Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Taşıma ve Paketleme
Blog

Taşınmada Paketlemenin Önemi

Ülkemiz vatandaşları yurt dışında iş, yaşam, eğitim gibi bir çok nedenden farklı bir ülkeye yerleşmekte. Aynı şekilde gelişen bir ülke olarak, yurt dışındaki yabancı vatandaşlar ülkemize aynı nedenlerden taşınma işlemi gerçekleştirmekte.

Bir çok yabancı kişi ülkemizde dönemsel ve kalıcı olarak yerleşme kararı almakta. Bu taşınma işlemleri uluslararası standart nakliye işlemleri ile özel izinlere sahip olan firmalar tarafından gerçekleştirilmekte.

Lojistik sektörü içerisinde yer alan taşınma firmaları; Ülkemizde yetki belgesine sahip olma zorunluluğu bulunmakta. Taşınma işlemi için ülke içinde veya ülkeler arasında olması farklı yetki belge türleri ile gerçekleştirilmekte. Şirketimiz Alfa Omega World Movers olarak Yurt içi ve Yurt dışı taşımacılık hizmetleri sağlamak için tüm yetki belgelerine sahiptir.

Uluslararası taşımacılıkta paketlemenin önemi daha iyi anlaşılması nakliye sektöründe pazarlama hem de lojistik açıdan büyük yenilikler ve profesyonellik getirmiştir. Bu iki alanda da paketleme işlemi profesyonel bir şekilde yapılması uluslararası ev taşıma işlemlerinin güvenle gerçekleşmesine öncelik olmuştur.

Uluslararası Paketleme

Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde paketleme işlemi, eşyaların taşınma aşamasında aşamasında risklerini minimum seviyelere indirmenize yardımcı olmakta. Aynı zamanda lojistik firmaları tarafından uygulanacak eşya sigortasında risk primi minimum tutarlarda gerçekleştirilecektir. Yapılacak paketleme servisi eşyaların gümrük mevzuatlarına uygun olarak taşınma aşamalarında, sıfır risk ile yeni adresine ulaşması sağlanır.

Paketleme
Paketleme

Profesyonel ambalajlama, eşyaların durumuna göre ısıl işlem görmüş sandıklar, koruyucu özel ahşap ambalajlar, patpat ve koruyucu özel taşıma sandıkları ile gerçekleştirilmekte. Özel sandıklar ısıl işlem görmüş ve uluslararası taşıma için uygun olarak mühürlü ve sizin eşyalarına özel olarak boyutlarda üretilmekte.

İyi bir paketleme ve ambalajlama işlemi eşyaların sigorta primini ve hasar almasını engelleyecektir. Ayrıca hacim olarak daha uygun bir hacim kazanması ve doğal olarak fiyatlandırma konusunda sizlere en uygun fiyat teklifini ulaşmanızı sağlar. Paketleme işlemleri tüm taşımacılık sektöründe dikkat edilmesi ve profesyonel ekipmanlar ve uzman kişiler tarafından yapılmalı. Hasarsız ve güvenle evinizi denizyolu, karayolu ve havayolu ile taşınmasını sağlamak için sizlerde bizlerden detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizlerde bizlere yukarıda yer alan Whatsapp destek hattımızdan veya aşağıdaki teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu