Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile nakliye işlemleri öncesinde eşyalarınızla ilgili her türlü detayı kayıt altına alabileceğiniz gibi eşyaların kaplayacağı alan ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnsanlar uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinin gelişip yaygınlaşması sonrasında nakliye alanında büyük imkanlara sahip olmuştur. Hiç yorulmadan ve eli dahi değmeden evini veya ofisini taşıyan bireyler ücretsiz ekspertiz hizmeti gibi alternatiflerle uygun nakliye fiyatı alabildiği gibi taşınacağı ev veya ofiste nasıl bir alana ihtiyaç duyacağını da öğrenebilir. Üstelik eşyalarınızın sığacak en optimum araç tahsis edilerek de karşılaşacağınız sorunlar neredeyse sıfıra indirilir.

Alfa Omega World Movers kalitesi ve güvencesi ile sunduğumuz ücretsiz ekspertiz sayesinde muhteşem ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Peki, ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizin kapsamında neler var?


Ücretsiz Ekspertiz
Ücretsiz Ekspertiz


Yurt Dışı Ev Taşıma için Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye hizmeti almak için firmamıza başvurduğunuzda ekiplerimiz ilk etapta adresinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ücretsiz sunulan ekspertiz hizmeti kapsamında aşağıdaki işlemler yapılır.


 • Eşyalarınızın miktar ve hacimleri belirlenerek kayıt altına alınır.
 • Kayıt altına alınan değerlere göre uygun ambalajlama ve paketleme malzemesi için hazırlıklar yapılır.
 • Ekspertiz hizmeti kapsamında belirlenen eşyaların paketlemesi ve taşınması için kaç kişilik bir ekip ihtiyacı olacağına karar verilir.
 • Kırılacak ve zarar görebilecek eşyalar belirlenerek bunlar için özel prosedürler uygulanır.
 • İhtiyaç duyulacak taşıma asansörü belirlenir ve eşya taşıma planı yapılır.
 • Eşyaların taşınacağı mesafe değerlendirilir ve buna göre bir fiyatlandırma yapılır.
 • Bütün eşyalarınızı taşıyabilecek bir nakliye aracı belirlenir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti kapsamında sunulan bu avantajları elde ettikten sonra nakliye aşamasına geçilmesi için gerekli adımları atabilirsiniz. Bu noktadan sonra eşyalarınız güvenle taşınarak adresinize ulaştırılır. Siz de huzur içinde sapasağlam taşınan eşyalarınızın keyfini sürersiniz.


Ücretsiz Taşıma Keşifi ve Alfa Omega World Movers

Alfa Omega World Movers olarak para odaklı hizmetten çok müşteri odaklı hizmetler sunduğumuz için ücretsiz ekspertiz faaliyeti ile siz değerli müşterilerimize maksimum oranda fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Klasik nakliye firmalarından farklı olarak sunduğumuz söz konusu hizmet ile güven duygusunu sizlere hissettiriyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra bilgi birikimi ve sektör tecrübemizle Alfa Omega World Movers kalitesini her yönü ile yaşamanıza imkan tanıyoruz.


Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

  Online Teklif Alın!

  Nakliye Teklif Formu