Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 [email protected]
Kasko Sigortalı Evden Eve
Blog

Kasko Sigortalı Taşımacılık

Kasko sigortalı olarak risk almadan taşımacılık gerçekleştirmek için tam kapsamlı risk içeren sigortalı nakliye ile taşıma sağlıyoruz. Alfa Omega World Movers olarak anlaşmalı sigorta şirketimiz ile uluslararası geçerliliğe sahip; nakliye kaskosu ile eşyalarınızın hasar alması durumunda sizlere sigorta poliçesi karşılığında hasarın tazminini gerçekleştirmekte.

Şirketimiz Hamburg Kravag sigorta poliçesi ile eşyalarınıza istediğiniz tutarı belirleye bileceğiniz, size özel sigorta poliçesi düzenlemesini sağlıyoruz. Belirleyeceğiniz risk tutarına göre sigorta poliçesi, hazırlanmakta ve tüm risklere karşı sizleri koruma altına almakta.

Eşyaların olası hasar alması durumlarına karşın, sigorta devreye girer ve sizlere en kısa sürede tazmini gerçekleştirmekte. Şirketimiz eşyaların hasar almayacak şekilde paketlenmesi, özel işlem görmüş sandıklar ve tüm ambalajlama malzemeleri ile önlem almakta. Hasar durumları oluşması durumunda geçerli olan poliçeniz ile hasar gören eşyaların sigorta şirketine bildirilmesi ve tazmin işlemlerin başlatılması sonucu tam kapsamlı sigortadan yararlanabilirsiniz.

Kasko Sigortalı Evden Eve Nakliye

Deniz yolu taşıma sigortası, kara yolu taşıma sigortası, hava yolu taşıma sigortası dahil olarak tüm taşınma türlerine kaskolu nakliye poliçesi ile tüm riskleri en aza indirebilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık
Kasko Sigortalı Taşımacılık

Poliçeler şirketimiz tarafından sizlere iletilir, eşyalarınıza EURO para birimi bazında değer vermeniz istenir. Sizlerde eşyaların değerine göre fiyatlandırma yaparak evrakları bizlere ulaştırmanız gerekmekte. Ek sigorta kapsamı veya tutarın artırılması gibi tüm talepleriniz ek poliçe ücretleri ile gerçekleştirilmekte.

Poliçeniz kapsamı tüm taşıma risklerini içerdiği için gönül rahatlığı ile yeni evinize eşyaların gelmesini bekleyebilirsiniz. Şirketimiz sizlere risklere karşı koruma sağlayan; kasko sigortalı evden eve konusunda anlaşama tutarına göre poliçe önerecektir. İstediğiniz tutarda sigorta yaptırabileceğiniz gibi, eşyalarınıza da istediğiniz tutarı belirleme özgürlüğüne sahipsiniz.

Sigortalı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası evden eve taşımacılık aşamalarında risk yükselmekte, özellikle deniz yolu üzerinde taşımalar, kara yolu nakliyesine göre daha fazla risk içermekte. Poliçeler risk gruplarına göre belirlenmekte, ancak tümünde uluslararası standartlara uygun poliçe ve tazmin hakkına sahip olunmakta. Eşyalarınızın bir ülkeden diğer bir ülkeye gideceği zaman ve mesafe düşünüldüğünde sizlerde kaskolu ev taşımacılığı kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Sizlere sigorta teklifi ve sorularınıza anında cevap için bizlere aşağıdaki teklif formu üzerinden veya Whatsapp hattımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kasko ve Poliçeler hakkında tüm sorularınızı +90 444 56 93 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu