Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Koronavirüs Salgınında Taşımacılık
Bizden Haberler

Koronavirüs Salgınında Taşımacılık Hizmetlerimiz

Dünya çapında Covid-19 salgını sonrası işletmelerin bir çoğu zorunlu veya özel olarak faaliyetlerine ara vermek zorunda kalmış durumda. Özel sektörde ise firmalar yasal olarak kapanması zorunlu olan şirketlerin dışında işlemlerine yarı zamanlı, uzaktan çalışma yöntemleri ile işlerine devam etmekte.

Şirketimiz Alfa Omega World Movers olarak, sektörümüz ile ilgili merak ettiğiniz çalışma aşamalarını sizler için bilgilendirme olarak sunmakta. Merak ettiğiniz genel salgın zamanında çalışan şirket sektörüleri hakkında faaliyet alanımız ile ilgili genel bilgilendirme hazırladık.

Koranavirüs Evden Eve Taşımacılık

Koronavirüs salgınında uluslararası evden eve taşımacılık faaliyetleri devam ediyor mu?

Koronavirüs Nakliye Hizmetleri
Koronavirüs Nakliye Hizmetleri

Bir çok ülkede salgın kapsamında sokağa çıkma, uluslararası uçuş kısıtlamalarına getirilmekte, aynı zamanda ülkelerin sınır kapıları ile dolaşımlarında kısıtlamalar mümkün. Ayrıcalıklı sektörlerden birisi ise taşımacılık sektörü, sağlık kontrolleri ve gidilecek ülkeye göre şartlar değişmekte, ancak çalışma faaliyetler kısıtlamalara karşın çalışmalar devam etmektedir.

Covid-19 salgınında çalışan Uluslararası ev taşıma firmaları ve faaliyetleri nelerdir?

Şirketimiz Koronavirüs salgınında faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle sağlık kurulları ve ülkelerin aldığı önlemlere uygun olarak, taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Müşterilerimize, Depolama, Teslimat, Paketleme ve Deniz yolu üzerinden tüm faaliyetlere devam etmekteyiz. Karayolu taşımacılığı varış ve kalkış ülkelerine göre sağlık test ve zorunlu karantina zamanları dışında, ülkeye göre esnek tarihlerle gerçekleşmekte.

Avrupa ülkeleri sınır geçişleri covid-19 test ve giriş çıkışlarda araçlarımız ile tüm kurallara uygun olarak titizlikle hareket etmekte sizlere tüm şartlarda kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Gümrük işlemleri, sınır kapıları yoğunlukları dışında sağlıklı bir taşıma için ekibimiz ve sizlerin sağlıklarını korumak adına tüm uygulanan zorunlu veya seçmeli adımları eksiksiz yerine getirmekteyiz. Araçlarımız ve tüm taşımacılık ürünlerinde kullandığımız araç ve gereçlerin dezenfekte edilmesi sağlamaktayız.

Şirketimiz sizlere bu zor zamanlarda taşımacılık hizmetlerini sürdürmekte ve siz değerli müşterilerimize çözüm sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi ve detayları tüm sorularınız için bizlere aşağıdaki form ve iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu