Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Zati Eşya Taşıma
Blog

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı; son dönemlerde oldukça revaçta olan bir taşımacılık türüdür. Pek çok insan için oldukça uzak bir kavram olan zati eşyayı açıklamak gerekir. Zati eşya; gerçek kişilerin kullandığı şahsi eşyaların taşınması esnasında ticari amaç güdülmediği durumlarda kullanılan kavramdır.

Yurt dışı zati eşya taşıma oldukça kapsamlı ve hayatın her alanına karşımıza çıkabilecek eşyalara verilen isimdir. Hakkında pek çok tanımlama yapılabilecek olan zati eşya; kişilerin şahsi kullanımları için yanında taşıdıkları ya da sonradan getirttikleri gümrük vergisine tabi olmayan eşyadır.

Zati Eşya Ambalajlama
Uluslararası zati eşya taşımacılığı

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Kullanılmış Ev Eşyası Taşımacılığı

Zati nakliye firması arasında C3 yetki belgesine sahip, karayolu zati taşıma, denizyolu zati taşıma, havayolu zati taşımacılığı çözümleri ile şirketimiz sizlere evden eve nakliye sağlamakta. EUROVAN Türkiye temsilcisi olarak Dünya çapında acente ağımız ile sizlere zati nakliyat çözümleri sunuyoruz. Evinizde paketlenmesi ve yeni adresinde kurulumuna kadar sigortalı, sözleşmeli, gümrükleme ve depolama dahil tam kapsamlı kullanılmış ev eşyası nakliyesi hizmetleri sunuyoruz.

Zati Eşya Nakliye Fiyatları

Zati eşya taşımacılığı fiyat teklifi almak için aşağıdaki form üzerinden bizlere talep bırakabilirsiniz. Dilerseniz taşıma öncesi aklınıza takılan tüm sorularınız için +90 444 5693 numaralı telefonlarımızdan, sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemizden canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu