Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Pratik Ev Taşıma Önerileri ve Çözümleri
Blog

Pratik Ev Taşıma Önerileri ve Çözümleri

Pratik Ev Taşıma Önerileri ve Çözümleri ile nakliye işlerini kolay hale getirin. Uluslararası ev taşıma tavsiyeleri, Ev taşıma tüyoları ile problemsiz taşının. Stressiz Sorunsuz taşınmak için bu tavsiyelere kulak verin. Bireysel taşımacılık ve Kurumsal taşımacılık hizmetlerimizden güvenle yararlanın.

Pratik ev taşıma tavsiyeleri ve çözümleri

Ev Taşıma Tavsiyeleri arasında taşınmadan önce yapılması gerekli olanlar vardır. En iyi hazırlık ile daha planlı taşına bilirsiniz. Bunun için Ev Taşıma Tavsiyeleri listemizi adım adım uygulayın.

Taşınacak Eşya Listesi Hazırlayın

Taşınmadan önce yapılması gerekli olanların başında taşınacak olan eşya listesi hazırlamak gerekir. Hangi eşyaların yeni evinize gideceğini belirleyin. Eski eşyaların ve diğer yerlere bırakılması gereken eşyaları ayırın. Böylece taşınacak eşya sayısı azaldığından daha az bir maliyet de çıkacaktır.

tasima listesi
Pratik Ev Taşıma Önerileri

Gereksiz yere eşyalarınızı iki üç yere taşımaktan da kurtulmuş olursunuz. Hem zaman olarak hem de ekonomik olarak rahatlamış olursunuz. Listenizi temiz bir biçimde bir kağıda not alın. Bu listeniz size lazım olacaktır. Uluslararası Nakliye firmasına taşınacak eşya listesini gönderdiğinizde tereddütsüz net bir yanıt alacaksınız. Aynı zamanda eşyaların evinize geldiği zaman eksik olup olmadığını kontrol etmek için de kullana bilirsiniz.

Taşınma Planı Hazırlayın

Taşınma planı hazırlamak sizi psikolojik olarak rahatlatacaktır. Tüm aşamalara hakim olmak ve hazırlıklı olmak sizi rahatlatacak ve endişe duymadan taşına bileceksiniz. Böylece taşıma aşamasında oluşacak kusurları daha iyi görecek ve müdahale ede bileceksiniz.

Profesyonel Paketleme Hizmetleri
Profesyonel Paketleme Hizmetleri

Taşınma planı ile net bilgilerle nakliye firmasını bilgilendireceksiniz. Nakliyat şirketi de tam anlamıyla nasıl hareket edileceğini öğrenmiş olacak. Hazırlayacağınız plan şunları içerebilir.

1- Tahmini taşınma tarihi belirleyin.
2- Nakliye firması belirleyin.
3- Hangi eşyaların taşınacağını belirleyin.
4- Hangi eşyaların yeni evinizin hangi bölümlerine bırakılacağını belirleyin.
5- Eşya güvenilirği için hem kendiniz hem de nakliye firmasının önlem almasını sağlayın.

Nakliyat Firması Ayarlayın

Uluslararası Evden eve nakliyat firması araştırması yapın. Nakliyat firmasının resmi olması gerekir. Karşınızda kurumsal bir muhatap bulmalısınız. Kurumsal Nakliye firması taşımayı kendi personelleri ile ve kendi logolu araçları ile yapmalıdır. Kiralık araç ve günlük hamallar ile taşıma yapanlar merdiven altı taşımacılık yapan şahıslardır. Nakliye şirketinden çalışanların sigorta döküm bilgilerini isteyin. Yazılı sözleşmeli Nakliye hizmeti sunan ve Sigortalı Nakliyat hizmeti sunan nakliyat şirketi tercih edin.ALFA OMEGA WORLD MOVERS şirketimiz belirlenen bütün şartları yazılı sözleşmeli olarak sunar.

Nakliyat Firması İle Yazılı Koordine Olun

Nakliyat firması ile görüşmelerinizi ve bilgi paylaşımlarınızı yazılı olarak gerçekleştirin. Her hangi bir anlaşmazlık halinde delil niteliği taşıyan yazışmalar yapılmalıdır.ALFA OMEGA WORLD MOVERS tüm işlemler resmi sözleşmeli ve taşıma için tekliflerimiz sözleşmelerimizle güvence altındadır. Farklı firmalar kimi zaman nakliyat firmaları belirledikleri şartları yerine getirmezler. Bazen de fiyat anlaşmazlığı çıkar. Tereddüt e yer vermemek adına en temiz bir biçimde yazılı bilgi paylaşımları sağlıklı olacaktır. ŞirketimizALFA OMEGA WORLD MOVERS‘da fiyat ve işleyiş anlaşma dışı hiç bir maliyet dışı ödeme veya anlaşmazlık söz konusu değildir. Firmamız sizlere ücretsiz yerinde hacim ve iş planı hazırlar ve buna göre fiyat teklifi sunar. İş bitimine kadar sözleşme gereği hizmetler teklif dahilinde gerçekleştirilir.

Yeni Evinize Güvenle Taşının

Yeni evinize sağlıkla güvenle taşınmak için Profesyonel nakliye firması tercih etmek gerekir. Ardından bütün güvenlik tedbirleri de alındıysa geriye koordineli çalışmak kalıyor. Nakliyat firması çalışanlarına hangi eşyanın nereye gideceği konusu ile ilgili bilgi vere bilirsiniz. Taşıma prosedürleri bittiğinde eşyaların bütününün kurulması, montaj prosedürlerinin düzgün bir biçimde yapılması gerekir.

Taşınan Eşyaları Kontrol Listesi İle Gözden Geçirin

Daha önce oluşturduğunuz Taşınacak eşya listesini gözden geçirin. Taşıması yapılan eşyaların eksik gelip gelmediğini kontrol edin. Nakliyat şirketini bilgilendirin. Her hangi bir kusur var ise eşya teslim evraklarını imzalamayın. Aynı zamanda taşıma sırasında eşyaların hasar görüp görmediğini de kontrol edin. Zarar gören eşyanız var ise bunu tutanak ile kayıt altına alın. Her hangi bir kusur olmaması halinde teslim evraklarını imzalayın. Ve yeni evinizde güle güle oturun.

Ev Taşıma Tüyoları

Ev Taşıma tüyoları ile eşyalarınızı güvenle taşıyın. ALFA OMEGA WORLD MOVERS olarak taşıması yapılacak eşyalar tüm süreç uzman ekibimiz tarafından planlamaktadır. Ekibimiz taşınma öncesi ve sonrası süreçleri yönetmektedir. Uluslarası bir lojistik uzman ekipler tarafından kontrol edilerek gerçekleştirilmesi gerekmekte.

Alfa Omega olarak sizlere uzmanlığımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 sizlere sigorta, sözleşme, gümrükleme ve depolama ile kurulum montaj dahil kesin dönüş nakliyesi sunalım. Bizlere ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu