Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
alfa omega nakliyat slider
Aklınıza takılan tüm soruları bizlere ulaştırabilirsiniz?

Sıkça Sorulan Sorular.

Uluslararası evden eve nakliyat hakkında merak ettikleriniz. Firmamıza sıkça gelen sorular ve cevapları. Sizde sorularınızı aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Uluslararası evden eve taşımacılık fiyatları eşyaların kalkış, varış noktası, eşyaların metreküp hacimlerine, sigorta bedeli ve ek hizmetlere göre değişmektedir. Sizlere en iyi nakliye fiyatları verebilmemiz için uzman ekibimiz tarafından taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz sunuyoruz.

Uluslararası nakliyat için Türkiye’den Dünya geneline veya dönüş seferleri ile karayolu nakliyesi, denizyolu nakliyesi ve havayolu nakliyesi olarak gerçekleştirilmekte. Şirketimiz sizlere varış noktasına göre en uygun taşımacılık yollarını sunacaktır.

Uluslararası bir taşınma öncesi, sizlere resmi teklif ve sözleşme ile iş planı hazırlamaktayız. Bunun için profesyonel ekibimiz sizlere ücretsiz keşif hizmeti sağlamakta. Eşyaların yerinde metreküp hacim hesaplaması, gidilecek ülke, ihtiyaç duyulan ek hizmetlerin belirlenmesi ve en uygun fiyat teklifi için resmi sözleşme hazırlanır. Sözleşme sonrası eşyaların yerinde ekibimizce paketlenmesi, araç seferine kadar eşyaların depolanması, gümrük işlemleri sonrasında sevkiyatlarımızla eşyalarınız yeni adresine kurulum ve montaj dahil olarak sizlere teslim edilir. Tüm bu süreçlerle sizlere özel atanan müşteri temsilci ile dilediğiniz zaman bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Taşınma öncesinde sözleşme sonrası, sevkiyat aşaması öncesi şirketimizin içerisinde yer alan profesyonel gümrük işlemlerinden sorumlu ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlamanız gereken evraklar sizlere bildirilir. Sonrasında sevkiyat zamanına kadar sizin adınıza uluslararası evden eve nakliyat gümrük işlemleri yapılır. Eşyalarınız teslimat sırasına göre planlanan sürede adresinize ulaştırılmaktadır.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde uluslararası nakliyat sigortası yapmaktayız. Alman Sigorta şirketi ile EUROVAN bünyesinde yer alan firmamız sizlere fatura tutarında taşımacılık sigortasını ücretsiz olarak sunmakta. Dilerseniz eşyalarınızın değerine göre ek sigorta poliçesi düzenleye biliriz.

Türkiye'den gidiş ve dönüş seferlerimizle tüm uluslararası lojistik çözümlerimizde uluslararası taşımacılık sözleşmesi yapmaktayız. Sözleşmesiz taşımacılık yapılmamaktadır.

Uluslararası taşımacılık aşamasında eşyaların gümrük işlemleri süresince depolanması gerekebilir. Bu sürede firmamız sizlere 3 ay ücretsiz eşya depolama çözümü sunmakta. Dilerseniz eşyalarınızı depolarımızda daha uzun süre saklaya bilirsiniz.

Uluslararası ev taşımacılığı, tam kapsamlı olarak sizlere sunulmakta. Şirketimiz Alfa Omega World Movers paketleme, depolama, gümrükleme, yerinde kurulum ve montaj dahil olarak sizlere sağlıyoruz. Taşımacılık öncesinde sözleşme sonrası, gümrük evrakları hazırlanır ve sizlerin adına tüm işlemler şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışına nakliye öncesi bilmeniz gerekenler

Uluslararası Taşıma Öncesi Merak Edilenler

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    home