Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Ofis Depolama
Hizmetlerimiz

Ofis Depolama

Kurumsal Ofis Depolama Sistemleri hizmetlerimizle ofis eşyaları, kurumsal ofis malzemeleri, ofis taşıma aşamasında demirbaş eşyaların depolanması çözümleri sunuyoruz. ALFA OMEGA olarak kurumsal eşya depolama sistemlerimizle ihtiyacınız olan metreküp hacimlerine uygun kapalı depolarımızla barındırma hizmeti sağlıyoruz. Kurumsal firmalar için depolama ihtiyaçlarında belirlediğiniz metreküp kapalı depolarımızla İstanbul Anadolu yakasında merkezi konumdaki depomuzla hizmet vermekteyiz.

OFİS DEPOLAMA

Kiralık Ofis depolama firmaları arasında genel merkezi konumda, 7 gün 24 saat güvenlik, Avrupa standartlarında depo bölümlerimizle hizmet sağlıyoruz. Eşyalarınızın dilediğiniz süre ister bir ay isterseniz yıllarca güvenle depolamaktayız.

Geçici depolama hizmetleri kapsamında işletmemiz sizlere kapalı alanda, tüm taleplerinize karşılık verecek yatırımları ile depolar sunmakta. Size özel otomatik kapılı kilitli depolarda ofis eşyalarınızı anlaşma süresince güvenle saklayabilirsiniz. Depolama dışında dilerseniz Türkiye nakliye veya Uluslararası ofis taşımacılığı ile Dünya’nın tüm ülkelerine güvenle ulaştırıyoruz. Depolama, Gümrükleme, Sigortalı ve Sözleşmeli nakliyelerimiz ile Karayolu ve Deniz yolu veya Havayolu ile dilerseniz Ofis eşyalarınızı sizlere ulaştırıyoruz. Kurulum ve montaj dahil tüm çözümlerimizle eşyalarınız güvenle şirketimiz depolarında depolanmaktadır.

Kurumsal Ofis Depolama Kurum ve kuruluşlar için ayrıca evrak ve arşiv depolama hizmetlerimizde bulunmakta. 2022 ofis depolama şirketleri hizmetleri içerisinde ALFA OMEGA WORLD MOVERS olarak yeni depomuzla kurumsal çözüm ortağı olarak sizlerle de çalışmaya hazırız. Ofis depolarımızda evrak, demirbaş ürünleriniz, fazla ticari mal, araç gereçleriniz, bilgisayar ve mobilyalarınız gibi dilediğinizce eşyalarınızı güvenle barındırabilirsiniz. Depolarda yönetmelik gereği olarak yanıcı, uçucu madde gibi yasaklı ürünler dışında kurumsal eşyalarınızı rahatlıkla güvenle, sigortalı olarak depolayabilirsiniz.

Ofis Depolama Fiyatları

Ofis Depolama Kurumsal şirketlerin ofislerindeki eşyaların, plaza ve küçük hacimli işletmelerin veya yer sıkıntısı yaşan şirketlerin fazla eşyalarını daha ekonomik, güvenli saklama yöntemlerinden biridir. Kiralık ofis deposu hacimlerine göre fiyatlandırılmakta, ayrıca ek hizmetler ve ek sigorta gibi seçeneklerle değişiklik göstermekte. ALFA OMEGA sizlere kurumsal çözüm ortağı olarak ister kısa süreli, istersenizde uzun dönümlü olarak kiralık ofis deposu sağlamakta. En uygun fiyatlı depolama süreci için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz sizlere taleplerinize göre en uygun kurumsal ofis depolama ücretleri sunacaktır.

Kiralık Ofis Depolama Fiyatı?

Kiralık ofis depolama ücretleri istenilen metreküp alan, depolama süresi, sigorta, iç nakliye ve teslimat seçeneklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlı ofis depolama teklifi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ofis Depolama Kaç Gün Yapılır?

Ofis eşyalarının veya evrak gibi kurumsal eşyaların depolanması için dilerseniz günlük süreli dilerseniz senelerce size özel ofis deposu kiralayabilirsiniz.

Ofis Depolarında Sigorta Var mı?

Eşyalarınız tüm depolama çözümlerimizde olduğu gibi doğal afetlere ve eşya bedeline göre istediğiniz poliçe tutarına göre sigortanmaktadır.
Depo ihtiyaçlarınız ve sorularınız için bizlere İletişim formu ve +(90) 444 56 93 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu