Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
şirket personel taşımacılığı
Blog

Kurumsal Şirket Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı uluslararası acenteleri, bayilikleri bulunan; Dünya geneline hizmet veren şirketlerin ihtiyacı olan ev taşımacılığı çözümlerini sağlıyoruz.

Çok uluslu şirketler için kurumlar içerisinde çalışan şirket personellerinin ev eşyalarının taşınması, tayin, ve yeni görev yerlerinde hizmet verecekleri ülkeye sorunsuz olarak nakledilmesini sağlıyoruz. Şirketimiz; kurumsal firmalara personellerin taşınması için çözüm ortaklığı sağlamakta.

Dünya’nın tüm noktalarına, Türkiye’den gidiş ve dönüş olacak şekilde deniz yolu, kara yolu ve hava yolu üzerinden taşımaktayız. Personelin yeni görev yapacağı ülkeye aynı ev konforunu sağlayacağı ev eşyalarını sigorta güvencesi, paketleme ve gümrükleme hizmetleri dahil olarak ulaştırıyoruz.

Kurumsal çözüm ortaklığı sunacağımız firmalara personellerin taşınma sıklığı ve düzenli olarak ihtiyaç duydukları nakliye seferlerini sözleşmeli, uzun dönem veya ihtiyaç duyulan dönemlerde nakliye sağlıyoruz. Eurovan bünyesinde Avrupa ülkeleri başta olmak üzere sizlere taşımacılık alanında beklentilerini çözümlerimiz ile karşılıyoruz.

Personel Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Karayolu üzerinden kendi araçlarımız ile personellerimiz evinizi Avrupa’daki yeni adresine ulaştırmakta. Denizyolu üzerinden Konteyner evden eve taşımacılık çözümleri; deniz aşırı ülkelere acentelerimiz aracılığı ile gümrükleme ve yerinde kurulum dahil nakledilmesini sağlıyoruz.

Kurumsal firmalara personellerinin taşınma ihtiyaçlarını Alfa Omega World Movers olarak sağlamaktan mutluluk duyarız. Taşınma hizmetleri sağladığımız bazı sektörler arasında, Hava yolu personelleri taşıma, Futbol kulüpleri personelleri taşıma, Nato ve Askeri personel taşıma ile Diplomat ve konsolosluk görevlilerinin uluslararası taşınma ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

tasinma hazirliklari 1
Personel Taşımacılığı

Şirketimiz Zati ev eşyalarını, yeni görev yerinde bulunduğu yerden paketlenmesi, ambalajlanması, sigortalanması, gümrüklenmesi ve yeni adresinde kurulumuna kadar tüm süreçleri ile şirketlere tam kapsamlı nakliye çözümü sunuyor.

Alfa Omega World Movers Kurumsal Uluslararası Personel ev nakliyesi hizmetlerimiz ile eşyalarınızın hacimlerine göre, metreküp hesaplaması fiyatlandırma aşamasında ücretsiz ekspertiz sağlıyoruz. Hacimlerine göre en uygun koşullar ile kurumsal çözüm ortaklarımıza benzersiz fiyatlandırma seçenekleri sağlıyoruz.

Kurumsal Uluslararası Nakliye Firması

Kurumsal Firmaların personellerini görevlendirdikleri aşamada ihtiyaç duyulan kurumsal şirket personel taşımacılığı için sorularınız ve talepleriniz için bizlere aşağıdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu