Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Ev Eşyası Deposu
Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama ihtiyaçlarına göre ev eşyalarınızın kısa süreli ve uzun süreli depolanmasını, depolama sonrası gideceği ülkeye göre taşınması ile evinize teslim edilmesini sağlamaktayız. Uluslararası standartlara uygun olarak eşyanızın depolanması istediğiniz tarihlerde sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Depolama

Yurt dışına ev taşımacılığı hizmetlerinde en fazla ihtiyaç duyulan çözümlerden birisi eşya depolama konusunda sizlere destek sağlamaktayız. Kapalı antre depo ve güvelikli, havalandırma ve konteyner depo ile raf düzenlerimiz ile eşyalarınızın taşınma öncesi ve sonrasında hasar almadan dilediğiniz sürece barındırılmasını sağlıyoruz.

Eşya depolama sistemleri üzerinde teknolojinin ve uluslararası standartlarına uygun olarak ev eşyalarınızın kısa ve uzun dönem barındırılması için gerekli olan tüm donanımlara şirketimiz sahiptir.

Ev Eşyası Depolama
Ev Eşyası Depolama

Alfa Omega World Movers Ev eşyalarınızın depolanması sürecinde, güvenlikli depolarımız ile eşyalarınız güvenliğini sağlıyoruz. Sigortalı ev eşyası depolama çözümleri ile doğal afet vb olağan üstü durumlar içinde eşyalarınız sigorta tazminatı kapsamında güvenli olarak saklanır.

Eşya Depoları Hakkında

Komple ev eşyası depolama mümkün mü?

Sizlere metreküp olarak bir sınır belirlemiyoruz. Ev eşyalarınızın tümünü dilediğiniz sürece depolarımızda tutabilirsiniz.

Parça ev eşyası depolama hizmeti mümkün mü?

İster komple ister parça ev eşyası depolama ihtiyaçlarınızda ürünlerinizi dilediğiniz sürece ve taşınma aşamasına kadar güvenle depoluyoruz.

Ücretsiz Depolama mümkün mü?

Müşterilerimize 1-3 aya kadar ihtiyaçlarına depolama çözümlerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Ücretsiz olarak ev eşyası depolama tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Eşya Depolama Ücretleri

Şirketimiz tarafından taşınacak olan uluslararası nakliyat çözümleri aşamasında ihtiyacınız olan ev eşyalarının depolanmasını 3 aya kadar ücretsiz olarak sağlıyoruz. 

Kısa süreli eşya depolama ve uzun süreli eşya depolama ihtiyaçlarınız için güvenli antre depolarımızda dilediğiniz süre eşyalarınız barındırılır.

İstanbul, Anadolu yakası ve Avrupa yakası, İzmir, Ankara, Antalya başta olmak üzere Türkiye geneline ev eşyası depolarımız ile Avrupa’da yer alan çözüm ortaklarımız ve acentelerimiz ile ev eşyalarınızı yurt dışında depolanmasını sağlıyoruz. 

Şirketimiz IAM ve UND, Eurovan olarak dünya genelinde ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık çözümlerini sizlere sağlamakta.

Eşya Deposu Çözümleri

Ev eşyalarınızın gelişen teknolojiye uygun olarak depolanması ve yeni adresine kapıdan kapıya dahilinde teslim edilmesini sağlamaktayız. Tayini çıkan personeller, öğretim için yurt dışına giden öğrenciler, kısa ve uzun dönemli tatile çıkan gezginler, yurt dışına yerleşmek isteyen tüm vatandaşlarımız için ev eşyalarının depolanmasını sağlıyoruz. Sigortalı, güvenlikli ve kapalı depolarda ev eşyalarınız yeni adresine ulaşıncaya kadar güvenle saklanır.

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Depolama fiyatları metreküp hacim ve sigorta bedellerine göre değişiklik göstermekte. Aylık kiralık eşya depoları ve uzun süreli kiralama ile ev eşyası depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. En uygun teklif ve ihtiyacınız olan taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Sizlere en uygun kiralık ev eşyası deposu fiyatı için bizlere aşağıdaki teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ev Eşyası deposu fiyatları için sizlere en uygun teklifi sunabilmemiz için bizleri +90 444 56 93 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    1 Comment

      Bir cevap yazın