Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Nakliyat Çözümleri
Blog

Uluslararası Nakliyat Çözümleri

Uluslararası Nakliyat Çözümleri Dünya her ne kadar çok geniş bir gezegen olsa da son dönemde teknolojinin gelişmesi, ulaşım araçlarının ilerlemesi, dil imkanlarının ve iş olanaklarının artması dünyayı adeta bir köy haline getirmiştir. Dolayısıyla ülkemizden dünyanın her yerine çeşitli nedenlerle göçler başlamış, insanlar özellikle de iş nedeniyle farklı ülkelere yerleşmeyi tercih eder olmuştur. Bu da beraberinde eşya taşıma gereksinimini doğurmuştur.

Alfa Omega olarak bizler çeyrek asrı aşkın süreye uzanan deneyimimiz ve profesyonelliğimizle uluslararası nakliyat çözümleri sunuyoruz. Ev eşyalarınızı, araçlarınızı ve diğer günlük hayatta kullanacağınız hemen her türlü eşyanızı dilediğiniz yere taşıyoruz. Çok geniş bir hizmet ağı ile adeta dünyayı demir ağlarla örüyoruz.

Profesyonelce Yönetilen Almanya Nakliyat Süreci

Eşya taşımada bazı hususlar hayati öneme sahiptir. Çünkü her müşterimizin türü ne olursa olsun bütün eşyaları değerlidir. En ufak bir zarar görmesini istemeyiz. Bunun için bütün ülkelerle birlikte İran, Almanya nakliyat alanlarındaki çözümlerimizde süreci en iyi şekilde yürütüyoruz.

İlk olarak sizlere resmi teklif ve sözleşmeyle iş planı hazırlıyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimizle birlikte eşyalarınızı inceliyoruz. Eşyalarınızın metreküp hacim hesaplamasını, gidilecek ülkeyi, ihtiyaç duyulan ek hizmetleri belirliyor, buna binaen fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmenizle birlikte sonraki aşamaya geçiyoruz.

Sonrasında eşya paketleme işlemi çok iyi yapılmalıdır. Eşyalarınızın türlerine göre ayrıştırılması, özellikle kırılma olasılığı olanların özel ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi gerekir.

Bazı eşyaların taşınabilmesi için demonte hale getirilmesi gerekir. Demonte hale getirilecek eşyalarınızda marangozluk bilgisi ve özel ekipmanlar gerekir. Hiçbir parçanın, en ufak bir vidanın dahi kaybolmaması icap eder. Çünkü kurulum sırasında demonte parçalarda yaşanan en büyük sıkıntı parça kaybolmasıdır. Uzman ekibimiz paketleme aşamasının sorunsuz halletmektedir.

Eşya paketleme işlemlerinden sonra araç seferine kadar eşyalarınızın depolanması gerekebilir. Bu durumda güvenli ortamlarda eşyalarınızı depoluyoruz. Bu sırada gümrük işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Hollanda, Fransa nakliyat ve diğer hizmet verdiğimiz alanlarda sevkiyat aşaması öncesinde şirketimizin uzman ekibi size gümrükleme için hazırlamanız gereken evrakları bildirir. Ardından da adınıza sevkiyat zamanına kadar gümrükleme işlemleri gerçekleştirilir. Planlanan sürede de adreslerinize ulaşımı sağlanır.

Kaliteli ve Bütçe Dostu Amerika Nakliyat Çözümleri

Uluslararası eşya taşıma alanında firmamız sınırları kaldırmış bulunuyor. Amerika nakliyat çözümlerimizle sadece Asya, Avrupa ile sınırlı kalmıyor, Amerika kıtasını da kapsama alanımıza alıyoruz. Seferlerimizi karayolu, denizyolu ve hava yolu gibi farklı nakliye çözümleriyle şekillendiriyor, her nereye eşyalarınızı taşıyacaksak ona uygun nakliye kanallarını kullanıyoruz. Varış noktasına en uygun taşımacılık yollarını seçiyoruz.

Her birisi alanında uzman, deneyim sahibi ve işini özveriyle yapan, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz kusursuz hizmet verme adına tarafımızla iletişime geçtiğiniz andan eşyalarınızın yerine ulaşıp kurulumlarının yapılıp teslim edilmesine kadar her aşamanın takipçisi olmaktadır. Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı güvenceye alıyor, kaliteyi daima uygun fiyat avantajlarıyla taçlandırıyoruz.

Uluslararası Çözümlerimiz

Taşımacılık çözümleri için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu