Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Eşya Paketleme
Hizmetlerimiz

Eşya Paketleme Servisi

Eşya Paketleme Servisi; Uluslararası taşıma başlı başına bir uzmanlık isteyen, sadece yetkili firmalar tarafından uygulanması zorunlu bir hizmettir. Taşımacılık sektörü geçmişten günümüze profesyonellik ve uzmanlık kazanmış, işlerinde uzman, yetkili personellerce yapıldığında sorunsuz olarak gerçekleştirilir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık riskleri uluslararası taşımacılık sektöründe daha fazladır. Eşyaların hasarsız yeni adresine ulaştırılması için kalite standartlarında uygun paketleme ambalajları ve uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Ev eşyalarınız içerisin de çeşitli kırılacak eşyalar, beyaz eşyalar, mobilya gibi taşıması hassas ve özel paketleme ihtiyacı olacak ürünler mevcuttur. Uzman ekibimiz uluslararası lojistik koşulları ve şartlarına uygun ambalajlama ve paketleme sistemleri kullanmakta. Ürünlerin sınıflandırılması, ihtiyaç duyulan ürünlere özel paketleme malzemeleri, kasalar, ısıl işlem görmüş sandıklar, balonlu ambalaj malzemeleri, elbise dolapları gibi ihtiyaçlara uygun paketleme ekipmanları kullanılır.

Ekibimiz taşınma öncesi gerçekleştireceği hızlı ekspertiz hizmeti ile iş planı ve yerinde paketlemede kullanılacak ürünler belirlenir. Ekip taşınma günü sizlere evinizdeki eşyalara uygun ekipmanlar ile sizlere yerinde güvenli paketleme işlemi sağlar.

Sökme ve Kurulum İşlemleri

Şirketimiz sizlere uluslararası nakliye hizmetinde taşınma öncesi yerinde mobilya sökme ve yeni adresine kurulum dahil olarak gerçekleştirmektedir. Eşyaların taşınması öncesinde uzman ekibimiz tarafından mobilyalarınız yerinde sökülmesi sonrası paketleme işlemleri yapılır. Tüm ürünler titizlik ve uygun paketleme ekipmanları ile ambalajlanır. Sigortalı ve sözleşmeli olarak gerçekleştirilecek taşınma işleminde eşyalarınız güvenle yeni adresine kurulum işlemleri dahil teslim edilir.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri

Evinizde kullanılan eşyalar içerisinde hassas ve kırılacak eşya tanımına giren ürünler mutlaka bulunur. Biblolardan, piyanoya, mutfak gereçlerinden, vazo, saksı, bardak, tabak, ev teknoloji ürünlerine kadar bir çok ürün mobilya ve diğer gruplara göre daha hassas bir uzmanlık isteyen paketlemeye ihtiyaç duyar.

kirilacak esya paketleme
Kırılacak Eşya Paketleme Hizmetleri

Ekibimiz kırılacak eşya ve mutfak grubunda yer alan ürünlere özel geliştirilen çift katlı patpat, çift oluklu kartonlar, paketleme sandıkları, koruyucu örtüler gibi ürün ihtiyacına özel sandık çözümleri ile eşyanızı yerinde paketliyoruz.

Mobilya Paketleme

Mobilya ürünleriniz evinizde en fazla hacime sahip ürünler, taşınma sırasında kurulum ve montaj gibi aklınızda soruların oluşmasına neden olur. Ancak şirketimiz Alfa Omega World Movers sizlere tam kapsamlı bir uluslararası taşımacılık sunar.

mobilya nakliyesi
Mobilya Nakliyesi

Mobilyalarınız uzman personellerimiz tarafından yerinde sökülmesi, mobilyalar için uygulanması sorunlu Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır. Ürünleriniz güvenle yeni adresinize ulaştığında ekibimiz varış noktasında mobilyalarınızın kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Nakliye Aşamasında Giysilerin Paketlenmesi

Giysilerin mobilyalar söküldükten sonra askılık ile taşınması için geliştirilen elbise dolaplarımız ile güvenle nakliyesi sağlanır.

elbise kolisi paketleme
Giysi Elbise Kolisi

Uluslararası ev taşımacılığı için tek kullanımlık elbise kolilerimiz ile eşyalarınızı dilerseniz sizler dilerseniz ekibimiz paketlenmekte. Giysilerinizin elbise kolilerimiz ile nakliyesi sağlanmakta.

Küçük Elektronik Eşya Paketleme

Hassas bir çalışma gerektiren ürün gruplarından birisi elektronik eşyalar; özellikle çizilme, kırılma ve yanlış paketleme olmaması için uzman ekipler tarafından paketlenmesi gerekmekte. Eşyalarınız için kullanılacak çizilmeye karşı daha yumuşak paketleme malzemeleri ile önceden sarılması, koruyucu koliler ile diğer ürünlere karışmayacak şekilde numaralandırıldıktan sonra ayrı bölümlere alınır.

elektronik esya paketleme
Elektronik Eşya Paketleme

Tüm kırılacak ve hassas eşyalar için kutu üzerine uyarıcı yazıların, numara ve etiketler ile içeriği diğer ürün gruplarından ayrıştırılmakta. Böylelikle taşınma sırasında hassas ürünler ağırlık ve türlerine göre sınıflandırılarak taşınır. Taşınmanız güvenle, sözleşmeli ve sigorta kapsamında taşınmaktadır.

Uluslararası Ev Eşya Taşıma ve Paketleme

Türkiye’nin ISO9001 kalite belgesi ile en iyi uluslararası evden eve nakliyat firması olarak güvenli, sigortalı ve sözleşmeli nakliye çözümleri sağlıyoruz. Fiyat teklifi ve destek talepleriniz için bizlere aşağıdaki iletişim bilgileri ulaştırabilirsiniz. Taşınma hizmetlerimize; yerinde paketleme, eşya depolama, gümrükleme, sigorta ve sözleşmeli olarak varış noktasında kurulum işlemlerine kadar tam kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Eşya Taşımacılığı ve Paketleme Sistemi; için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eşya Paketleme Fiyat Teklif Formu

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu