Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Zati Eşya Ambalajlama
Paketleme Hizmetleri

Zati Eşya Paketleme

Zati eşya paketleme taşınma işlemlerinizde uygulanan ve eşyaların hassasiyetine göre özenle paketlenir. İşlemlerde kullanılan ambalaj malzemeleri hasarsız bir taşınma için uluslararası paketleme standartları uygun olan ürünler kullanılır. Evinizin gideceği ülkeye göre seçilen denizyolu, karayolu ve havayolu taşımacılık türlerinden en uygun paketleme araçları ile eşyalarınız özenle hasarsız taşınması için paketlenir.

Ambalajlama ve Paketleme

Sigortalı taşımacılık işlemlerinizde eşyalarınızın değerine uygun olarak korunmasını, hasar almadan yeni adresine ulaşmasını sağlar. Uluslararası taşımacılık standartlarına uygun olarak ekipman kullanımı ile ev eşyalarınızın ambalajlanmasını sağlıyoruz.

Zati eşya paketleme
Zati Eşya Paketleme

Eşyalarınızın güvenle yeni adresine ulaşması için taşınma kolisi, paketleme ekipmanları gibi özel paketleme gereçlerimiz ile zati ev eşyalarının paketlenmesini sağlıyoruz.

Ambalajlama Çözümleri

Evinizin taşınma sırasında, kırılması muhtemel cam eşyalar, avizlere, tv ürünleri ve antika eşyalarınızın her zaman riskli olarak görülür. Ancak firmamız taşınma işlemlerinde standart paketleme dahil tüm ürünlerinize özel ambalajlama ekipmanları ile ahşap kasalar, palet ve çift katlı havalı ambalaj ürünleri ile eşyalarınızın taşınmasını güvenle gerçekleştirmekte.

Risk gördüğünüz ve değerli zati ürünlerinizi sigortalı olarak ve hasar almayacak şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Türkiye’den ev eşyalarınızın taşınması öncesinde Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünya geneline nakliyesi öncesi, gümrük standartlarında ambalajlama ve evrak işlemleri sonrası, sigortalı olarak eşyalarınızın kurulum dahil nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz Alfa Omega sizlere taşımacılık çözümleri ile Eurovan bünyesinde 44 ülkeye zati taşımacılık çözümleri sağlıyoruz. Sizlerde en uygun fiyat teklifi ve aklınıza takılan sorular için bizlere +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Paketleme Fiyatları

Paketleme işlemleri için sorularınız ve detaylı bilgi almak için online olarak sorularınıza Whatsapp üzerinden aşağıdaki link üstünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Zati eşya paketleme fiyatları; Paketleme ve ambalajlı olarak zati ev eşyası taşıma fiyatı için +90 444 56 93 veya aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    2 Comments