Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Sigortalı Sözleşmeli Taşımacılık
Blog

Sigortalı Yurt Dışı Taşımacılık

Sigortalı Yurt Dışı Taşımacılık hizmetlerimiz ile paketleme, depolama, gümrük işlemleri, yerinde kurulum dahil yurt dışı nakliyat seferleri ile uluslararası ev taşıma çözümleri sağlıyoruz.

Eşyalarınızın güvenle ulaşması için sizlere tam kapsamlı nakliye hizmetlerini tek firma çatısı altında sunuyoruz. Kendi öz mal araçlarımız ve yetişmiş profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızı yerinde paketliyor, gümrük işlemleri öncesi depolama, yeni ülke giriş gümrüğü ve adresinize kurulum ve montaj dahil teslimatını sağlıyoruz.

Alfa Omega World Movers olarak Avrupa ülkelerine karayolu üzerinden aylık düzenli sevkiyatlar ile gidiş dönüş seferleri sağlıyoruz. Evinizin tüm dünya ülkelerine, denizyolu nakliyesi, karayolu nakliyesi ve havayolu üzerinden taşınmasını sağlıyoruz.

Sözleşmeli Yurt Dışı Ev Taşımacılığı

Şirketimiz Alfa Omega World Movers tüm taşımacılık hizmetlerinde, sizlerle taşımacılık sözleşmesi sunmakta. Sözleşme içerisinde eşyaların metreküp hacimlerine göre fiyatlandırması, ek hizmetler, sigorta tutarı ve teslimat tarihi gibi detaylar sözleşmede yazmaktadır.

Yasal taşımacılık sözleşmesi ile ıslak imza ile firmamız ve sizin aranızda tüm şartlara uygun nakliye sözleşmesi yapılmakta. Güvenle taşımacılık çözümleri ile için sizlere şirketimiz tüm yasal zorunluluklara uygun taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Sigortalı Ev ve Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızın veya komple evinizin yurt dışından Türkiye’ye veya Türkiye’den uluslararası taşınması için sizlere taşımacılık sigortası ile güvenli nakliye hizmeti sunuyoruz. Parça eşya taşıma veya komple ev eşya taşımacılığı olsun tüm hizmetlerimizde sigortalı taşımacılık sağlamaktayız.

Sigortalı Yurt Dışı Taşımacılık
Sigortalı Yurt Dışı Taşımacılık

Eşyaların değerine uygun olarak sigorta bedeli belirlenmekte, olası hasar durumunda poliçe üzerinde belirlenen tutarlar ile sigorta şirketi hasarları tazmin etmektedir. Almanya sigorta firması Kravag Versicherung Hamburg sigorta poliçeleri şirketimiz tarafından dilediğiniz tutara göre düzenlenmektedir. Taşımacılık sözleşmesinde fatura tutarı kadar sigorta poliçesi Alfa Omega World Movers tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Taşıma Sigortası ücretsiz mi?

Şirketimiz fatura tutarınca sigorta poliçesini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Ayrıca istediğiniz tutarda ek sigorta poliçesi hazırlatabilirsiniz.

Sigorta poliçesi yurt dışındaki hasarları kapsar mı?

Evet, taşımacılık sigortası olarak Dünya genelinde güvence sağlayan Alman sigorta firması poliçeleri düzenlemekteyiz. Oluşacak hasarları karşılamaktadır.

Parça eşya taşıma içinde sigorta ve sözleşme yapılıyor mu?

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde sigorta ve taşıma sözleşmesi yapılmaktadır.

Sözleşmeli ve Sigortalı uluslararası nakliyat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, sorularınız ve fiyat teklifi için bizlere için bizlere aşağıdaki teklif formu, whatsapp canlı destek hattı ile iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası sigortalı eşya taşıma; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan veya aşağıdaki teklif formu üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu