Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Nakliye Firmaları
Blog

Nakliye Şirketleri

Nakliye şirketleri ne işe yarar? Türkiye nakliye şirketleri sağladıkları hizmetler ile uluslararası taşınma yetkisine sahip belgeler ile ülkemizden yurt dışına sağladıkları çözümler. Özellikle zati ev eşyalarının taşınması alanında hizmet veren yetkili İstanbul nakliye şirketleri ile Avrupa’dan Türkiye’de acentelik sağlayan taşımacılık firmalarının sundukları evden eve taşıma hizmetlerini inceleyeceğiz. Ülkemizden tüm Dünya ülkelerine kara yolu, deniz yolu, hava yolu üzerinden ev eşyalarının taşınmasını sağlayan yetkilendirilmiş C3 Belgesine sahip nakliyeciler güvenli nakliye sağlamakta.

C3 Yetki Belgesine Sahip Nakliye Şirketleri

Ulaştırma bakanlığı tarafından lojistik sektörüne sunulan, taşımacılık faaliyetleri için yeterlilik ve yetki belgesi düzenlemekte. C3 belgesine sahip firmalar uluslararası taşımacılık hizmetlerinde bulunabilirler. Ayrıca uluslararası lojistik acenteleri, kalite belgelerine sahip firmalar güvenle nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekte. FCQ, IAM, UND, EUROVAN, ISO9001 kalite belgesine sahip şirketimiz Alfa Omega World Movers olarak uluslararası ev taşımacılığı konusunda sizlere sözleşmeli, sigortalı ve gümrükleme, yerinde montaj dahil ev taşıma hizmeti sunmakta.

Nakliye Şirketleri
Nakliye Şirketleri

Evden Eve Nakliye Şirketleri

Ev taşıma çözümlerinde Türkiye’den Avrupa ülkelerine kara yolu üzerinden zati eşya ( kullanılmış ev eşyaları ) taşıması sağlamaktayız. Kullanılmış ev eşyalarınızı ülkemizde faaliyet gösteren IAM üyesi firmalar arasında Alfa Omega World Movers olarak gerçekleştiriyoruz.

Ev eşyalarınızın yurt dışına gönderilmesi aşamasında doğru firma seçimi oldukça önem kazanmakta. Nakliye firmaları konusunda doğru tercih yapmayan, yetkisiz veya yetki dışı faaliyetler ile uluslararası evin taşınmasını sağlayacağını vaat eden firmalar taşınma sorunları nedeni ile müşterilerini mağdur etmekte. Yetkili firmalar sadece kendi faaliyet alanında sizlere tam kapsamlı nakliye çözümleri sunmakta. Eşyaların yerinde keşiflerinin yapılarak metreküp hesaplanması, eşyalar içerisinde hassas ürünlere özel ısıl işlem görmüş sandıkların hazırlanması, kullanılmış ev eşyalarının belirlenmesi, listelenmesi ve gümrük evraklarının hazırlanması, ev eşyalarının değerinde sigortalanması, paketlenmesi ve ambalajlanması ile gümrük işlemleri sonrası taşınacağı ülkede yeni yerinde montajlanması dahil kapsamlı bir taşınma sağlamakta.

Şirketimiz sizlere full kapsamlı evden eve taşıması sağlamakta.

Uluslararası Taşımacılık Şirketlerinin Hizmetleri

 • Uluslararası Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Taşımacılığı
 • Eşya Depolama
 • Evcil Hayvan Taşımacılığı
 • Gümrük İşlemleri
 • Araç ve Otomobil Taşımacılığı
 • Konteyner Ev Taşımacılığı
 • Zati Ev Taşımacılığı

Ev eşyalarınızın sorunsuz taşınmasını istiyorsanız sizlere ücretsiz keşif ile metreküp hesaplayıp tam bir iş planı ile fiyatlandırma yapmak; gidiş dönüş seferlerimiz için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Evden Eve Nakliye Firmaları

Yurtdışı evden eve nakliyat firmaları hizmetleri ve çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlere +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Fiyat Talepleri aşağıdaki teklif formu kullanabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Bir cevap yazın