Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
İstanbul Yurt Dışı Ev Taşıma
Uluslararası Nakliyat

İstanbul’dan Yurt Dışına Ev Taşıma

Yurt Dışına Ev Taşıma; Türkiye’den yetkili kurumsal lojistik firmaları tarafından sağlanmalıdır. Türkiye’nin Avrupa standartlarına uyun ev taşımacılık firmaları evinizi tüm Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, tüm Dünya geneline taşımakta.

İhtiyacınız olan taşımacılık ve ek hizmetlerle evinizi İstanbul’dan yurt dışına sigortalı ve sözleşmeli olarak nakliyesi sağlanmakta. Eşyaların yerinde paketlemesi, depolanması, gümrük işlemleri ve yeni adresinde sigortalı olarak montajına kadar tüm süreçleri sağlanmakta. Şirketimiz İstanbul’dan Avrupa ülkelerine karayolu, denizyolu ve havayolu üzerinden tüm Dünya geneline evinizi gidiş ve dönüş seferleri ile taşımakta.

İstanbul’dan Yurt Dışına Evden Eve Nakliyat

İstanbul ülkemizin en fazla yabancı nüfus yoğunluğu olan illerimizden. Özellikle ticari uluslararası firmaların temsilcilikleri ile ülkemizde hem çalışmaya gelen hemde ülkemizden yurt dışına yetleşmek isteyen ailelerin taşınma süreçlerinde kurumsal nakliye çözümleri sunuyoruz.

Eurovan bünyesinde Türkiye’nin IAM kayıtlı resmi taşımacılık firması ALFA OMEGA WORLD MOVERS Avrupa yakası ve Anadolu yakasından tüm Dünya geneline evinizi güvenle taşıyoruz.

İstanbul’dan Yurt dışına Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul’dan Yurtdışı Nakliyat Fiyatları; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu