Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Kullanılmış Araba Nakliyatı
Motorlu Araç Taşımacılığı

Kullanılmış Otomobil Taşıması

Kullanılmış otomobil taşıma konusunda Türkiye’ye araçlarınızın taşınması veya Yurt dışına kullanılmış otomobillerin nakliyesi için sizlere hizmet sağlıyoruz.

Otomobiller başta olmak üzere, motosikletler, vasıtaların yurt dışı veya yurt içi taşımacılığını konusunda sizlere hizmet veriyoruz.

Kullanılmış Otomobil Taşımacılığı

 • Kullanılmış Araba Taşıma
 • Kullanılmış Motorlu Taşıt Taşıma
 • Kullanılmış Araç Taşıma
 • Kullanılmış Otomobil Taşıma
 • Kullanılmış Motorlu ve Motorsuz Araç Taşıma
 • 2.El Araba Taşıma
 • 2.El Motorlu Araba Taşıma
 • Özel Spor Araç Taşıma
Kullanılmış otomobil taşıma
Kullanılmış otomobil taşıma

Uluslararası evden eve nakliyat konusunda hizmet veren Alfa Omega World Movers firması sizlere ayrıca otomobillerinizi yurt dışına götürülmesi veya getirilmesi konusunda tam donanımlı olarak, gümrükleme dahil taşımacılık hizmeti sunmakta.

Bedelsiz araç ithalatı

Türkiye Gümrük Bölgesinin dışında kalan ülkelerde en az 24 ay ikamet ettiğinizde, yerleşim yerinize Bedelsiz araç ithalatı ile araç nakli yapabilirsiniz.

Bedelsiz ithalat kapsamında Türkiye’ye getireceğiniz motorlu ve motorsuz özel nakil vasıtalar, Otomobil ile birlikte getirilen römorklar, karavanlar, motosikletler, özel uçaklarla beraber diğer eğlence ve spor amaçlı vasıtalar getirilmekte. Sizde araçlarınızı bu kapsama uyması durumunda gümrük vergisiz kullanılmış motorlu araçlarınızı Ülkemizde dilediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

2.EL ARABA TAŞIMACILIĞI YURT DIŞI
2.EL ARABA TAŞIMACILIĞI YURT DIŞI

Bedelsiz İthalatı Yapılacak Araç için gerekli şartlar

Türkiye’den veya Türkiye’ye getirilecek araçlar için gümrük işlemleri dahil tüm detaylar Alfa Omega World Movers olarak sizler için gerçekleştirmekte. Sizlerde tüm yasal şartları, evraklar ve koşullar ile ilgili detayları öğrenmek için bizlere +90 444 56 93 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Araç bedeline göre belirlenecek sigorta ücreti ile güvenli olarak uluslararası aracınız yeni adresine ulaştırılır. Hizmetlerimiz kapsamında ihtiyaç duyduğunuz özel araçları ve ekipmanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır.

Araba Taşıma Soruları

Türkiye’de kullanmış olduğum arabamı yurt dışına götürebilir miyim?

Alfa Omega World Movers olarak Türkiye’de kullandığınız arabanızı yurt dışına taşınmasını isteyebilirsiniz. Aracınız sigortalı ve gümrükleme dahil olarak, Karayolu, denizyolu ve havayolu ile istediğiniz ülkeye götürebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yurt dışına Motosiklet Göndermek?

Motorsiklet dahil tüm motorlu ve motorsuz araçlarınızın yurt dışı veya Türkiye’ye taşınmasını sağlamaktayız.

Konteyner ile Araba Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Aracınız gideceği ülkeye göre bulunduğu yerden alınır, sigortalanır, ambalajlanır ve gümrük işlemleri ile birlikte konteyner olarak varacağı ülkeye gönderilir, belirtilen adrese ulaştırılır.

Aracımı Hangi Ülkelere Gönderebilirim?

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünya geneline taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Almanya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlanda
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
İngiltere
İzlanda
Kıbrıs
Letonya
Liechtenstein
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Arabanızı değerinde sigortalı olarak ve uluslararası taşınma standartlarına uygun taşınmasını sağlıyoruz. 2.El Arabaların taşınması konusunda uluslararası detaylar için bizlere aşağıdaki teklif forumları üzerinden veya +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kullanılmış Araç Taşımacılığı Fiyat Teklifi

Kullanılmış Araç Taşımacılığı Fiyatları için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca bizlere aşağıdaki WhatsApp ve teklif formu üzerinden talep bırakabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Bir cevap yazın