Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
İş yeri taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

İş Yeri Nakliyesi

İş yeri nakliyesi taşınmayı düşündüğünüz şirketinizin tüm nakliye süresince güvenle ve sektörünüze uygun olarak taşıma ekipmanları ile yeni adresine teslimine kadar süreçleri kapsar. Ticari işletme nakliyesi kapsamında ambalajlama ve paketleme, gümrükleme ve yeni adresinde kurulumuna kadar uluslararası iş yeri nakliyesi hizmeti sağlamaktayız.

İşletme Nakliyesi

 • Ofis Malzemeleri Taşımacılığı
 • Avrupa Ofis Taşımacılığı
 • Avrupa Ülkelerine İş yeri taşımacılığı
 • Avrupa Kurumsal Firma Taşımacılığı
 • Kurumsal İş yeri taşıma
 • Yurt dışı ofis taşımacılığı
 • Yurtdışı iş yeri nakliye şirketleri

Kurumsal firmaların taşınma esnasında ticari demirbaşlarının hasarsız ve güvenle taşınması sağlanmalı. Kurumsal bir yetki belgesine sahip uluslararası çözüm ortakları bulunan firmalar ile taşınmanızı öneriyoruz.

Uluslararası İş Yeri Nakliye Firmaları

Uluslararası yetki belgeleri ve Türkiye ulaştırma bakanlığının CE yetki belgesi, Eurovan, IAM, ve FQC, UND ve 44 ülkede uluslararası iş ortaklarımız ile iş yerinizi taşımaktayız.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı Fiyat Teklifi

Bizlere Whatsapp üzerinden Canlı Destek Servisimize ulaşabilirsiniz. Sizlere Ücretsiz Ekspertiz imkanı ile en uygun fiyat teklifi ile sizlere depolama, gümrükleme, paketleme ve sigortalı olarak yerinden alınması yurt dışında yeni ofisinize taşınmasını sağlıyoruz. En uygun taşınma koşulları ve sorularınız için uzman ekibimize +90 444 56 93 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İş yeri taşımacılığı fiyatları; Yurt dışı ev nakliye fiyat teklifi almak için bizlere +90 444 56 93 numaraları telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu