Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Piyano Taşımacılığı
Blog

Piyano Taşıma

Uluslararası piyano taşımacılığı; ev eşyalarınızın taşınması sırasında evinizde yer alan özel ürünlere ayrı bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan şirketler ev eşyalarınızın hasarsız olarak taşınmasını sağlamak için özel hizmetler ve ambalajlar kullanmakta. Özellikle değerli olan ürünleriniz, planlı, dikkatli ve özenle paketlenmesi, taşınmasını ve değerinde sigortalı olarak yeni adresine ulaştırılması sağlanmakta.

Piyano nakliyesi, evinizde yer alana diğer ürünlerden farklı bir uzmanlık gerektirmekte. Sahip olduğunuz piyano türüne özel ısıl işlem görmüş sandık üretilmesi, hasarsız olarak taşınması için en uygun ambalajlama özenle yapılması gerekmekte.

Piyano da oluşabilecek hasarlar; tel kopması, çizilme, rezonans tahtasında tahribat ve çatlaklar meydana gelmeden sorunsuz eşyalarınızın taşınması için özel ekip ve araçlara ihtiyaç duyulmakta.

Piyano türleri; Mekanik Piyano, Kuyruklu Piyano, Elektro Piyano, Duvar (Konsol) Piyanosu, Prepared (Hazırlanmış) Piyano, Pnömatik Piyano modelleri en yayın olarak taşımacılığını yaptığımız türler arasında yer almakta. Sizlere evinizde bulunan piyanoların taşınması için deneyimli ve profesyonel bir ekip sağlıyoruz.

Ağırlıkları ve hacimleri neticesi ile yüksek katlı binalarda bulunan piyanolar için harici taşıma işlemlerinde kullanılan yük asansörleri ile eşyanızın indirilmesi ve çıkarılması güvenle sağlanmakta.

İçindekiler

Piyano Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Piyanolar genel olarak ağırlıkları ve hacimleri nedeni ile taşınması oldukça zor ve özen isteyen bir işlem gerekmekte. Piyano taşımacılığı ihtiyaçlarınızda ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizlere en uygun taşıma çözümleri ile taşınma iş planı hazırlanmakta. Eşyaların bulunduğu kat ve taşınmayı düşündüğünüz bina katına göre, nakliye için gerekli olan ekip, ambalaj ve malzemelere kadar tüm detaylara göre planlama yapmaktayız.

Piyano dışında evinizde yer alan müzik aletleri taşımacılığı ile tüm değerinde taşıma sigortası ve nakliye hizmetleri ile eşyalarınızı sizlere güvenle teslim ediyoruz.

Piyano Taşıma
Piyano Taşıma

Asansörlü piyano nakliyesi ihtiyaçların doğrultusunda, ekspertiz sonucu yapılacak taşınmanın iş planı sizlere detayları ile teklif olarak yazılı olarak iletilecek.

Uluslararası Piyano Taşıma Şirketleri

Yurt dışına piyano taşıma hizmetlerimiz ile sizlere en uygun taşımacılık çözümlerini sunmaktayız. Piyano nakliyat fiyatı Türkiye’den Avrupa’nın tüm ülkelerine ve Dünya geneline taşınma işlemlerinizde geçerli olarak en uygun fiyatlara sizlere sunulmakta.

Sizlerde taşıma çözümleri ile özel sandıklar ve profesyonel ekibimizle en uygun yurt dışı piyano nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için +90 444 56 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Piyano Taşıma Fiyatları

Piyanolarının taşınması için en uygun fiyat teklifi için ücretsiz ekspertiz yapılması ve tüm detayları ile hacim hesaplama, iş planı hazırlanmalı. Ardından sizlere sunulacak teklif ve yazılı olarak detaylar üzerinden en uygun piyano nakliye ücretlerine sahip olacaksınız.

Şirketimiz Alfa Omega World Movers uluslararası eşya taşıma konusunda tüm eşyalarınızın ve özenle taşınması gereken piyano vb. ürünleriniz için değerinde sigorta, ambalajlama, özel taşıma ve asansörlü teslimat seçenekleri ve ile sizlere kusursuz bir piyano nakliyatı sunmakta.

Piyano nakliye ücreti için bizlere aşağıdaki whatsapp destek ve teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu