Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
international movers
Blog

Eski Eşyalarınızla Yeni Kıtada, Yeni Bir Hayata Başlamak İsteyenler

İnsanlar dünyanın her gün küçüldüğünü ve mesafelerin sadece harita üzerindeki rakamlardan ibaret olduğunu iddia etseler de işleri bizim gibi International Movers alanında faaliyet gösteren şirketler, bunun aksinin doğru olduğunu herkesten daha iyi biliyoruz. Dünya, küçülmüyor. Aksine, gittikçe daha da büyüyor ve bu büyümenin bir sonu yok. Günümüzde birçok insan yurtdışındaki şirketlerle bayilik anlaşmaları imzalıyor hatta daha önce ismini bile duymadıkları yerlerde çalışmaları için teklifler alıyorlar. İnsanların hayatlarını bulundukları yerden alıp, yeni evlerine taşımakta normal nakliye şirketlerinin halledebileceği bir konu olmadığından dolayı bizim gibi International Movers Turkey sektöründe uzmanlaşmış şirketlerin ilgisini gerektirmektedir.

Ev eşyaları ile ticari malların taşınması arasında çok büyük farklar bulunmaktadır. Ev eşyalarının da ticari mallar gibi taşınırken bazı nitelikleri taşıması, gümrüklere bildirilmesi gerekmektedir. Bunun yanında en iyi ihtimalle binlerce kilometre yol gidecek eşyaların da araç içinde zarar görmeden ulaşması da çok önemli bir konudur. Özellikle camlı ayna, dolap kapakları gibi mobilyaların uzun taşınma süresi boyunca kırılma ihtimali çok yüksektir. International Movers Istanbul merkezli çalışan işletmemiz taşınacak ev eşyalarının paketlenmesi, gümrüklere bildirilmesi gerekeceklerin evrak işlemleri konusunda müşterilerine yardımcı olarak, bu zorlu ve boğucu sürecin kolaylaştırılması konusunda hizmet vermektedir.

Otomobiliniz de Geride Kalması

Özellikle son yıllarda Hollanda, Almanya, Fransa, İran ve Amerika ile artan ticari ilişkilerimiz sebebiyle, bu ülkelere olan taşınmalar da bir artış yaşanmaktadır. Bazı kişiler ev eşyalarını taşımanın çok masraflı olacağını düşünerek bütün eşyalarını ülkemizde bırakarak, gittikleri ülkelerden yeni eşyalar, hatta otomobil bile almayı tercih etmektedirler.

Otomobil Taşıma
Otomobil Taşıma

Biz müşterilerimize sunduğumuz uluslararası araç taşıma hizmetimiz ile, sahip olduğunuz aracınızı gideceğiniz ülkeye deniz, kara veya havayolu ile teslimatını da gerçekleştirmekteyiz.

Küçük Dostlarınızda Yeni Hayatınızda Sizlerle

Uluslararası taşınmalarda en çok sıkıntı çekilen konuların başında evcil hayvan taşıma gelmektedir. İnsanlar gibi farklı hastalıklar taşıyabilen küçük dostlarımıza karşı birçok ülke belirli karantina süreçleri uygulamakta ve bu karantina süreci hem dostlarımızın hem de onlarla yaşayanların üzerine büyük bir yük bindirmektedir.

Evcil Hayvan Taşımacılığı
Evcil Hayvan Taşımacılığı

Biz özellikle bu gibi konularda uzmanlaşmış kadromuz ile başka bir ülkede, yeni bir kıtada yeni hayatınıza başlarken küçük dostunuzun da en kısa sürede size katılabilmesi adına yapılabilecek bütün yasal girişimlerde sizlere yardımcı olmaktayız.

Uluslararası Taşımacılık Teklifi

Yurtdışı Nakliyat Fiyatları; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu