Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Konteyner Otomobil Taşımacılığı
Motorlu Araç Taşımacılığı

Konteyner Otomobil Taşımacılığı

Konteyner otomobil taşımacılığı ile araçlarınızı deniz aşırı ülkelere veya karayolu üzerinden taşınmasını sağlıyoruz. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere kullandığınız araçlarınızı taşınma sırasında gideceğiniz ülkeye ulaşmasını sağlıyoruz.

Konteyner Otomobil Nakliyesi

Otomobil başta olmak üzere kullandığınız motorlu araçların taşınmasını, karayolu, denizyolu ve havayolu üzerinden yeni adresinize ulaştırıyoruz. Her marka ve model araçlarınızı, bulunduğu ülkeden varış noktasına gümrükleme süreçleri dahil olarak taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Araç taşıma işlemleri öncesi sizlere en doğru teklif ve iş planı için bizlerden hızlıca destek hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Taşınma öncesi aracınız için gerekli olan ekspertiz, sigortalama ve konteyner araç taşımacılığı hakkında detaylı iş planı hazırlıyoruz.

Sigortalı Konteyner Otomobil Taşımacılığı

Sigortalı konteyner araç taşıma işlemlerinde sizlere özel tam kapsamlı sigortalama seçenekleri sunulmakta. Özellikle klasik ve lüks araçlarınız için tam koruma güvenceli sigortalama seçenekleri ile araçlarınız konteyner ile yurt dışına nakliyesi sağlanır.

20’lik konteyner, 40’lık konteyner boyutları ve araç taşıma için kullanılan özel araç ve ekipmanlarımız ile lüks araçlarınızı, klasik araçlarınızı güvenle naklediyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde fuar araçları, gösteri araçları taşımacılığı gibi ihtiyacınız olan tüm araç nakliye çözümlerimizle yanınızdayız.

Destek hattımız aracılığı ile araçlarınızı hakkında bilgi verebilir ve en uygun taşınma işlemi için sizlere özel bir iş planı hazırlayacağız. Araçlarınızı güvenle yeni adresine ulaştırmamız için aşağıda yer alan hızlı teklif formu üzerinden bizlere sorularınızı iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede bilgilendirme sağlamaktayız.

    Bir cevap yazın