Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Uluslararası Eşya Depolama Hizmetleri
Eşya Depolama

Uluslararası Eşya Depolama

Uluslararası eşya depolama hizmetleri uluslararası evden eve nakliyat ve yurt içi nakliyat hizmetleriniz öncesi ve sonrasında dilediğiniz sürece uygulanır. Ülkemizde uluslararası ev depolama standartlarına uygun olarak hizmet sunan firmaların arasında yer alan Alfa Omega World Movers yurt içi ve yurt dışı ev taşımacılığı öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulan ev eşya depolama hizmetlerini sunmaktayız. Alfa Omega World Movers taşınma öncesi ve sonrası eşyalarınızın güvenle barındırılacağı lojistik depolarında, ambalajlı, sigortalı olarak yeni adresine ulaşıncaya kadar saklanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Yada sadece depolama hizmetimizden yararlanabilir ev eşyalarınızı ve barındırmak istediğiniz ürünlerinizi depolarımızda güvenle depolanmasını isteyebilirsiniz. Alfa Omega olarak ürünlerinizi özel alanlarda, depolama koşullarına uygun kalite standartlarında saklamakta.

Yurtdışı Eşya Depolama Hizmetleri

 • Yurtdışı Eşya Depolama Hizmetleri
 • Sigortalı Eşya Depolama
 • Uzun Süreli Eşya Depolama
 • Aylık Eşya Depolama Hizmeti
 • Uluslararası Ev Eşyası Depolama
 • Ev Eşyası Depolama
 • Özel Alanlara Sahip Eşya Depoları
 • Kapalı Ev Eşya Depoları
 • Mobilya Depolama
 • Kullanılmış Ev Eşyası Depolama
 • Araba Depolama
 • Konteyner Depolama
 • Ev Depolama Çözümleri

Depo & Antrepo Eşya Depolama

Ev eşyası saklama özellikle ihtiyaç duyan hizmetlerimizin başında gelmekte. Uluslararası taşımacılık aşamalarında çok daha fazla ihtiyaç duyulan ev eşyası depolama, firmamız tarafından ilk 1 ayı ücretsiz olarak sunulmakta.
Sizler yeni evinize geçene ulaşıncaya, yurt dışına ev taşıma öncesi tüm ev eşyalarınız güvenli depolama alanlarımızda, sigortalı şekilde , araç sevkiyatına kadar depolanır.

Eşya Depolama Çözümleri Soru Cevap

Avrupa ülkelerinde eşya depolama hizmetiniz var mı?

Almanya, Hollanda, Fransa, İsviçre, Belçika başta olmak üzere Alfa Omega World Movers 45 ülkede hizmet sunmaktadır. Avrupa ülkelerinde depolama hizmetlerimiz bulunmakta. Daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki forum üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

1 Aylık eşya depolama hizmeti mümkün mü?

İhtiyacınız olan süre aylık, üç aylık, altı aylık başta olmak üzere yıllık olarak ve uzun süreli ev eşyalarınızı depolanmasını sağlayabiliriz.

Ev Depolama işlemleri nasıl yapılmakta?

Dilediğiniz süre ev eşyalarınızı depolarımızda barınmasını sağlayabilirsiniz.

Eşyalarımı Antre Depoda kaç gün tutabilirim?

Dilediğiniz süre ev eşyalarınızı depolarımızda barınmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinde nelere dikkat edilmeli?

Depolanacak ev eşyalarının ücretsiz ekspertiz ile görülmesi, iş planı çıkarılması, ürünlerin değerleri üzerinden sigortalanması ve özel ambalajlama ihtiyacı olan ürünlere saklanma süresine göre paketleme uygulanması en önemli detayların başında gelir. Sözleşme ve koşulların detayları ile birlikte, sigortalı olarak eşyalarınızın saklanılması ve depolama sonrası teslimatını sağlamak üzerine anlaşma koşullarının tüm gereklerini yerine itina ile getiriyoruz. Eşya depolama şirketi olarak Alfa Omega World Movers kendi depolarında sizlere hizmet sağlamaktadır. Uluslararası ev eşyası depolama çözümleri için bizlere dilediğini zaman ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Eşya Depolama
Uluslararası Eşya Depolama

Avrupa Eşya Depolama

Almanya
Avusturya
Çek Cumhuriyeti
Belçika
Bulgaristan
Danimarka
Estonya
Finlanda
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
Liechtenstein
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
İngiltere
İzlanda
Kıbrıs
Letonya
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Avrupa ülkeleri eşya depolama hizmeti ile ev eşyalarınızı güvenle tüm Avrupa ülkeleri  arasında yer alan antre depolarımızda barındırıyoruz. Avrupa’da yer alan eşya depoları içerisinde taşınma öncesi ve sonrası depolama hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye Eşya Depolama Şirketleri

Ülkemizde eşya depolama çözümleri konusunda uluslararası standartlarda hizmet sağlayan Alfa Omega World Movers ev eşyalarınız ve saklanılmasını istediğiniz ürünlerinizi depolama konusunda tüm ülke genelinde hizmet sunmakta.

Adana
Çankırı
İzmir
Ordu
Bayburt
Adıyaman
Çorum
Kars
Rize
Karaman
Afyon
Denizli
Kastamonu
Sakarya
Kırıkkale
Ağrı
Diyarbakır
Kayseri
Samsun
Batman
Amasya
Edirne
Kırklareli
Siirt
Şırnak
Ankara
Elazığ
Kırşehir
Sinop
Bartın
Antalya
Erzincan
Kocaeli
Sivas
Ardahan
Artvin
Erzurum
Konya
Tekirdağ
Iğdır
Bilecik
Giresun
Manisa
Tunceli
Kilis
Aydın
Eskişehir
Kütahya
Tokat
Yalova
Balıkesir
Gaziantep
Malatya
Trabzon
Karabük
Bingöl
Gümüşhane
Kahramanmaraş
Şanlıurfa
Osmaniye
Bitlis
Hakkari
Mardin
Uşak
Düzce
Van
Burdur
Isparta
Muş
Yozgat
Bolu
Hatay
Muğla
Bursa
Mersin
Nevşehir
Zonguldak
Çanakkale
İstanbul
Niğde
Aksaray

En iyi eşya depolama firması arasında yer alan Alfa Omega Türkiye genelinde depolama faaliyetlerini bireysel ve kurumsal firmalara çözümler üretmekte. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere yurt geneline eşya depolama çözümleri sunmaktayız. Sizlerde depolama konusunda bilgi almak isterseniz; +90 444 56 93 numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Türkiye ve Uluslararası depolama çözümlerimiz ile sizlere en uygun fiyatlı akıllı depo çözümleri sunuyoruz.

Eşya depolama fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan teklif formunu doldurup bizlere göndermeniz yeterli. Ekibimiz sizlere en kısa sürede yurtdışı eşya depolama fiyat teklifi ve eşya depolama hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınıza cevap verecek.

1 Ay Eşya Depolama Ücretsiz; Alfa Omega World Movers bünyesinde uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sağladığımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak 1 aylık eşya depolama çözümü sağlamaktayız. Detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

Bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 veya bizlere sitemizdeki canlı destek, WhatsApp hattı ve Sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları için aşağıda yer alan talep formu üzerinden en uygun kiralık eşya deposu ücretlerini talep edebilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu