Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Avrupa Ülkelerine Ev Taşıma
Blog

Avrupa Ülkelerine Ev Eşyası Taşıma

Avrupa Ülkelerine Ev Eşyası Taşıma ihtiyaçlarınızda şirketimiz; Avrupa Türkiye Arası Nakliyat Yurt dışına eşya taşıma hizmeti sunmak ya yurt dışından ülkemize eşya taşıma hizmeti sunulmakta.

Avrupa ülkelerine Türkiye’den kara, deniz ve havayolu üzerinden ev taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’dan uluslararası taşımacılık çözümlerimiz ile sizlere ev eşya taşımacılığı sağlıyoruz.

Karayolu üzerinden; Türkiye’den Avrupa ülkelerine kendi öz mal araçlarımız ile ev eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Gidiş ve dönüş seferlerimiz evinizi tam kapsamlı olarak taşınmasını sağlar. Eşyaların paketlenmesi, gümrüklenmesi, depolanması, sigortalanması ve yerinde teslim ile kurulumuna kadar tüm süreçler şirketimiz tarafından sağlanır.

Schengen Bölgesi Ülkeleri Listesi

Türkiye’den ev eşyalarınızın taşınması, komple ve parça eşya olmak üzere metreküp hacimlerine göre en uygun taşımacılık fiyatları ile sizlere kurulum dahil nakliye sağlıyoruz.

Avrupa Ülkelerine Ev Eşyası Taşıma
Avrupa Ülkelerine Ev Eşyası Taşıma

Başta Almanya nakliyat, Fransa nakliyat ve İngiltere nakliyat başta olmak üzere düzenli taşımacılık seferlerimiz ile her ay Avrupa ülkelerine evden eve taşımacılık sağlıyoruz.

Avrupa Nakliye Fiyatları

Türkiye’den veya Avrupa’dan ev eşyalarınızı taşınması için en uygun fiyat teklifi iş planı bizlerden alabilirsiniz. Aşağıdan online Avrupa taşıma teklifi için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Avrupa Nakliyat Fiyatları; İçin aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için bizlere +90 444 56 93 numaralı hattımızdan veya aşağıdaki talep formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu