Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararasi Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

Yurtdışı Ofis Taşımacılığı

Uluslararası ofis taşımacılığı hizmetlerimiz içerisinde Türkiye’den yurtdışına ofis taşıma çözümleri sunmaktayız. Alfa Omega World Movers olarak sizlere yurtdışı ofis taşımacılığı ile kurumsal firmanızın adres değişikliğini tüm Avrupa geneli başta olmak üzere, dünya geneline taşımaktayız.

Türkiye’den ofisinizi Avrupa’ya veya Avrupa’dan Türkiye’ye iş yeri taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Alfa Omega World Movers ofis eşyalarınızın yerinde paketlenmesi, gümrüklenmesi, sigortalanması ve gideceği ülkede yerinde kurulum dahil olarak gerçekleştirilmekte.

Uluslararası Kurumsal Ofis Taşımacılığı

 • Almanya Ofis Taşımacılığı
 • Hollanda Ofis Taşımacılığı
 • Fransa Ofis Taşımacılığı
 • İsviçre Ofis Taşımacılığı
 • Türkiye’den Avrupa’ya Ofis Taşımacılığı
 • Türkiye’den Almanya’ya Ofis Taşımacılığı
 • Türkiye’den Fransa’ya Ofis Taşımacılığı
 • Türkiye’den Hollanda’ya Ofis Taşımacılığı
 • Türkiye’den İsviçre’ye Ofis Taşımacılığı
 • Avrupa’dan Türkiye’ye Ofis Taşımacılığı

Avrupa Ülkelerinden Türkiye’ye Kurumsal Firma Taşımacılığı

Almanya, Hollanda, Fransa, İsviçre başta olmak üzere tüm Avrupa birliği ülkeleri arasında veya ülkemizden Avrupa ülkelerine kurumsal firma nakliyesi gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den kalkış veya varış seferlerimiz ile ofis ve işletmelerinizi yurtdışında dilediğiniz ülkeye taşınmasını sağlamaktayız.

Alfa Omega World Movers olarak 44 ülkede faaliyet gösteren EUROVAN bünyesinde ofis nakliyesi ve kurumsal firma taşımacılığı hizmetlerini sizlere kendi araçlarımız ve uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Yurtdışı Ofis Nakliyesi ve Paketleme

Yurtdışı kurumsal firma taşıma işlemlerinizde Alfa Omega World Movers olarak işletmenizin kullandığı ofis ürünleri ve değerli ekipmanlarını, hasarsız taşınması ve sigorta güvencesi ile yeni adresinde kurulmasına kadar tüm süreçlerde sizlere destek olarak taşımacılık sağlamaktayız. Alfa Omega World Movers International Office Transport Turkey Istanbul olarak yurtdışında yer alan kurumsal firma ve işletmelerini Türkiye’de dilediğiniz şehire yerinde kurulması dahil nakliyesini sağlıyoruz.

Yurtdışı Ofis Nakliyesi Taşınma Aşamaları

Yurtdışı Ofis Taşımacılığı
Yurtdışı Ofis Taşımacılığı

Türkiye’den işletmenizi taşıyacağınız 44 ülkede faaliyet gösteren Alfa Omega World Movers daha detaylı bilgi almak için bizlere aşağıda yer alan iletişim ve teklif formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Ofis ve İş yeri Taşıma Soruları

Almanya’dan ofis malzemeleri mi Türkiye’ye taşıyabilirmiyiz?

Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden ofis ürünlerinizi Türkiye’de tüm şehirlere taşımasını sağlamaktayız.

Türkiye’den Yurtdışına Ofisimi taşıtmak istiyorum. Taşınma sürecinde nelere dikkat edilmeli?

Alfa Omega World Movers olarak Türkiye’den yurtdışına dilediğiniz ülkeye ofisinizi taşımaktayız. Öncelikli işlem sırası, taşınmayı düşündüğünüz ofis ve kurumsal firmalarınız için ekibimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın metreküp hesaplamalarını yaparak sizlere iş planı ve fiyat teklifi sunacaklar. Teklif sonrası size uygun zaman dilinde ekibimiz eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınma işlemlerin başlatacak. Tüm eşyalarınız uluslararası taşıma standartlarına uygun olarak paketleme işlemlerini gerçekleştirecek. Daha önce sizden istenilen ofis taşımacılığı gümrük evrakları ile ürünlerinizi araçlarımız ile yeni adresine yola çıkarılacak. Depolama gereken durumlarda ise depolanma süresine göre kendi lojistik depolarımızda sevkiyat tarihine kadar güvenli ve sigortalı olarak barındırılmakta. Ardından yola çıkan ürünleriniz yeni adresinde kurulum dahil olarak size teslim edilir. Tüm işleyiş süreçlerinde Alfa Omega World Movers yurtdışına firmanızı zamanında ulaşmasını sağlamakta.

Yurtdışı Ofis Taşımacılığında Sigorta işlemleri nasıl yapılır?

Alfa Omega World Movers sigorta firması olarak yurtdışı taşımacılık işlemlerinizde ürünlerinizi güvenceye almak için Alman Kravag sigorta firması ile çalışmakta. Ofis eşyalarınızın değerinde sigortalanmasını ve oluşabilecek hasarlara karşı sizleri güvenceye alan güvenli yurtdışı ofis taşımacılığı sunmaktayız.

Uluslararası Ofis Taşımacılığı Firmaları

Ülkemizde EUROVAN bünyesinde yer alan Uluslararası taşımacılık firmaları arasında Alfa Omega World Movers olarak yer almaktayız. Ülkemizde bu alanda hizmet veren kuruluşlar arasında yurtdışı ofis taşımacılığı firmaları arasında kendi araçları ve ekibi ile 44 ülkede faaliyet göstermekteyiz.

Yurtdışı Ofis nakliyesi içerisinde firmanızın Bilgisayarları, demirbaş ofis malzemeleri, koltukları, beyaz eşyaları, ofis kırtasiye ürünleri, bilgisayar sistemleri ve sunucu ekipmanları, ofis içerisinde kullanılan tüm araç ve gereçleri gideceği ülkeye uluslararası ofis nakliyatı hizmetlerimizle ulaştırmaktayız.

Uluslararası Ofis Taşıma Fiyatları

Yurtdışı ofis nakliyat fiyatları ofis ürünlerinizin metreküp hesaplaması, ürünlerin sigorta bedeli, depolanma talebi, gideceği ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Alfa Omega olarak sizlere en uygun koşullarda taşıma için araçlarımız ve personelimiz ile hizmet vermeye hazırız.

Alfa Omega World Movers Bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 destek hattımızdan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Dilerseniz bizlere aşağıdaki WhatsApp hattımız ve site üzerinden canlı destek mesajları ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu