıyaman
Çorum
Kars
Rize
Karaman
Afyon
Denizli
Kastamonu
Sakarya
Kırıkkale
Ağrı
Diyarbakır
Kayseri
Samsun
Batman
Amasya
Edirne
Kırklareli
Siirt
Şırnak
Ankara
Elazığ
Kırşehir
Sinop
Bartın
Antalya
Erzincan
Kocaeli
Sivas
Ardahan
Artvin
Erzurum
Konya
Tekirdağ
Iğdır
Aydın
Eskişehir
Kütahya
Tokat
Yalova
Balıkesir
Gaziantep
Malatya
Trabzon
Karabük
Bilecik
Giresun
Manisa
Tunceli
Kilis
Bingöl
Gümüşhane
Kahramanmaraş
Şanlıurfa
Osmaniye
Bitlis
Hakkari
Mardin
Uşak
Düzce
Bolu
Hatay
Muğla
Van
Burdur
Isparta
Muş
Yozgat
Bursa
Mersin
Nevşehir
Zonguldak
Çanakkale
İstanbul
Niğde
Aksaray

Yurtdışı Mobilya Gönderimi ve Paketleme

Alfa Omega World Movers olarak paketleme hizmetimiz ile uzman mobilya ekibimizin sökümünü gerçekleştirdiği mobilya ürünlerinizi, uluslararası taşımacılık yönetmeliğine uygun paketleme ürünlerimiz ve saklama kutularımız ile taşınma aşamasında hasar almayacak şekilde ambalajlanmasını sağlamaktayız.

Kullanılan ambalajlama ürünleri ile eşyalarınız hasar almandan yeni adresine ulaştırılır.

Yurtdışı Mobilya Montaj Dahil Taşımacılık

Yurtdışına taşınma için ulaştırılan mobilyalarınız, ekibimiz içerisinde yer alan mobilya ustaları tarafından kurulumunu gerçekleştirilir. Sizlere ek bir maliyet çıkarmadan, taşındığınız yeni ülkede mobilyacı ve teknik servis hizmetine ihtiyaç duymadan, Alfa Omega World Movers olarak eşyalarınızın kurulumu sağlanır.

Yurtdışı Mobilya Taşıma Fiyatı

Yurtdışı mobilya taşıma ücretleri ve fiyat teklifi için bizlere aşağıda yer alan teklif formu üzerinden teklif isteye bilirsiniz.

Taşınmayı artık dert etmeyin! Bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın; +90 444 56 93

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu