Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Ücretsiz taşıma kutuları
Blog

Uluslararası Taşınmada Ücretsiz Koli Nereden Temin Edilir?

Uluslararası Taşınmada Ücretsiz Koli Nereden Temin Edilir? Ev taşımada kullanacağınız paketleme ambalaj malzemeleri ve nakliye kolisi nereden temin edilir? Taşınmaya karar verildikten sonra; bedava nakliye kutular biriktirebilirsiniz. Komşularla kontrol etmenin ya da alışveriş kutularının yanı sıra, Marketlerde ve mobilya mağazalarında bedava kutuları da ulaşabilirsiniz. Yerel geri dönüşüm merkezi bile size yardımcı olabilir.

ALFA OMEGA WORLD MOVERS TÜM PROFESYONEL PAKETLEME MALZEMELERİ ÜCRETSİZ

Uluslararası taşınmanızda kullanılacak tüm paketleme, ambalajlama malzemeleri ek bir ücret olmadan şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Taşıma fiyat teklifi dışında ücret ödemezsiniz.

Tüm eşyalarınızı ülke çapında taşımanız gerekip gerekmediği ya da yalnızca bir depolama birimine birkaç şey koymak isteyip istemediğiniz, bedava kutuları bularak taşıma masraflarınızı azaltabilirsiniz. Farklı firmalar kutu ve ambalajlama için farklı fiyat tarifeleri uygulamakta. İlk teklifleri uygun gözüksede, kutu ve ambalaj maliyetleri ile süreç pahalı bir nakliye işine dönüşebilir.

Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve komşularınızdan bedava nakliye kolisi alın
Sık sık onlar herhangi bir yedek kutuları varsa bildiğiniz insanlara sorarak bedava paketleme kutuları bulabilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ve komşularınız, yakın zamanda taşınmamış olsalar bile, genelde kullanılmayan kutulara sahip olacaklardır. Sormak yalnızca birkaç dakika sürer ve düzinelerce bedava karton kutu ile sonuçlanabilirsiniz.

Profesyonel Paketleme
Profesyonel Paketleme

Profesyonel Paketleme

Paketleme aşamasına gelemden firmamız sizlere kitaplarınız, giysi ve ihtiyacınız olacak farklı boyutlarda kutuları nakliyeden bir kaç gün öncesinden ulaştırmakta. Böylece kendi eşyalarınızı taşınma gününe kadar hazırlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ise taşınma zamanı, mobilya ustası, paketleme uzmanlarımız, elektrik ustalarımızla evinizdeki mobilya, beyaz eşya ve tv gibi ürünlerin profesyonel ekiplerce paketlenmesi sağlanır. Sizlere sigortalı, sözleşmeli ve gümrükleme dahil kusursuz tek elden uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunulur.

Hemen bizi arayın; +90 444 56 93 sizlere sigorta, sözleşme, gümrükleme ve depolama ile kurulum montaj dahil kesin dönüş nakliyesi sunalım.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Ücretsiz taşıma kutuları nerede bulunur ?

  Ucuz dinamik kutuları online bulabilirsiniz. Düşük kaliteli karton kutular genelde kutu başına 1 ila 3 dolar arasındadır.

  Yakınımdaki taşıma kutuları nasıl bulabilirim?

  Marketlerde, mobilya mağazalarında, kitapçılarda ve mağazalarda bedava taşıma kutuları alabilirsiniz. Çevrenizde daha önce taşanın komşularınız, aile ve arkadaş çevrenizden koli talep edebilirsiniz.

  Giyim için özel kutular nelerdir?

  Giysiler için özel kutulara gardırop kutuları adı verilir. Bu büyük boy kutuları, büyük eşyaları (ev aletleri ve elektronik gibi) taşıyan yakındaki mağazalarda para ödemeden bulabilirsiniz

  Bir cevap yazın