Teknik Yapı Concord A Blok No: 15 Kat:5 +(90) 444 56 93 [email protected]
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu taşımacılığı ülkemizde ve dünya genelinde en fazla tercih edilen taşımacılık türleri arasında yer almakta. Karayolu ile yapılan ithalat ve ihracatlar için gerekli olan belgeler ve nakliye yeterliliğine sahip firmalar tarafından gerçekleştirilmekte. Özellikle Ülkemizde yasal izinleri ile karayolu taşımacılık yönetmeliğine uygun, araç ve ekipmanlara sahip, karayolu taşımacılığında iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına bağlı firmalar arasında Alfa Omega World Movers firması olarak yer almaktayız.

Günümüzde gelişen araç teknolojisi, personel eğitimleri, ekipmanlar karayolu nakliyesinde daha güvenli bir yol almasına olanak sağlamakta.

Yurtdışı Karayolu Taşımacılığı

 • Yurtdışı karayolu ithalat ve ihracat seferleri
 • Uluslararası karayolu taşıma avantajları ile en uygun taşıma hizmeti
 • Avrupa karayolu ile ev taşıma hizmetleri
 • Avrupa karayolu ile mal veya eşya taşımacılığı
 • Türkiye’den Avrupa’ya karayolu ev taşımacılığı
 • Türkiye’den yurtdışına karayolu ile ev taşımacılığı
 • Karayolu üzerinden yurtdışına eşya taşımacılık
 • Karayolu ile Türkiye’den yurtdışına parça eşya taşıma
 • Koli, Paket ile Türkiye’den yurtdışına eşya taşıma

Karayolu Nakliyat Ev ve Eşya Taşıma

Karayolu taşımacılığı belgeleri ile yetkili firma olarak ürünlerinizi ve zati ev eşyaları, parça eşya, koli ve paketlerinizi karayolu üzerinden tüm Avrupa ülkelerine taşımaktayız.

Karayolu Taşımacılığı Hakkında Bilgi

Geniş nakliye ağı, yurtdışı acenteler ve partner şirketlerimiz aracılığı ile müşteri odaklı kendi ekibimiz ve araçlarımızla Karayolu üzerinden gümrük işlemleri dahil ürünlerinizi yeni adresinize ulaştırıyoruz.

Karayolu ile yurtiçi ve yurtdışı varış ve kalkış seferlerimiz ile tüm lojistik hizmetlerimiz ile sizlere en uygun nakliye hizmetini almanıza yardımcı oluyoruz.

Taşıma aşamalarında, uluslararası karayolu nakliyat hizmetleri içerisinde paketleme, gümrükleme, depolama ve adreste kurulum dahil ev eşyalarınızı yerine ulaştırıyoruz. Ürünlerinizi ve eşyalarınızı sigortalı olarak güvenceli olarak karayolu üzerinden yeni yerine ulaştırmaktayız.

Taşınma Aşamasında Sık Sorulan Sorular

Türkiye’den Almanya’ya karayolu ile eşya gönderebilirmiyim?

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dilediğiniz her noktaya karayolu üzerinden eşya gönderebilirsiniz. Karayolu ile Almanya’ya ev eşyası, parça eşya, koli ve otomobil dahil gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaralarımız veya konu altında yer alan teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz. En kısa sürede bilgilendirmek için sizlere dönüş yapacağız.

Karayolu ile Ev taşımasında sigorta yapılıyor mu?

Taşınmaya karar veridiğinizde sizlere ürünlerinizin bedeli kadar Alman Kravag firması tarafından poliçelendirilir. Eşyalarınız güvenle taşınmasına Alfa Omega World Movers olarak güvenceye alınır.

Avrupan Türkiye’ye ticari olmayan mal gönderebilirmiyiz?

Avrupa ülkeleri arasında eşya taşıma hizmetimiz bulunmakta. Alfa Omega World Movers olarak karayolu ile eşyalarını bir Avrupa ülkesinden farklı bir Avrupa ülkesine taşınmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde ticari olmayan mallarda ülkemize gelişi konusunda sizlere destek vermekteyiz. Kullanılmış ev eşyalarınızı ülkemizde istediğiniz illere taşımasını, paketleme, gümrükleme, sigorta ve yerinde kurulum dahil olarak teslim ediyoruz.

Avrupa Karayolu Taşımacılığı

Almanya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlanda
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
İngiltere
İzlanda
Kıbrıs
Letonya
Liechtenstein
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Türkiye’den yukarıda yer alan avrupa ülkelerine karayolu ile ev eşyalarınızı ve ürünlerinizi taşımasını sağlayabilirsiniz. Avrupa ülkeleri arasından karayolu evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile Avrupa ülkelerinden evinizi adrese teslim ve kurulum dahil taşımasını sağlamaktayız.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Türkiye Karayolu Taşımacılığı

Adana
Çankırı
İzmir
Ordu
Bayburt
Adıyaman
Çorum
Kars
Rize
Karaman
Afyon
Denizli
Kastamonu
Sakarya
Kırıkkale
Ağrı
Diyarbakır
Kayseri
Samsun
Batman
Amasya
Edirne
Kırklareli
Siirt
Şırnak
Ankara
Elazığ
Kırşehir
Sinop
Bartın
Antalya
Erzincan
Kocaeli
Sivas
Ardahan
Artvin
Erzurum
Konya
Tekirdağ
Iğdır
Aydın
Eskişehir
Kütahya
Tokat
Yalova
Balıkesir
Gaziantep
Malatya
Trabzon
Karabük
Bilecik
Giresun
Manisa
Tunceli
Kilis
Bingöl
Gümüşhane
Kahramanmaraş
Şanlıurfa
Osmaniye
Bitlis
Hakkari
Mardin
Uşak
Düzce
Bolu
Hatay
Muğla
Van
Burdur
Isparta
Muş
Yozgat
Bursa
Mersin
Nevşehir
Zonguldak
Çanakkale
İstanbul
Niğde
Aksaray

Türkiye’den Avrupa’ya veya istediğiniz lokasyona ev eşyaları, parça eşya, koli ve paket başta olmak üzere, tüm taşıma ihtiyaçlarınızda yardımcı oluyoruz. Alfa Omega World Movers karayolu ile evden eve nakliye, zati eşya taşıma ve ürünlerinizin taşınmasında sizlere hizmetler ve çözümler sağlamakta.

Karayolu Taşıma Fiyatları

Karayolu taşımacılığında fiyatlandırma metre küp hesaplamaları ve lokasyona göre planlanmakta. Alfa Omega World Movers karayolu nakliye fiyatları konusunda sizlere ücretsiz ekspertiz ve iş planı ile fiyat teklifi hazırlamakta. Sizlere en uygun çalışma koşullarını oluşturmak, güvenle eşyalarınızın yeni adresine ulaşmasını sağlamaktayız.

Uluslararası Karayolu Taşıma Fiyatları

Yurtdışı karayolu taşıma ücretleri gidilecek mesafe ve varış noktalarına göre fiyatlandırılmakta. Dünya’da karayolu taşımacılığı firmaları arasında Alfa Omega World Movers olarak tüm Türkiye’den dünya geneline karayolu evden eve taşımacılık çözümleri fiyat teklifi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Karayolu Taşıma Fiyat Teklifi İçin aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 Dilerseniz bizlere aşağıdaki teklif formu ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu