Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Sanat Eseri Taşımacılığı
Bizden Haberler

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı kapsamında hassasiyet gerektiren ürünler; değerli ve paha biçilemeyen ürünler için güvenli ve sigortalı uluslararası tarihi eser nakliyesi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Müze taşımacılığı oldukça titiz bir nakliye hizmeti sunulması ve profesyonel ekipler ve taşıma araçları ile yapılması gerekmekte. Tarihi eser taşıma kolileri ve ambalaj malzemeleri ile taşınmasını düşünen eserin şekline ve türüne göre ürünleriniz özel ambalajlama işlemleri ile nakledilir.

Türkiye’den yurt dışına tarihi eser ve sanat eserlerinin nakledilmesi işlemlerini; uluslararası taşımacılık çözümleri sunan firmalar ve yetki belgesine sahip şirketler gerçekleştirmekte. Şirketimiz Alfa Omega World Movers olarak eserlerinizi yurt dışı müzelere nakledilmesi ve geri getirilmesi gibi ihtiyacınız olan tüm çözümlerde sizlere hizmet vermekte.

Sigortalı Tarihi Eser Taşımacılığı

Uluslararası sigortalı tarihi eser nakliyesi ile eserinizin tüm risklere karşı kapsamlı olarak güvenceli olarak nakledilmesini sağlar. Sanatçıların ürettiği eserleri müzelerde sergilenmesi amacı ile nakledilmesi amacı ile eserlerin bedeli üzerinden özel taşımacılık sigortası gerçekleştirilir. Uluslararası kapsamda geçerli olan sigortaları kullanılmakta. Şirketimiz ihtiyacınız doğrultusunda sizlere sigortalı sanat eseri nakliyesi sağlamakta.

Müze Taşımacılığı

Müze taşıma işlemleri yer alan ürünlerin ve eserlerin özel bir sigorta kapsamında uluslararası olarak nakledilmesi gerekmekte, yasal taşımacılık belgeleri ile uluslararası acentelerimiz aracılığı ile müze taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Tarihi Eser Taşımacılığı
Müze Taşımacılığı

Eserlerin korunması, hasarsız olarak yeni adresine ulaşması için yüksek hassasiyet ve profesyonellik gerektiren müze nakliyesi işlemlerinde ise, özel bir ekip çalışması ile müze nakliyatı sunuyoruz.

Sanat Eseri Taşımacılığı

Bir çok sanatçı eserlerini dünya genelinde etkinlikler ve müzelerde sergilemek, hatta sanat eseri satışı ile müzayedelerde sergilemek ister. Yurt dışına taşınmak isteyen sanatçılar ise home office ve sanat eserlerini ürettikleri atölyelerini uluslararası yeni adresine dünya geneline taşımakta. İşte uluslararası bir taşınma ile sanat eserleri nakliyesi hizmetlerini tam kapsamlı olarak, paketleme, ambalajlama, sigortalama, gümrükleme ve yeni adresine ulaştırmaktayız.

Full kapsamlı olarak sanat eserlerinin taşınması ve uluslararası dilediğiniz ülkeye ulaşması hakkında sorularınız ve ücretsiz ekspertiz hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere Sanat Eseri taşıma fiyat teklifi için +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan veya aşağıda yer ala tarihi eser taşımacılık fiyat teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu